Bez maklérov predám podkrovný byt v lokalite Liptovský Hrádok ID 105089

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 73 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

169,000 € 2315 €/m²

HD Reality, na predaj 2 izbový byt Liptovský Hrádok na Prekážke

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Prekážka | 52 m²

PREDAJ – 2-izbový byt | Liptovský Hrádok | Skvelá lokalita Predstavenie nehnuteľnosti Ak hľad

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

134,000 € 2577 €/m²

Predám pozemok 16.000 m2, Dovalovo

Reality Liptovský Hrádok

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 16,000 m²

Predám pozemok, ornú pôdu, vhodný pre niekoho, kto má záujem o poľnohospodársku výrobu a s tým

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

59,500 € 4 €/m²

Predám pozemok 863 m2, Dovalovo

Reality Liptovský Hrádok

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 863 m²

Predám pozemok, trvalý trávny porast. Pozemok má rozmer 5×170 m a výmeru cca 863 m2, je rovný,

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

3,700 € 4 €/m²

Bývalá budova základnej umeleckej školy v Lipt. Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | Partizánska | 330 m²

Ponúkame na predaj bývalú budovu základnej umeleckej školy v Liptovskom Hrádku, ktorá aktuálne

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

400,000 € 1212 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ Štýlový apartmán s výhľadom na Kriváň | Rezort Dovalovec

Reality Liptovský Hrádok

Apartmán | 30 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj štýlový apartmán s výhľado

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

110,000 € 3667 €/m²

Vlastná čerpacia stanica: Predaj pozemku s kompletným projektom a povoleniami, Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Pozemok pre reklamu | 1,359 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v intraviláne mesta Liptovský Hrádok, o výmere 1359 m2. Poz

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

130 €/m2 130 €/m2

PREDAJ Rodinný dom Dovalovo Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 99 m²

NOVÁ Lepšia cena, Len 53.550€. Exkluzívne ponúkame na predaj menší vidiecky rodinný dom v Dova

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

53,550 € 541 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom, chalupa Dovalovo Liptovský Hrádok na predaj

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, chalupu v Dovalove ktoré je mestskou časťou Liptovsk

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

49,990 € 909 €/m²

1 izbový byt - Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

1 izbový byt | Komenského | 28.77 m²

Predstavujeme vám unikátnu príležitosť vlastniť 1-izbový byt v Liptovskom Hrádku. Byt v tehlovo

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

100,000 € 3476 €/m²

Rodinný dom na predaj, SNP, Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 403 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť na ulici SNP v Liptovskom Hrádku, ktorá v sebe spája

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

333,000 € 826 €/m²

NA PRENÁJOM: Svetlý obchodný / kancelársky priestor v centre Liptovského Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

Kancelárie, administratívne priestory | 40 m²

Realitná kancelária Alpia vám ponúka na prenájom všestranný priestor s výmerou 40 m², situovaný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Hrádok

345 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

1-izbový byt na prenájom, Štúrova, Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

1 izbový byt | 32 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom 1 - izbový byt s balkónom na Štúrovej

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Hrádok

350 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom rodinného domu so záhradou – Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 90 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení majiteľa ponúka na dlhodobý prenájom priestranný rodinný dom na M

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Hrádok

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3-izbový byt s tromi balkónmi v obľúbenej lokalite Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 81 m²

Reality Alpia Vám v exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľkoryso riešený 3-izbový byt, kt

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom DOVALOVO

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | Nezadaná | 248 m²

OVERENÉ REALITY v zastúpení makléra Avin Kurišová, ponúkajú v exkluzívnom zastúpení na predaj r

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

69,000 € 278 €/m²

Krásny 2-izbový byt so zariadením v skvelej lokalite

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Hradná | 58 m²

Video obhliadka: https://www.youtube.com/watch?v=YdDrUrChoI0 Ponúkame na predaj pekný, zrekonšt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

165,000 € 2845 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chata na predaj- okr. Liptovský Mikuláš - Červený Kút

Reality Liptovský Hrádok

Chata, drevenica, zrub | Vyšné Fabriky | 100 m²

Túžite po vlastnej chate na Liptove v lesnom prostredí? Táto ponuka by mohla byť tá pravá pre V

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Hrádok

99,000 € 990 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Liptovský Hrádok-Dovalovo - rodinný dom na predaj

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Sympatický rodinný dom v tichom prostredí na Liptove - Dovalovo - Liptovský Hrádok Realitná k

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj pekný 3 izbový byt Liptovský Hrádok-Prekážka /67m2/

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej lokalite Liptovs

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

149,900 € 2237 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ NOVÝ INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ APARTMÁN/ŠTÚDIO "P5" V NOVOVYBUDOVANOM REZORTE !

Reality Liptovský Hrádok

Garsónka | 19 m²

Zaujímajú vás INVESTIČNÉ NEHNUTEĽNOSTI ??? Chcete bezpečne uložiť svoje financie do nehnuteľnos

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

59,000 € 3105 €/m²

NOVINKA - EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam pozemok /842m2/ na výstavbu RD - obec Kráľova Lehota

Reality Liptovský Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | 842 m²

NOVINKA *** youtu.be/7KTCDEtre4s *** EXKLUZÍVNE iba v TUREALITY ponúkam na predaj POZEMOK s p

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ NOVÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN "P16" SO ZARIADENÍM V REZORTE S ODPOČTOM DPH !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 83 m²

Zaujímajú vás INVESTIČNÉ NEHNUTEĽNOSTI, ODPOČET DPH Z CENY PRI KÚPE ? Chcete bezpečne uložiť sv

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

216,000 € 2602 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PONÚKAME 3-IZBOVÝ BYT "B6" V NOVOSTAVBE S LUXUSNÝMI PARAMETRAMI !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 89 m²

Zvažujete bývanie v byte, ktorý má konečne dostatok priestoru a nechcete mať starosti so zariaď

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

199,800 € 2245 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23067)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie