4 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 121 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ štvorizbový mezonet v novostavbe „Pod lesom, v obci Liptovský Hr
264,712 € 2270 €/m²
Priemyselná zóna | Cesta pri železnici | 1,359 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok v priemyselnej zóne v obci Liptovský Hrádok.
130 €/m2 130 €/m2
Rodinný dom | Dr. A. Škarvana | 168 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ rodinný dom s 2 bytovými jednotkami v novostavbe „Pod lesom“, v
424,986 € 2631 €/m²
2 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 81 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ dvojizbový byt v novostavbe "Pod lesom", v obci Liptovský Hrádok
160,274 € 1979 €/m²
Mezonet | Dr. A. Škarvana | 119 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ štvorizbový mezonet v novostavbe „Pod lesom“, v obci Liptovský H
256,166 € 2237 €/m²
3 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 83 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ 3-izbový byt v novostavbe „Pod lesom“, v obci Liptovský Hrádok –
207,167 € 2616 €/m²
2 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 77 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ dvojizbový byt v novostavbe „Pod lesom“, v obci Liptovský Hrádok
164,820 € 2231 €/m²
3 izbový byt | J. D. Matejovie | 73 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na 8. poschodí v Liptovskom Hrádku na ulici J. D. M
Cena dohodou
2 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 69 m²
166,549 € 2515 €/m²
2 izbový byt | Prekážka | 57.2 m²
Ponúkame na prenájom príjemný a zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadá
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Belanská | 62 m²
Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový apartmán v novostavbe (kolaudácia 2024
159,500 € 2573 €/m²
3 izbový byt | Prekážka | 67 m²
Príležitosť na bývanie aj investíciu v Liptovskom Hrádku: 3-izbový byt s výhľadom na Tatry Rea
139,000 € 2075 €/m²
3 izbový byt | 81 m²
Zaujímajú vás INVESTIČNÉ NEHNUTEĽNOSTI, ODPOČET DPH ? Chcete bezpečne uložiť svoje financie do
222,000 € 2741 €/m²
3 izbový byt | Belanská | 76 m²
ID: N002-113-PEDU Naša realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj jedninečný 3 izbo
174,900 € 2301 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť
214,000 €
3 izbový byt | 70 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový alebo 2 izbový iba pôvodnný neprerobený stav byt
100,000 € 1429 €/m²
4 izbový byt | 100 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový iba pôvodnný neprerobený stav bytu. Ak plánujet
130,000 € 1300 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
125,000 €
Rodinný dom | 600 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Liptovskom Hrádku, Dovalove alebo v Liptovs
300,000 € 500 €/m²
Garsónka | 25 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme garsónku. Poloha vrámci Liptovského Hrádku nerozhoduje ale ideá
60,000 € 2400 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Rastislav Ološtiak, kontakt: 0944 144 698, nehnuteľnosť
139,900 € 2221 €/m²
Historický objekt | Hradná | 444 m²
Unikátna dobová kúria stoličného sudcu Vitáliša z roku 1910 v pôvodnom stave, s veľkým pozemkom
Cena dohodou
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Lúžnica | 3,661 m²
Directreal LMCity - NA PREDAJ: Pozemok – Liptovský Hrádok, 3 661 m² Ponúkame na predaj pozemo
35 €/m2 35 €/m2
1 izbový byt | Komenského | 28 m²
Directreal LMCity - Hľadáš miesto, kde si konečne vydýchneš? Predstav si, že prídeš domov, ot
430 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.