Lukratívny stavebný pozemok

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová ulica | 742 m²

Atte REALITY ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v Trnave v časti Pekné pole. Ideálny

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Trnava

400 €/m2 400 €/m2

+++ KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK NA KAMENNEJ CESTE V TRNAVE NA PREDAJ - 606m2++++

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Johna Dopyeru | 606 m²

+++ KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK NA KAMENNEJ CESTE V TRNAVE NA PREDAJ - 606m2++++ Kamenár&Partners

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

243,000 € 401 €/m²

MAXIS REAL: TOP NA PREDAJ: Pozemok s budúcou výstavbou prístupovej komunikácie a IS v obci Pavlice

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Pavlice | 1,550 m²

Radi by ste uložili svoje peniaze do pozemku, z ktorého bude v budúcnosti pozemok určený pre vý

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Trnava

80,000 € 52 €/m²

člen NARKS

FOX - Pozemky so štúdiou na dva dvojdomy, Trnava - Malženická cesta

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Malženická cesta | 1,036 m²

V bezprostrednej blízkosti obchvatu mesta Trnava v napojení na Malženickú cestu ponúkame na pre

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Trnava

190 €/m2 190 €/m2

člen NARKS

REALFINANC – 100% aktuálny! Predaj stavebný pozemok so stavebným povolením v obci Voderady.

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Pánske pozemky | 735 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok na realizáciu výstavby vášho vysnívaného bývania! C

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

170,000 € 231 €/m²

FOX - Predaj pozemku v perspektívnej lokalite - Trnava, Cukrová ulica

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Cukrová ulica | 3,373 m²

Ponúkame atraktívnu investičnú príležitosť - pozemok, ktorý je súčasťou plánovanej obytnej zóny

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Trnava

110 €/m2 110 €/m2

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Pozemok 10 000 m² pre IBV v lukratívnej lokalite Kamenný mlyn, Trnava

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný mlyn | 10,000 m²

Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok o výmere 10 000 m², určený pre individuálnu by

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

960,000 € 96 €/m²

NEO- Stavebný pozemok Trnava, PEKNÉ POLE

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová ulica | 1,343 m²

V lokalite, kde je skutočný nedostatok pozemkov Trnava – PEKNÉ POLE ponúkame na predaj veľkorys

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Trnava

415 €/m2 415 €/m2

NEO - TRNAVA - KAMENNÝ MLYN - Pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný Mlyn | 687 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v jednej z najžiadanejších častí mesta – Kamenný

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

412 €/m2 412 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK - OKRES TRNAVA,DOLNÉ DUBOVÉ

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Hlavná | 975 m²

Na predaj stavebný pozemok s výmerou 975m2 v obci Dolné Dubové, prichystaný na výstavbu rodinné

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

84,900 € 87 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ POZEMKOV PRE RODINNÉ DOMY - II. ETAPA ZEMIANSKA STRÁŇ

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 446 m²

ZEMIANSKA STRÁŇ - Nová moderná štvrť pre váš budúci domov – II. etapa Pripravuje sa pre Vás II.

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

200 €/m2 200 €/m2

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie