Na predaj nadštandardný stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Trnavy

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 831 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok v lokalite Cukrová v Trnave s

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

306,690 € 369 €/m²

VIVAREAL* NOVÁ CENA! Vydané stavebné povolenie, Stavebný pozemok, výmera 829 m2, Kamenná cesta, Trnava

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenná cesta | 829 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami pre ktorý je vydané právoplatné sta

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 17.04.2025
Pozemky na predaj Trnava

400 €/m2 400 €/m2

Na PREDAJ!!! Slnečný, stavebný pozemok ,oplotený v obľúbenej časti Trnavy na Kozáckej ulici.

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kozácka | 730 m²

Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rod.domu v Trnave na Kozáckej ulici s výmerou 729 m2. N

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

285,000 € 390 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok, Trnava Jána Hajdóczyho

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Jána Hajdóczyho | 473 m²

🏡 NA PREDAJ TOP STAVEBNÝ POZEMOK na Jána Hajdóczyho** v srdci Trnavy! 🏗️** Veľkorysý rovný pozem

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

320,000 € 677 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - KAMENNY MLYN - TRNAVA - 2003m2

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný Mlyn | 2,003 m²

Popis nehnuteľnosti 2003 m2 - rozloha, ktorú ponúka KAMENNÝ MLYN len zriedka POZEMOK PRE KLI

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

320 €/m2 320 €/m2

TOP NA PREDAJ: exkluzívny stavebný pozemok 734m2 - Modranka(Trnava)

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Pri potoku | 734 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Dohodnite si obhliadku. Na predaj exkluzí

Publikované: 13.12.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

230,000 € 313 €/m²

Investičný stavebný pozemok v pripravovanej obytnej zóne IBV Modranská – Trnava 002-14-BEST

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Modranská | 0 m²

Ponúkame na predaj investičný stavebný pozemok v pripravovanej obytnej zóne IBV Modranská v mes

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

150,000 €

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 278 m2 Trnava, Kopánka - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 278 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-72

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

179,000 € 644 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Trnava

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu. Veľkosť do 600m2, platba v

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Trnava

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 269 m2 Trnava, Zátvor, ul. Tatranská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 269 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

146,000 € 543 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 628 m2 Trnava, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 628 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Salczerová, kontakt: 0903 706 204, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

119,000 € 189 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK v novovybudovanej lokalite mesta.

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný Mlyn | 654 m²

Realitná kancelária PAKTIV s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v žiadanej l

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

233,500 € 357 €/m²

Bohdanovce nad Trnavou / Slnečný stavebný pozemok pri Trnave / 612 m2

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 612 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s rozlohou 612 m², ideálny p

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

Atraktívny pozemok s domom v srdci Starej Kopánky s potenciálom moderného bývania

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Tatranská | 278 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok so starším rodin

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

195,000 € 701 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinných domov v Oravnom pri Trnave (2 670 m2, šírka 42 m, dĺžka 63 m)

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Oravné | 2,670 m²

Veľkosť pozemku 2 670 m2 umožňuje viaceré varianty výstavby a výbornú možnosť rozdelenia na via

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

STAVEBNÝ POZEMOK, OBEC NIŽNÁ 887 m² Výhodna cena!!!

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 887 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkam na predaj stavebný pozemok s výmerou 887 m², ktorý pred

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

59,999 € 68 €/m²

GESTTO | REZERVOVANÉ | STAVEBÝ POZEMOK 642 M2 | PREDAJ | TULIPÁN | TRNAVA

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Ulica 9. mája | 642 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v Trnave, o cel

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

180,000 € 280 €/m²

člen NARKS

GESTTO | ROVINATÝ STAVEBNÝ POZEMOK | 733 m² | PREDAJ | TRNAVA – MEDZIHÁJ

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Modranská | 733 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj r

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

140,000 € 191 €/m²

člen NARKS

Predaj pozemok Vlčkovce EXKLUZÍVNE

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,080 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok nachádzaj

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

84,000 € 78 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK Kamenný mlyn, 748m2, všetky IS

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 748 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v tichej príjemnej lokalite, IBV Za Traťou na ulici Viš

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

390 €/m2 390 €/m2

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK Kamenný mlyn, 617m2, všetky IS

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 617 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

390 €/m2 390 €/m2

Znížená cena! Na predaj stavebný pozemok TT - Modranka LUX

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Modranka | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v Trnave časť

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

230,000 €

🏡 NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ LOKALITE – TRNAVA 🏡

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Traťová | 617 m²

🏡 NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ LOKALITE – KAMENNÝ MLYN, TRNAVA | 748 m² 🏡 Ponúkame na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

390 €/m2 390 €/m2

Na predaj väščí, atraktívny stavebný pozemok Trnava, Kamenáč!

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Johna Dopyeru | 860 m²

Ponúkame na predaj väčší stavebný pozemok v Trnave, časť Kamenáč na ulici Johna Dopye-ru. Tento

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

344,000 € 400 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Upresniť hľadanie