Predaj polyfunkčná budova Nitra

Reality Nitra

Obchodné priestory | Novozámocká | 1,050 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj komerčnú polyfunkčnú budovu

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Nitra

829,000 € 790 €/m²

Kancelárske priestory na prenájom | Námestie SNP - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 103 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory v historickej budove na Ná

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Kancelária na prenájom - 21 m2 | Námestie SNP Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 21 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelársky priestor v historickej budove na Nám

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

NA PRENÁJOM - Skladovo-výrobný priestor 315 m²| Malacky (D2)

Reality Malacky

Priestor pre sklad | Nevyplnená | 315 m²

Realitná kancelária RE/MAX Malacky Vám ponúka na prenájom funkčný a presvetlený priestor v mod

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Malacky

990 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Na prenájom skladovo-administratívny priestor v Malackách – 255 m²

Reality Malacky

Priestor pre sklad | Nevyplnená | 255 m²

Realitná kancelária RE/MAX Malacky Vám ponúka na prenájom praktický a moderný skladový priesto

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Malacky

1,175 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor 28m2 s parkovaním v Trnave na prenájom

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 28 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom krásne presvetlený kancelársky priestor v meste

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

308.7 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE! Prenájom obchodného priestoru v CENTRE Trnavy

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Pekárska | 60 m²

A klienti k Vám budú mať blízko! Pretože, realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom lu

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

967.2 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom v Bratislave Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 200 m²

S radosťou Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory na Košickej

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,598 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárie od 60 m2 v Bratislave Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 60 m²

Na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Bratislavy. Kancelárska budova sa nachádza

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Popradská | 279 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám v zastúpení klienta ponúka na prenájom kancelárske priestory na

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

KANCELÁRIA 47 m² | BBC1 | PLYNÁRENSKÁ | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 47 m²

Efektívny kancelársky priestor v prestížnej business lokalite Ponúkame na prenájom kancelársk

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

554.6 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť - administratívne priestory v atraktívnej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 132 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj administratívne priestory v atraktívnej lokalite.

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

297,000 € 2250 €/m²

REMAX Ponúka na prenájom celé poschodie v komerčnej budove

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Račianska | 199 m²

Priestory sa nachádzajú na prízemí budovy na Račianskej ul.188, v oplotenom areáli, ktorý je m

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

1,792 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Skladové / výrobné / kancelárske priestory na prenájom

Reality Vrbové

Obchodné priestory | Nevyplnená | 120 m²

RE/MAX Vám ponúka na prenájom skladové, výrobné a kancelárske priestory o celkovej výmere cca

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Vrbové

500 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Kancelária na prenájom -17 m2 | Námestie SNP Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 17 m²

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

RE/MAX | Kancelárske priestory na prenájom v centre mesta Šaľa!

Reality Šaľa

Kancelárie, administratívne priestory | P. Pázmaňa | 1,000 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka jedinečnú príležitosť prenájmu moderných a reprezentatív

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Šaľa

12 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom obchodného priestoru 110m2 Skalica

Reality Skalica

Obchodné priestory | Potočná | 110 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom obchodný priestor o rozlohe o 110m2 v priamom ce

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Skalica

1,100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM Plochy cca 400 m2 v priemyselnej časti Prievidza

Reality Prievidza

Obchodné priestory | Nevyplnená | 400 m²

Ponúkame na prenájom čiastočne spevnenú aj nespevnenú plochu vo výmere celkom 400 m2 v priemys

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

0.6 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Prevádzkové priestory / kancelárie 75 m2 v centre mesta

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | G. Švéniho | 75 m²

Hľadáte priestory pre svoje podnikanie v centre Prievidze? Ponúkame na prenájom kancelárske pr

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, kancelária, Opavská ulica, Bratislava - Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Opavská | 16 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárie o rozlohe 16m2 a 32m2, Opavská ulica,

Publikované: 26.07.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 56 €/mesiac/m²

Predaj komerčného priestoru v centre mesta Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Obchodné priestory | Nevyplnená | 1,180 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj obchodné priestory v centre mesta Veľký Meder. O

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Veľký Meder

259,000 € 219 €/m²

Na predaj dom na podnikanie aj bývanie, bývalá Mexická reštaurácia v Prievidzi na Duklianskej ulici

Reality Prievidza

Obchodné priestory | Duklianska | 182 m²

NA PREDAJ – Dom s veľkým pozemkom a podnikateľským potenciálom Prievidza – Duklianska ulica, b

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Prievidza

265,000 € 1588 €/m²

Kancelária - 21 m2- prenájom| Námestie SNP -Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodné priestory

Reality Malacky

Kancelárie, administratívne priestory | Malé námestie | 95 m²

NA PRENÁJOM – KOMERČNÉ PRIESTORY | CENTRUM MALACKY (Malé námestie) Realitná kancelária RE/MAX

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Malacky

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Upresniť hľadanie