Novostavba na Záhradníckej ulici, 811 07 Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 85 m²

Záhradnícka ulica je známa najmä svojou výbornou dostupnosťou do centra mesta či autom, pešo al

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 10.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený priestor, Slávičie údolie, 811 02 Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Slávičie údolie | 276 m²

Časť hradného kopca v, ktorej sa nachádzajú ulice ako Slávičie údolie, Na hrebienku či Tichá ul

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 07.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,900 € 1413 €/m²

Obchodný priestor na pešej zóne, Laurinská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Laurinská | 467 m²

Ponúkame na prenájom priestor vhodný pre reštauráciu príp. iné komerčné využitie v centre mesta

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor na prenájom, Slávičie údolie, 345 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Slávičie údolie | 345 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v administratívnej budove v Slávičom údolí v Bratisla

Publikované: 07.02.2017 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom, BA-Staré Mesto, 117 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Žižkova | 117 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v polyfunkčnej budove na Žižkovej ul. v Bratislave. Lok

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Kancelársky priestor na prenájom, Pribinova ul., 300 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pribinova | 300 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v budove Tower 115 na Pribinovej ul. v Bratislave. Pr

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom, Laurinská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Laurinská | 53 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v centre mesta na Laurinskej ul. v Bratislave. Lokalita

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,200 €/mesiac 60 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor na prenájom, Eurovea Central, 283 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pribinova | 282 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v prestížnom komplexe Eurovea, v kancelárskej budove

Publikované: 09.09.2021 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

16 €/m2/mesiac 18 €/m2/mesiac

Kancelária na prenájom, Michalská ul., 42 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Michalská | 42 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v historickej budove na Michalskej ulici v Bratislave

Publikované: 24.04.2019 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom obchodný priestor 80m2 BA-Rajská (N038-25-ANHO)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Rajská | 80 m²

Priestor je vhodný na rôzne služby, na obchodnú prevádzku, showroom, kaderníctvo, nočný bar atď

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

25 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ Prenájom obchodný priestor 55m2 BA-Rajská (N028-25-ANHO)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Rajská | 55 m²

Priestor je vhodný na rôzne služby, na obchodnú prevádzku, showroom, cukráreň, nočný bar atď.

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

25 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRESTÍŽNE KANCELÁRSKE PRIESTORY /N224-26-OTKA/

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 148 m²

N224-26-OTKA Kto chce podnikať a mať lukratívne kancelárske priestory na prestížnej adrese v B

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Kancelárie na prenájom v centre Starého Mesta Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tallerova | 0 m²

F001-26-STR Realitná kancelária Finanzpartner reality exkluzívne ponúka na prenájom kancelárie,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8.5 €/m2/mesiac

HALO reality - Predaj, kancelársky priestor Bratislava Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Beskydská | 57 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

165,000 € 2895 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HALO reality - Prenájom, kancelársky priestor Bratislava Staré Mesto, plocha 120,95 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 121 m²

Realitná kancelária HALO reality a Dušan Požgay, kontakt: 0902 341 366, nehnuteľnosť s ID: BA-6

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,395 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predaj reprezentatívny priestor, 798 m2, Suché Mýto, Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Suché mýto | 798 m²

WIN - WIN ponúka exkluzívne na predaj nebytové priestory v centre Bratislavy pozostávajúce z pr

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,750,000 € 2193 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

SVOBODA & WILLIAMS | 109340 | Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 1,000 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v rôznych výmerách od 47 m² až do 20

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 06.06.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS I 103010 l Klimatizované kancelárske priestory, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 274 m²

Moderné klimatizované kancelárske priestory na prenájom sa nachádzajú na 3. poschodí v lukratív

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 102983 l Kancelárie na prenájom, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 274 m²

Moderné klimatizované kancelárske priestory na prenájom sa nachádzajú na 2. poschodí v lukratív

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111738 | Nové reprezentatívne obchodné priestory na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | 374 m²

Nové reprezentatívne obchodné priestory na prenájom sa nachádzajú na prémiovej adrese na Hradno

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026