Priestor pre sklad | Coburgova | 0 m²
Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v Trnave, v areáli bývalej TAZ na Coburgove
Cena dohodou
Priestor pre sklad | Nezadaná | 294 m²
Dobré Reality vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj skladový objekt v obci Belá s úžitkovou
53,000 € 180 €/m²
Priestor pre sklad | Cintorínska | 3,003 m²
Realitná spoločnosť ALL INCLUSIVE Vám ponúka: NA PREDAJ VÝROBNO - SKLADOVACÍ OBJEKT V MESTE PA
1 € 0 €/m²
Priestor pre sklad | Nižné Kapustníky | 8,903 m²
Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj komerčný areál, kt
5,500,000 € 618 €/m²
Priestor pre sklad | Prietržská cesta | 443 m²
RADO Reality vám ponúka na predaj bitúnok v blízkosti mesta Senica. Ak hľadáte nehnuteľnosť na
70,000 € 180 €/m²
Priestor pre sklad | Ivanská cesta | 999 m²
RADO Reality ti ponúka na predaj skladovo-výrobnú halu v bratislavskom Ružinove na Ivanskej ces
170,000 € 170 €/m²
Priestor pre sklad | 46,800 m²
Ponúkame vám na predaj priemyselný areál ( družstvo ) v obci Blesovce. Predmetom predaja sú bud
Cena dohodou
Priestor pre sklad | Závodná | 1,125 m²
Ponúkame Vám na prenájom v Bratislave - Podunajské Biskupice, sklad vhodný pre rôzne využitie (
Cena dohodou
Priestor pre sklad | 5,500 m²
Na predaj areál bývalého hospodárskeho dvora obec Horné Obdokovce – okres Topoľčany. Výmera cel
450,000 € 82 €/m²
Priestor pre sklad | 527 m²
Ponúkame Vám na predaj sklad - hangár v priemyselnej zóne mesta Partizánske. Hangár má rozlohu
156,000 € 296 €/m²
Priestor pre sklad | 2,663 m²
Ponúkame Vám na predaj halu v Partizánskom s celkovou vnútornou podlahovou plochou 2663,44 m2.
710,000 € 267 €/m²
Priestor pre sklad | Parková | 1,700 m²
Ponúkame Vám na predaj výrobno skladové priestory 1700 m2 a prislúchajúci pozemok o výmere 1100
490,000 € 288 €/m²
Priestor pre sklad | Karlová | 1,280 m²
ASTORIA Vám ponúka na predaj rozsiahly komerčný objekt s výbornou dostupnosťou a širokými možno
1,010,000 € 789 €/m²
Priestor pre sklad | Veľký Harčáš | 910 m²
Ponúkame Vám na predaj komerčné a prevádzkové priestory Komárno, Veľký Harčáš. Plocha: úžitková
799,900 € 879 €/m²
Priestor pre sklad | 1,260 m²
Prvá realitná spoločnosť predáva priemyselný areál vhodný na multifunkčné využitie so skvelou l
520,000 € 413 €/m²
Priestor pre sklad | 160 m²
Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:
295,000 € 1844 €/m²
Priestor pre sklad | Tomášikova | 4 m²
Ponúkame na predaj skladové priestory ( od 3,8m2) v obľúbenom projekte OMNIA. Priestory sa nac
5,000 € 1250 €/m²
Priestor pre sklad | Robotnícka | 1,500 m²
Priemyselný areál s polyfunkčnou budovou – Martin, Robotnícka 30 Silná adresa pre kapitál, kto
Info v RK
Priestor pre sklad | SNP 1 | 984 m²
Na predaj rozsiahla železobetónová stavba zložená z haly o rozlohe 768 m2 a administratívnej pr
Cena na vyžiadanie
Priestor pre sklad | 20,108 m²
Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame investičnú nehnuteľnosť - LOGISTICKO-SKLADOVÝ AREÁL – INVE
1,500,000 € 75 €/m²
Priestor pre sklad | Vrútky | 6,120 m²
EXKLUZÍVNE ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 3.poschodovú budovu s tridsiatimi kanceláriami vo V
650,000 € 131 €/m²
Priestor pre sklad | Robotnícka | 3,000 m²
AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj skladový/výrobný priestor o celkovej rozlohe 2500 m2, ku
1,699,999 € 567 €/m²
Priestor pre sklad | Kutnohorská | 64 m²
Ponúkame na predaj garáž/ skladové priestory na ul. Kutnohorská v obci Kremnica. Pôdorys je o v
49,900 € 780 €/m²
Priestor pre sklad | 632 m²
RK BÝVAJTE-SK ponúka na predaj časť priemyselného areálu, ktorý predstavuje jedinečnú príležito
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.