Prenájom kancelárske priestory od 16 m2, Grösslingova ul., Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 16 m²

Realitná kancelária Grahams Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory od 16 m2 v centre Sat

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom kancelárskych priestorov + garáž REZIDENCIA DROTÁRSKA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Drotárska cesta | 68 m²

Real – H, ponúka prenájom kancelárskych priestorov, len pre platiteľov DPH, v novostavbe DROT

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 114m2/146m2 na Hviezdoslavovom námestí (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 114 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu na naozaj ex

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 87m2 v ZWIRN OFFICE (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 87 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu v úplne nove

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,170 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Na predaj obchodný priestor, 77,6 m2, Staré Mesto - pešia zóna.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | 77.59 m²

Ponúkame NA PREDAJ exkluzívny obchodný nebytový priestor v srdci historického centra Bratislavy

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 5142 €/m²

PRENÁJOM: obchodný priestor 34 m2, Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 34 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom obchodný priestor na Obchodnej ulici v Starom Me

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

680 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

BabonyTRE I PRENÁJOM kancelárií uprostred Starého mesta - Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štetinová | 200 m²

Babony The Real Estate prenajíma kancelárske priestory v historickom centre mesta v blízkosti c

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Obchodné priestory, kancelárske priestory a parkovacie státia-prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Konventná | 0 m²

Babony The Real Estate vám ponúka na prenájom komerčné priestory s možnosťou registračného sídl

Publikované: 09.05.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

15 €/mesiac

Babony TRE I Prenájom - obchodný priestor, Kúpeľná 8, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Kúpeľná | 90 m²

Babony TRE Vám ponúka na prenájom atraktívne obchodné priestory na adrese Kuplena 8, vhodné pre

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

BabonyTRE I PREDAJ polyfunkčná budova so záhradou pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Kubániho | 481.64 m²

Realitná kancelária BabonyTRE Vám ponúka na predaj výborne situovanú 4-podlažnú budovu, kde je

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,650,000 € 3426 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štetinová | 200 m²

Publikované: 09.05.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Babony TRE I Predaj komerčného priestoru na ul. Obchodná

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 300 m²

Predáva sa komerčný priestor v historickom centre Bratislavy na adrese Obchodná 52 — ide o vzác

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,450,000 € 4833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rozľahlý kancelársky priestor pod hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Konventná | 64.5 m²

Ponúkame na prenájom viacmetrážny nebytový priestor s možnosťou rôzneho využitia. V objekte je

Publikované: 23.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

935.25 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

BABONY TRE - na predaj nebytový priestor s terasou v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mocartova | 108 m²

BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor s terasou v Starom Meste, Bratislava

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

280,250 € 2595 €/m²

Malý priestor, veľký potenciál – priamo v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Jedlíkova | 24 m²

PRESTÍŽNA ADRESA PRE VAŠE PODNIKANIE V srdci Bratislavy. V tichu mesta. Ponúkame na prenájom

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

440 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM: kancelárie 28 m2, 30 m2, Jozefská ul., Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Jozefská | 28 m²

Butterfly-reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v BA I, Starom Meste na Jozefskej ul

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

PRENÁJOM - PRESTÍŽNE KANCELÁRIE NA 28. POSCHODÍ NIVY TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 26 m²

Hľadáte moderné a prestížne, no zároveň praktické a reprezentatívne kancelárske priestory v srd

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,282 €/mesiac 126 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM: kancelárske priestory od 35 m2 v centre mesta, Hviezdoslavovo nám.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 35 m²

Butterfly-reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v BA I, v Starom Meste na Hviezdosla

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Lukratívna ponuka-Na prenájom ordinácia v súkromnej klinike SKY-PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Továrenská | 16.65 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NEBYTOVÝ PRIESTOR V RD V STAROM MESTE, UL.PRI HABÁNSKOM MLYNE, 84 M2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | pri habánskom mlyne | 84 m²

Vo výhradnom zastúpení od majiteľa rodinného domu ponúkame na prenájom zariadený nebytový pries

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Plocha pre reklamu | pri habánskom mlyne | 84 m²

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom atraktívny retail priestor v prémiovom projekte METROPOLIS.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Bottova | 12.08 m²

HERRYS - Na prenájom atraktívny retail priestor v prémiovom projekte METROPOLIS. Realitná kanc

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

960 €/mesiac 79 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

MIKULÁŠSKA, kancelárie, 132 m2 - pri BRATISLAVSKOM HRADE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mikulášska | 132 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky - zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

860,000 € 6515 €/m²

Nebytový priestor na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Dunajská | 36 m²

Prenajmeme komerčný nebytový priestor - klenbovú tehlovú pivnicu, 1 miestnosť o výmere 36m2, v

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie