Na Rúrkach pozemok na predaj Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Na Rúrkach | 916 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Pozemok 916 m² v lokalite Rúrky – západ Hľadáte pozemok s perfektnými

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Nadštandardný pozemok 2 150 m² pod Malkovskou hôrkou

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Malkovská | 2,150 m²

Hľadáte veľkorysý priestor pre svoje bývanie alebo bezkonkurenčnú investičnú príležitosť v Preš

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

175,000 € 81 €/m²

Veľkorysý pozemok na výstavbu Prešov, Solivar

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Na brehu | 4,540 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj veľkorysý pozemok v Prešove, v miestnej časti Solivar v ulici boh

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

165 €/m2 165 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK SO STARÝM RODINNÝM DOMOM V PREŠOVE

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Ku Surdoku | 1,183 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., ponúka na predaj pozemok so starším rodinným domom

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

POZEMOK so stavebným povolením 800m2 PREŠOV Vydumanec

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Zajačia | 800 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., ponúka na predaj rovinatý pozemok nachádzajúci sa v P

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Slnečný pozemok s výhľadmi na okraji Šalgovíka - 800 m2

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Miesto, kde si postavíte domov...rána na terase zaliate slnkom, ticho, zeleň a výhľady, ktoré V

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

133,600 € 167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj investičný pozemok v Prešove – ideálny pre developerov a podnikateľov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Dilongova | 7,448 m²

Lokalita: Prešov Výmera pozemku: 7 448 m² Druh pozemku: Zastavaná plocha a nádvorie Umiestnenie

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 644 m²

TUreality Vám poníka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 668 m² v atraktívnej časti Pr

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

56,000 € 87 €/m²

REZERVOVANÉ - Pozemok NA PREDAJ – 945 m², Okružná (okres Prešov)

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 943 m²

ERDIAMO ponúka NA PREDAJ krásny slnečný pozemok o výmere 945 m², nachádzajúci sa v obci Okružná

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

67,990 € 72 €/m²

REZERVOVANÉ - Pozemok NA PREDAJ – 1077 m², Okružná (okres Prešov)

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 1,077 m²

ERDIAMO ponúka NA PREDAJ krásny slnečný pozemok o výmere 1077 m², nachádzajúci sa v obci Okružn

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

77,990 € 72 €/m²

POSLEDNÉ 3 POZEMKY! Stavebné pozemky Záborské – Ideálna investícia len 2 km od Prešova.

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

POSLEDNÉ 3 POZEMKY! Stavebné pozemky Záborské – Ideálna investícia len 2 km od Prešova. video:

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Prešov

109,849 € 157 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nová Cena | ROVINATÝ POZEMOK – LIČARTOVCE

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 2,072 m²

Hľadáte veľký rovinatý pozemok pre svoj vysnívaný dom v tichej lokalite, no s rýchlou dostupnos

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Pozemky na predaj Prešov

99,900 € 48 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok - Nižná Šebastová

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 496 m²

Exkluzívna ponuka – Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok iba 5 minút od centra Prešova!

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

135 €/m2 135 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK URČENÝ NA IBV, 700 m2, HNEVLIVÁ DOLINA, PREŠOV

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Levočská | 700 m²

Pozemok v Prešove, ktorý sa nachádza v krásnej novovznikajúcej lokalite Hnevlivá dolina Vám pon

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

53,000 € 76 €/m²

ZÁHRADA/INVESTIČNÝ POZEMOK 1090 m2, HNEVLIVÁ DOLINA, PREŠOV

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Levočská | 1,090 m²

Záhrada v krásnej lokalite priamo v Prešove alebo investičný pozemok, vďaka ktorému jednoducho

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

33,000 € 30 €/m²

Stavebný pozemok 961 m², Kapušany pri Prešove

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Sekčovská | 961 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový dom? Tento slnečný a priestranný pozemok v Kapušanoch ponúk

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

109,000 € 113 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu RD, 611m2, Solivar, Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Banícka | 611 m²

*S vydaným stavebným povolením* Reality Hofer ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

140,000 € 229 €/m²

Investičný pozemok, 566m2, Hnevlivá dolina, Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Hnevlivá dolina | 566 m²

Reality Hofer ponúka na predaj pozemok vhodný ako investícia na budúcu výstavbu rodinného domu,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

81 €/m2 81 €/m2

Pozemky na výstavbu RD, Terchovská, Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Terchovská | 1,018 m²

*Nová ponuka* Reality Hofer ponúka na predaj pozemky vhodné na výstavbu RD alebo aj ako investí

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

120 €/m2 120 €/m2

Na Predaj - stavebný pozemok, 1 537m2, Jánošíkova - Prešov.

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Jánošíkova | 1,537 m²

JK085P DJS Reality, Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok na ulici Jánošík

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 01.04.2025
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Stavebný pozemok v TOP lokalite Prešov - Šidlovec

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Eston Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v jednej z najžiadanejších lokalít Prešova, kto

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Predaj priestranný rovinatý pozemok 1469 m² – Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Herlianska | 1,469 m²

Eston Reality ponúka exkluzívne na predaj rovinatý pozemok s celkovou výmerou 1469 m² v mestske

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

215,000 € 146 €/m²

Pozemok na Stavbárskej ulici v Prešove , v časti Śidlovec

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Stavbárska | 900 m²

Ponúkame na predaj cca 9 árový pozemok na Stavbárskej ulici v Prešove. V ponuke budú dva 9 áro

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

250,000 € 278 €/m²

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Šidlovec – Dúbrava

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 802 m²

Bývanie pod lesom s mestom na dlani. Hľadáte dokonalý balans medzi pokojom prírody a rýchlym sp

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Prešov

135,000 € 168 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Upresniť hľadanie