Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 660 m²
EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na Google v Prešove Vám ponúka na predaj atra
54,900 € 83 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 611 m²
EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na Google v Prešove Vám ponúka na predaj zauj
68,900 € 113 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Fintická | 383 m²
EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na Google v Prešove, ponúka exkluzívne na pre
69,900 € 183 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 496 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Štefan Páll, kontakt: 0911 750 107, nehnuteľnosť s ID:
69,000 € 139 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²
Realitná kancelária HALO reality a Anton Kupčík, kontakt: 0915 207 579, nehnuteľnosť s ID: PO-7
175,999 € 88 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 540 m²
Prešov ako na dlani! Ponúkam na predaj 3 krásne pozemkov v novo vzninkajúcej lokalite pre indi
165 €/m2 165 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Fintická | 21,698 m²
EB010P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemky
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 1 m²
RS002P Reality Smolko - realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemky v novovznik
30,000 € 30000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Daletice | 1,217 m²
IA160P Reality Smolko - realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný pozemok s
54,000 € 44 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,348 m²
IA160P Reality Smolko - realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v novovznik
65,000 € 48 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 774 m²
EB048P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj posledn
77,000 € 99 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vranovská 25A | 1,791 m²
POZEMOK pre RODINNÉ SÍDLO alebo DEVELOPING 18 ÁROV SLOBODY, SÚKROMIA, BAZÉN ZA OKNOM A CENTRUM
140 €/m2 140 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Developerský pozemok 3850 m² pre Rodinné domy / OV so sieťami, platným st. povolením a projekto
100 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Vranovská | 0 m²
Exkluzívna investičná nehnuteľnosť v Prešove – okamžitý výnos 8,5% p. a. + developerský potenci
850,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Broskyňová | 954 m²
BENARD reality ponúka na predaj slnečný pozemok o výmere 954 m2 priamo pod lesom . Nachádza sa
199,999 € 210 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ulica Jána Lazoríka | 916 m²
Ponúkame na predaj pekný slnečný a rovinatý pozemok o bohatej výmere 916 m2 v Prešove nad sídli
149 €/m2 149 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Surdok | 1,450 m²
Ponúkame na predaj 14 árový stavebný pozemok pod lesíkom v tichej lokalite na ulici Surdok v ka
90 €/m2 90 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Drozdia | 747 m²
FOK realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 747 m² v obľúbenej a pokojne
250 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Tarjányiho | 389.23 m²
Hľadáte stavebný pozemok, kde nemusíte chodiť po kamenistých cestách a čakať roky na inžiniersk
116,700 € 300 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Tarjányiho | 389.23 m²
300 €/m2 300 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Surdok | 930 m²
REZERVOVANÉ - IMOLI REALITY Vám ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení stavebný pozemok v kra
55,000 € 59 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 2,177 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný pozemok s celkovou výmerou 2 177 m2, situovaný v intr
60 €/m2 60 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | K Surdoku | 1,183 m²
Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v jednej z najžiadanejších lokalít Prešova – v št
214,900 € 182 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,613 m²
Ponúkame na predaj lukratívne pozemky v pokojnej časti obce Chminianska Nová Ves, ktoré predsta
119,900 € 74 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.