Na predaj investičný pozemok v Chmeľove

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | - | 5,805 m²

Moderný maklér ponúka na predaj veľkorysý, slnečný investičný pozemok v obci Chmeľov, vhodný na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

30 €/m2 30 €/m2

ZNÍŽENÁ CENA: Na predaj pozemok so stavebným potenciálom, Kanaš-Veľký Šariš

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | - | 465 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj rovinatý pozemok o výmere 465 m², situo

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

24,900 € 54 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v lese a napriek tomu len 10 minút autom od centra mesta

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | malkovska | 2,650 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj stavebný pozemok s vodou,

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

200,000 € 75 €/m²

predáme pozemok vo vydumanci

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Vydumanec | 1,191 m²

Predám stavebný pozemok v Prešove – v časti Vydumanec v zástavbe rodinných domov o výmere 1191

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Prešov

95,000 € 80 €/m²

TUreality Vám ponúka na predaj pozemok pre rodinný dom

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 668 m²

TUreality Vám poníka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 668 m² v atraktívnej časti Pr

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

56,000 € 84 €/m²

POZEMOK, PREŠOV, S INŽINIERSKÝMI SIEŤAMI, 774m2,POD WILEC HÔRKOU

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Pod Wilec hôrkou | 774 m²

BENARD reality ponúka na predaj pozemok priamo v meste Prešov, v časti pod Wilec Hôrkou. Pozem

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

NOVÉ PARCELY určené na IBV! Pozemky Hnevlivá dolina, Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Levočská | 600 m²

NOVÉ PARCELY určené na IBV! - viac info telefonicky! BENARD REALITY ponúka na predaj pozemky v

Publikované: 02.05.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

POZEMOK NA PREDAJ, 992 m2, KRÁĽOVA HORA - SÍDLISKO 3, PREŠOV

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 992 m²

BENARD reality ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 992 m2 na sídlisku 3 ( K

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

169,000 € 170 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA| POZEMOK PREŠOV, ULICA SLÁVIČIA

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Slávičia | 403 m²

Ten moment, keď si uvedomíte, že aj vy sa môžete stať pevnou súčasťou relácie “Slávici na ulici

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

24,990 € 62 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU BYTOVKY,VODÁRENSKÁ UL., PREŠOV

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Vodárenská | 1,077 m²

BENARD reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1.077m2 v Prešove na ul. Vodárenská.

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Kúpime pozemok na výstavbu domu

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Exkluzívne zastupujeme našich milých klientov pri kúpe pozemku, určeného na výstavbu rodinného

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Prešov

Cena dohodou

DOPYT! STAVEBNÝ POZEMOK S INŽ. S., PREŠOV 600+ M2

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Pre konkrétnych HOTOVOSTNÝCH klientov hľadáme stavebný pozemok v Prešove a blízkom okolí. (Zábo

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Prešov

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie