Ponúkame na prenájom obchodný priestor s výkladom blízko nemocnice.

Reality Prešov

Obchodné priestory | Jána Hollého | 57 m²

Priestor o veľkosti 57m2 pozostáva zo: - vstupnej miestnosti s výkladom a predprípravou na umýv

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 830 m2 Obchodné priestory Masarykova ul. Prešov

Reality Prešov

Obchodné priestory | Masarykova 27 | 830 m²

Ponúkame Vám exkluzívne NA PREDAJ 701 m2 obchodných priestorov + 129m2 pivničných priestorov +

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Prešov

830,000 € 1000 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkame na predaj obchodný priestor v Prešove blízko centra.

Reality Prešov

Obchodné priestory | Požiarnická | 49 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú obchodnú príležitosť v širšom centre mesta v blízkosti malej vlako

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Prešov

119,990 € 2449 €/m²

Prenájom nadštandardných Skladovacích priestorov Prešov

Reality Prešov

Priestor pre sklad | - | 5,506.4 m²

Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE na prenájom skladové priestory v obci Široké pri Prešove s priamym diaľ

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

3.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom priestorov v Prešove na Budovateľskej ulici

Reality Prešov

Priestor pre sklad | Budovateľská 48 | 82 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na prenájom komerčný priestor o výmere 82 m² v priemyselnej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor 75 m² Komenského – sklad, parkovanie

Reality Prešov

Obchodné priestory | Komenského | 75 m²

Obchodný priestor 75 m² Komenského – sklad, parkovanie Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Prešov

182,900 € 2439 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ODSTÚPENIE PREVÁDZKY RÝCHLEHO OBČERSTVENIA V CENTRE PREŠOVA

Reality Prešov

Reštauračné priestory | - | 41 m²

Ponúkame na predaj zabehnutú prevádzku v centre Prešova, ktorá generuje návratnosť investície p

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Prešov

59,000 € 1439 €/m²

Na prenájom hala o výmere 3006m2, priemyselná zóna Záborské

Reality Prešov

Priestor pre sklad | Záborské | 3,006 m²

Ponúkame na prenájom halu / sklad / výroba, v priemyselnej časti pri výjazde na D1, Petrovany -

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Na predaj sklad - hala, ul. Strojnícka, Prešov

Reality Prešov

Priestor pre sklad | Strojnícka | 357 m²

Ponúkame na predaj halu / sklad v priemyselnej zóne , o výmere 357m2, ul. Strojnícka, Nižná Še

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Prešov

350,000 € 980 €/m²

člen NARKS

Na predaj sklad - hala, ul. Strojnícka, Prešov

Reality Prešov

Priestor pre sklad | Strojnícka | 1,890 m²

Ponúkame na predaj halu / sklad v priemyselnej zóne , ul. Strojnícka, Nižná Šebastová - Prešov.

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

Na prenájom hala/sklad/kancelárie - Prešov

Reality Prešov

Priestor pre sklad | Jesenná | 250 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM PRIESTORY Ideálna ponuka pre firmu, ktorá hľadá funkčné a dostupné priest

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

PONÚKAME NA PRENÁJOM PRIESTORY V POLYFUNKČNEJ BUDOVE, 90M2

Reality Prešov

Obchodné priestory | Jána Pavla II. | 90 m²

Hľadáte priestor, ktorý bude reprezentovať Vašu firmu a zároveň zabezpečí skvelú dostupnosť pre

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom kancelárske priestory ulica Strojnícka - Prešov

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Strojnícka | 15 m²

Kancelárie na prenájom v okrese Prešov Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administra

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

179 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

PONÚKAME na prenájom - hala 310m2, ul. Masarykova, Prešov

Reality Prešov

Priestor pre sklad | Masarykova | 310 m²

Prenájom haly a kancelárií – 310 m², Masarykova ulica, Prešov. Ponúkame na prenájom komplex pr