NA PREDAJ | Stavebný pozemok 664 m² v tichej vilovej štvrti

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Slovenská | 664 m²

Túžite po bývaní v meste, no preferujete pokoj a súkromie? Príďte na obhliadku stavebného pozem

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

117,900 € 178 €/m²

NOVINKA Predám stavebný pozemok 600 m2 v novej štvrti Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebý pozemok na výstavbu rodinného domu v novej vybudovanej vštvrti.

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

106,200 € 177 €/m²

Predaj 20 á slnečného pozemku s RD v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Komjatická | 2,076 m²

Developeri, túžite otvoriť novú ulicu a vystavať zopár rodinných domov? Táto ponuka je práve pr

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

325,000 € 157 €/m²

NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK ŠIRŠIE CENTRUM NZ

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nitrianska cesta | 2,160 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok v širšom centre Nových Zámkov vo výmere 2160

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

185 €/m2 185 €/m2

LEGEND - Stavebný pozemok Nesvady 994 m2, všetky siete, neďaleko novej cyklotrasy

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nesvadská cesta | 994 m²

*** TICHÁ ULICA PLNÁ ZELENE, TERMÁLNE KÚPALISKO *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND stavebný

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

55,000 € 55 €/m²

LEGEND - Investičný stavebný pozemok Nesvady 1540 m2, pri termálnom kúpalisku

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 1,540 m²

*** MOŽNOSŤ VÝSTAVBY REKREAČNÉHO OBJEKTU S PROJEKTOVOU DOKUMENTÁCIOU, STAVEBNÉ POVOLENIE *** E

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

188,000 € 122 €/m²

LEGEND - Stavebný pozemok Nesvady cca 1500 m2, všetky siete, súkromná ulička

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nesvadská cesta | 1,500 m²

*** VÝBORNÁ LOKALITA, KRÁSNY A SLNEČNÝ POZEMOK, OPLOTENÝ *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

49,500 € 33 €/m²

Iba u nas predaj 804m2 pozemku v Nových Zamkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 804 m²

Hladate si pozemok v Nových Zamkoch.?Ponukame vam pozemok o rozlohe 804m2 so starším domom ktor

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

119,990 € 149 €/m²

Stavebný pozemok na predaj

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Slovenská | 664 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky, na Slovenskej ulici. PO

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 24.04.2025
Pozemky na predaj Nové Zámky

106,000 € 160 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v lokalite Západ slnka za Tescom Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Západ slnka | 970 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v lokalite za tescom na ulici Západ slnka. Pozemok má t

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

180,000 € 186 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Nových Zámkoch o výmere 527 m2

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 527 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 527 m2. K pozemku je projekt rodinného domu v

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

67,000 € 127 €/m²

REALFINN PREDAJ - Stavebný pozemok Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

PREDAJ. Stavebný pozemok sa nachádza v zastavanej časti mesta Nové Zámky. Pozemok má výmeru 600

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Pozemky na predaj Nové Zámky

85,000 € 142 €/m²

Predám veľký stavebný pozemok v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,228 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhľ

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

154 €/m2 154 €/m2

Predám pozemok vhodný na výstavbu haly v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,497 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj pozemok vo frekventovane

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

225,000 € 150 €/m²

Predám stavebný pozemok v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,100 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

189,900 € 173 €/m²

Predám veľký stavebný pozemok v centre v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,408 m²

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

314,900 € 224 €/m²

Predám pozemok vhodný na výstavbu obchodného domu v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 3,784 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj veľký pozemok vo frekven

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

567,600 € 150 €/m²

Predám stavebný pozemok za nemocnicou v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Mederská | 664 m²

PONUKA: Exkluzívne predám stavebný pozemok v tichej lokalite v Nových Zámkoch. Prípojka na elek

Publikované: 04.05.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

105,000 € 158 €/m²

Predám pozemok vhodný na podnikanie v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,413 m²

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

211,950 € 150 €/m²

Na predaj krásny slnečný pozemok Nové Zámky !

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 664 m²

Pozemok pre váš nový začiatok ! Kde sa začína Vás príbeh a Vás vysnívaný domov ! Predsta

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

118,000 € 178 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 939 m2 Nové Zámky, nová lokalita pre výstavbu RD - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 939 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

144,500 € 154 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok na predaj v Nových Zámkoch. Investičná príležitosť!

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Šurianska | 5,000 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebné pozemky v Nových Zámkoch na Šurianskej ulici. Na poz

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

100 € 0 €/m²

Skvelá investičná príležitosť - 30 árový stavebný pozemok v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 2,929 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 30 árov vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

270,000 € 92 €/m²

člen NARKS

8 árový stavebný pozemok so starším rodinným domom vo vyhľadávanej časti Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 852 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky, nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávan

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

150,000 € 176 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Reality v Martine (768)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie