Nebytový priestor na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Priestor pre sklad | Dunajská | 36 m²

Prenajmeme komerčný nebytový priestor - klenbovú tehlovú pivnicu, 1 miestnosť o výmere 36m2, v

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Exkluzívne nebytové priestory s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mickiewiczova | 244 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske (obchodné) priestory s recepciou v absolútnom centre Brati

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom rožného prízemného obchodného priestoru 241 m2 na prémiovej adrese v meste Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Námestie 1. mája | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom rožný prízemný o

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

25 €/m2/mesiac 25 €/m2/mesiac

Prenájom samostatného kancelárskeho traktu 620 m² pri nábreží Dunaja v meste Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Žižkova | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom samostatný kance

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

15.5 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Prenájom samostatného kancelárskeho traktu 151,9 m² v zrekonštruovanej historickej budove na Štefánikovej ulici v meste Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom kancelárske prie

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Prenájom samostatného kancelárskeho traktu 187 m² priamo v historickom centre mesta Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mickiewiczova | 1 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

17.5 €/m2/mesiac 18 €/m2/mesiac

Prenájom samostatného kancelárskeho traktu 407 m² pri nábreží Dunaja v meste Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Žižkova | 1 m²

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

14.9 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Prenájom prízemného obchodného priestoru 185 m² na prémiovej adrese v meste Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Námestie 1. mája | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom prízemný obchodn

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

18.5 €/m2/mesiac 19 €/m2/mesiac

Prenájom samostatného kancelárskeho traktu 867 m² pri nábreží Dunaja v meste Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Žižkova | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom jedinečný samost

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

16 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Na predaj nebytové priestory v centre mesta, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Špitálska | 135.25 m²

Ponúkame na predaj nebytové priestory v centre mesta na Špitálskej ulici. V priestoroch dlhé r

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

570,000 € 4214 €/m²

Novinka
Novinka

Reprezentatívne kancel. priestory 148 m2 na Štefánikovej ul. s výhľadom do parku Úradu vlády SR

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 148 m²

Prenájom exkluzívnych klimatizovaných kancelárskych priestorov na najvyššom poschodí neďaleko P

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

14 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

RADO | Kancelárske priestory | Konventná - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Konventná | 113 m²

RadoReality Vám ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v srdci Starého Mesta

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM dvojkancelárie v centre Starého Mesta, Grösslingová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 55 m²

PASS REALITY ponúka na prenájom 2 priechodné kancelárie na 1. poschodí v historickej budove v S

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárie o výmere 21 m2 v Starom Meste, Grösslingová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 21 m²

PASS REALITY ponúka na prenájom kanceláriu o výmere 21 m2 na 2. poschodí v historickej budove v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

15 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Predaj priestoru v Starom Meste, Mickewiczova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mickiewiczova | 231 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor na Mickiewiczovej ul. v blízkosti Amerického námestia a Fa

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,000 € 2680 €/m²

člen NARKS

Prenájom kancelárií na pešej zóne, Michalská ul. Bratislava Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Michalská | 41.8 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v centre Starého Mesta na Michalskej ul. v zreko

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na prenájom kancelárske priestory v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Nad lomom | 84 m²

BOND Reality ponúka na prenájom kancelárske priestory situované v atraktívnej lokalite Starého

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj priestoru v Starom Meste, Mickewiczova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mickiewiczova | 231 m²

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,000 € 2680 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom kancelárií v Starom Meste, Gorkého ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Gorkého | 219 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory nachádzajúce sa v historickom centre Starého Mes

Publikované: 24.11.2022 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM, obchod s výkladmi na pešej zóne, Laurinská, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Laurinská | 53.12 m²

[b]Realitná spol. AVENUE RE ponúka na PRENÁJOM prenájom obchodné priestory 52 m2 v samom centr

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,200 €/mesiac 60 €/mesiac/m²

Kancelárie na Cukrovej

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Cukrová | 280 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v rekonštruovanej administratívne budove na Cukrovej

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

300 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Reprezentatívny obchodný priestor s výkladom priamo do ulice | Centrum Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | 29.augusta | 47 m²

Hľadáte priestor, ktorý nebude pôsobiť ako obyčajná prevádzka, ale ako miesto, kam klient príde

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Novinka