Novostavba – 4-izb. mezonetový byt s 2 parkovacími miestami NA PREDAJ – Lipt. Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

4 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 121 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ štvorizbový mezonet v novostavbe „Pod lesom, v obci Liptovský Hr

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

264,712 € 2270 €/m²

Stavebný pozemok so stavebným povolením na čerpaciu stanicu v Liptovskom Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

Priemyselná zóna | Cesta pri železnici | 1,359 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok v priemyselnej zóne v obci Liptovský Hrádok.

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

130 €/m2 130 €/m2

Rodinný dom s 2 bytovými jednotkami NA PREDAJ, Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | Dr. A. Škarvana | 168 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ rodinný dom s 2 bytovými jednotkami v novostavbe „Pod lesom“, v

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Domy na predaj Liptovský Hrádok

424,986 € 2631 €/m²

NA PREDAJ - Novostavba – 2-izbový byt s parkovacím miestom, Lipt. Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 81 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ dvojizbový byt v novostavbe "Pod lesom", v obci Liptovský Hrádok

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Hrádok

160,274 € 1979 €/m²

Novostavba – 4-izbový mezonet s 2 parkovacími miestami na predaj – Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Mezonet | Dr. A. Škarvana | 119 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ štvorizbový mezonet v novostavbe „Pod lesom“, v obci Liptovský H

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Hrádok

256,166 € 2237 €/m²

Novostavba – 3-izbový byt s parkovaním a pozemkom NA PREDAJ – Lipt. Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 83 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ 3-izbový byt v novostavbe „Pod lesom“, v obci Liptovský Hrádok –

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Hrádok

207,167 € 2616 €/m²

Novostavba – 2-izbový byt s dvomi parkovacími miestami NA PREDAJ – Lipt. Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 77 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ dvojizbový byt v novostavbe „Pod lesom“, v obci Liptovský Hrádok

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Hrádok

164,820 € 2231 €/m²

REZERVOVANÉ Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt NA PREDAJ, Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | J. D. Matejovie | 73 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na 8. poschodí v Liptovskom Hrádku na ulici J. D. M

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

Cena dohodou

2-izbový byt s parkovacím miestom na predaj- NOVOSTAVBA – Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 69 m²

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

166,549 € 2515 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu – Liptovský Hrádok, ulica Prekážka

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Prekážka | 57.2 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadá

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Hrádok

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Dvojizbový kompletne zariadený byt /apartmán v novostavbe v L.Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Belanská | 62 m²

Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový apartmán v novostavbe (kolaudácia 2024

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

159,500 € 2573 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v Liptovskom Hrádku na predaj

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | Prekážka | 67 m²

Príležitosť na bývanie aj investíciu v Liptovskom Hrádku: 3-izbový byt s výhľadom na Tatry Rea

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

139,000 € 2075 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ NOVÝ ZARIADENÝ APARTMÁN "P14" V REZORTE + ODPOČET DPH !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 81 m²

Zaujímajú vás INVESTIČNÉ NEHNUTEĽNOSTI, ODPOČET DPH ? Chcete bezpečne uložiť svoje financie do

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

222,000 € 2741 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 - izbový byt v lukratívnej lokalite Liptovského Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | Belanská | 76 m²

ID: N002-113-PEDU Naša realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj jedninečný 3 izbo

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

174,900 € 2301 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Liptovský Hrádok, Dovalovo, Dohoda možná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

214,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový alebo 2 izbový iba pôvodnný neprerobený stav byt

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Hrádok

100,000 € 1429 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

4 izbový byt | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový iba pôvodnný neprerobený stav bytu. Ak plánujet

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Hrádok

130,000 € 1300 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Liptovský Hrádok, Dom za cenu bytu! - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

125,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa rodinný dom Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Liptovskom Hrádku, Dovalove alebo v Liptovs

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Hrádok

300,000 € 500 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Garsónka | 25 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme garsónku. Poloha vrámci Liptovského Hrádku nerozhoduje ale ideá

Publikované: 09.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Hrádok

60,000 € 2400 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Liptovský Hrádok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | 63 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Rastislav Ološtiak, kontakt: 0944 144 698, nehnuteľnosť

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

139,900 € 2221 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SVOBODA & WILLIAMS | 105687 | Unikátna dobová kúria stoličného sudcu Vitáliša z roku 1910 v pôvodnom stave

Reality Liptovský Hrádok

Historický objekt | Hradná | 444 m²

Unikátna dobová kúria stoličného sudcu Vitáliša z roku 1910 v pôvodnom stave, s veľkým pozemkom

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 05.01.2026
Objekty na predaj Liptovský Hrádok

Cena dohodou

DIRECTREAL|Pozemok na predaj

Reality Liptovský Hrádok

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Lúžnica | 3,661 m²

Directreal LMCity - NA PREDAJ: Pozemok – Liptovský Hrádok, 3 661 m² Ponúkame na predaj pozemo

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

35 €/m2 35 €/m2

DIRECTREAL|Šikovná 1tka vo vyhľadávanej lokalite v LH - ihneď voľný!

Reality Liptovský Hrádok

1 izbový byt | Komenského | 28 m²

Directreal LMCity - Hľadáš miesto, kde si konečne vydýchneš? Predstav si, že prídeš domov, ot

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Hrádok

430 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23067)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Upresniť hľadanie