EXKLUZÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY V NOVÝCH ZÁMKOCH – NOVÁ LUKRATÍVNA ŠTVRŤ

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 737 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť bývať v novej, prestížnej lokalite v Nových Zámkoch. V

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

153,663 € 208 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: Pozemok vhodný na výstavbu RD, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 592 m²

NA PREDAJ: Pozemok vhodný na výstavbu RD, Nové Zámky Výmera: cca 592 m2 Rozmer pravidlený obd

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

99,000 € 167 €/m²

Predaj pozemok Nové Zámky 5 km EXKLUZÍVNE

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 914 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v ob

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

100,000 € 109 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 714 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na novovybudovanej ulici v meste Nové Zámky. Výhodou je súk

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

122,000 € 171 €/m²

Na predaj stavebný pozemok blízko centra v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,800 m²

Realitná kancelária TRINITY - ponúka na predaj lukratívnu ponuku. Jedná sa o stavebný pozemok v

Publikované: 21.02.2021 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

545,000 € 303 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Nových Zámkoch na Slovenskej ulici.

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Slovenská | 664 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Nových Zámkoch na Slovenskej ulici. Pozemok

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

118,000 € 178 €/m²

Na predaj budova s pozemkom - developersky projekt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Šurianska ulica | 0 m²

Na predaj developerský pozemok v Nových Zámkoch na Šurianskej ulici s priamym napojením na hlav

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

859,000 €

NA predaj veľký rovinatý, slnečný stavebný pozemok v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,178 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj veľký rovinatý, slnečný stavebný pozemok v meste Nové Zámky. Na

Publikované: 12.12.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

176,300 € 150 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 664 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky. Nachádza sa na novo o

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

115,000 € 173 €/m²

Na predaj pozemok v širošom centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | širšie centrum | 964 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v širšom centre mesta Nové Zámky. POZEM

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

570,000 € 591 €/m²

Na predaj 11,5 árový stavebný pozemok v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 1,150 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj 11,5 árový stavebný pozemok v Nových Zámkoch. Rozloha poz

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

176,300 € 153 €/m²

Na predaj veľký pozemkom s domom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 1,600 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj veľký pozemkom s domom v Nových Zámkoch. Zastavaná plocha

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

165,000 € 103 €/m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 714m² v súkromnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 714 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 714m² v súkromnej ulici v Nových

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

122,000 € 171 €/m²

Stavebný pozemok na predaj

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky od 880m2 - pre rodinné domy Nové Zámky. Plocha: pozemku 1000m2

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

154 €/m2 154 €/m2

Predám stavebný pozemok v pokojnej lokalite s IS

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Západná ulica | 1,000 m²

Slnečný pozemok na ulici Západ Slnka v súkromnej uličke v tichej lokalite v meste Nové Zámky.

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

180,000 € 180 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok s výmerou 48 árov v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Šurianská | 0 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj výnimočný pozemok o výmere cca 4 800 m² (48 árov) nac

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

99 €/m2

Stavebný pozemok o výmere 660 m2

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 660 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ideálny na výstavbu rodinného domu alebo investičný projek

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

101,000 € 153 €/m²

Stavebný pozemok v Nových Zámkoch vo vyhľadávanej štvrti - 714 m2

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 714 m²

Realinvest vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 7 árov (714 m²) v tichej súkromnej ul

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

126,000 € 176 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Strategicky umiestnený pozemok o výmere 23.943 m² v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Dvorská Cesta | 0 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s výbornou strategickou polohou v okresnom meste Nové Zámk

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

PREDAJ – STAVEBNÝ POZEMOK V BLÍZKOM CENTRE NOVÝCH ZÁMKOV – 900 m²

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v blízkosti centra mesta Nové Zámky, situovaný v tichej a v

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

180,000 € 200 €/m²

Najprestížnejšia lokalita v Nových Zámkoch Stavebné pozemky - Slovenská ulica

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Slovenská | 737 m²

Ponúkame Vám limitovanú ponuku 18 exkluzívnych pozemkov nachádzajúcich sa v najlukratívnejšej č

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Pozemky na predaj Nové Zámky

Info v RK

Stavebný pozemok na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,750 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok s menšou prístavbou v Nových Zámkoch. Na po

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 10.02.2025
Pozemky na predaj Nové Zámky

160 €/m2 160 €/m2

Stavebný pozemok na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 592 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nových Zámkoch. Rozloha pozemku je 592 m 2 a nachádz

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

165 €/m2 165 €/m2

Predaj stavebných pozemkov na Slovenskej ulici v N. Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 665 m²

Predávame stavebné pozemky na Slovenskej ulici v N. Zámkoch. Všetky IS v dosahu, rozloha pozemk

Publikované: 07.03.2014 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

163 €/m2 163 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Rodinné domy na predaj (23061)