Rodinný dom | 130.57 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a moderne riešený štvorizbový
285,000 € 2183 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový štvorizbový rodinný dom typu dvojdom
199,990 € 1852 €/m²
Rekreačný pozemok | 500 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s výmerou 500 m² v Gabčí
41,500 € 83 €/m²
Rodinný dom | 135.65 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka priestranný rodinný dom s bazénom v projekte MAGLA
265,000 € 2130 €/m²
Rodinný dom | Dunajská Streda | 125.01 m²
PLUS REALITY ponúka na predaj veľký 4-izbový rodinný dom v meste Dunajská Streda! Ponúkame na
340,000 € 2720 €/m²
2 izbový byt | Gabčíkovská cesta | 65 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v Dunajskej Strede, na
172,200 € 2649 €/m²
Rodinný dom | Kostolné Kračany | 340 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a plne zariadený rodinný dom
357,000 € 1050 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 1,000 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok, ideálny na výstavbu rod
Cena dohodou
Rodinný dom | 135.28 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj posledný päťizbový rodinný dom v radovej
279,900 € 2069 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú štvorizbovú novostavbu rodinného
399,900 € 3076 €/m²
2 izbový byt | 61 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderne zariadený dvojizbový byt s výmero
210,000 € 3443 €/m²
Garáž | 18 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom zrekonštruovanú garáž s výmerou 18 m²,
100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 97.49 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj komfortný a veľmi dobre premyslený rodinn
315,000 € 3231 €/m²
3 izbový byt | Panónska cesta | 72.88 m²
Realitná kancelária PLUS Reality Vám exkluzívne predstavuje projekt Panónska, ktorý definuje no
379,086 € 5202 €/m²
4 izbový byt | 105 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardný štvorizbový byt s veľkou zá
395,000 € 3762 €/m²
2 izbový byt | Košická | 54.15 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost
393,000 € 7258 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 350 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám prináša na predaj priestranný a príjemný 5-izbový rodinný
349,000 € 997 €/m²
3 izbový byt | Hlavná | 46.92 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom v novost
Info v RK
Rodinný dom | Mliečany | 140 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu 3-izbového bytu ktorý s
239,000 € 1707 €/m²
Rodinný dom | Rohovce | 120.5 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažného 4 izbového rod
224,900 € 1660 €/m²
Rodinný dom | Mliečany | 98 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu trojizbovej bytovej jed
210,000 € 2143 €/m²
Rodinný dom | Mliečany | 105 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu 3-izbového rodinného do
227,500 € 2167 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,759 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na pozemok v obci Rohovce o výmere 1759 m2 priamo p
90,000 € 51 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 2,054 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný, plne funkčný wellness penzión
1,695,000 € 825 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.