HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Frankovská | 6,212 m²

HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky Reali

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top
Top

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre bytovú výstavbu | Padlých hrdinov | 2,219 m²

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² Realitná kancelária

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

Vyhľadávanie investičných projektov v oblasti bytovej výstavby

Reality Valaliky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 0 m²

V mene nášho klienta vyhľadávame vhodné investičné projekty v oblasti bytovej výstavby na celom

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na kúpa Valaliky

Cena dohodou

Top
Top

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 0 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Stavebný pozemok, Košice - Sever, Urbánkova ul.

Reality Košice-Sever

Pozemok pre bytovú výstavbu | Urbánkova | 624 m²

Niektoré adresy majú hodnotu už samy o sebe. Urbánkova ulica patrí medzi tie, ktoré si dlhodobo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Janegova & Partners - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PROJEKT S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Agátová | 6,000 m²

Hľadáte pripravený projekt s vysokým výnosovým potenciálom v hlavnom meste? Ponúkame Vám na pr

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Top
Top

Aggtelek- stavebný pozemok so základmi

Reality Aggtelek

Pozemok pre bytovú výstavbu | Maďarsko | Aggtelek | Új utca

Ponuka v Aggteleku – Stavať môžete okamžite. Predávame stavebný pozemok (1018 m2) s hotovými

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Aggtelek

35,000 € 34 €/m²

Veľký stavebný pozemok Kalinčiakovo (N012-14-MAHA)

Reality Levice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,659 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o výmere 1 659 m² v mestskej časti Levice – Kalinčiakovo,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Levice

154,000 € 93 €/m²

Stavebný pozemok Gánovce, okres Poprad

Reality Gánovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 900 m²

N006-14-LUSAa Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Gánovce, okres Poprad s celkovou r

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Gánovce

205,000 € 228 €/m²

Lukratívny pozemok v super lokalite. Šidlovec. Prešov.

Reality Prešov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,537 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok pre rodinné domy na Jánošíkovej ulici na Šidlovci. Slnečný pozem

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Na predaj: pozemok – ideálny pre výstavbu rodinných domov - Kanáš

Reality Veľký Šariš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 4,023 m²

Na predaj: Pozemok 4 020 m² – ideálny pre výstavbu rodinných domov - Kanáš Cena: dohodou Ponúk

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

Cena dohodou

Krásny, slnečný, rovinatý pozemok - ako stvorený pre rodinný dom. (N007-14-MIDUt)

Reality Ruská Nová Ves

Pozemok pre bytovú výstavbu | 933 m²

Na predaj stavebný pozemok – Ruská Nová Ves, vhodný na výstavbu rodinného domu Ponúkame Vám na

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ruská Nová Ves

79,900 € 86 €/m²

PREDAJ: Pozemok pre rodinný dom 507m2, Ovčiarsko, Žilina.(N0104-14-MOPR)

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre bytovú výstavbu | 507 m²

(N0104-14-MOPR) Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 507 m2 v intraviláne obce Ovč

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

95,420 € 188 €/m²

PREDAJ: Pozemok pre rodinný dom, 549m2, Ovčiarsko, Žilina.(NO103-14-MOPR)

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre bytovú výstavbu | 549 m²

(NO103-14-MOPR) Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 549 m2 v intraviláne obce Ovč

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

102,900 € 187 €/m²

POZEMOK V OBCI HRIADKY

Reality Hriadky

Pozemok pre bytovú výstavbu | hriadky | 0 m²

Popis nehnuteľnosti Slušný pozemok za rozumnú cenu, v tichom prostredí obci Hriadky. ROZLOHA -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Hriadky

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok Vyšné Ružbachy

Reality Vyšné Ružbachy

Pozemok pre bytovú výstavbu | 800 m²

Na predaj pekný rovinatý stavebný pozemok o velkosti zhruba 8 árov vo Vyšných Ružbachoch. Inžin

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

99,000 € 124 €/m²

Predaj, stavebný pozemok - Jur nad Hronom (009-14-MAHA)

Reality Jur nad Hronom

Pozemok pre bytovú výstavbu | 768 m²

SLNEČNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU V OBCI JUR NAD HRONOM – LEN 13 KM OD LEVÍC Ponúkame na predaj krás

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Jur nad Hronom

40,900 € 53 €/m²

Predaj, vidiecky dom s pozemkom - Čajkov (N007-12-MAHA)

Reality Čajkov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Čajkov | 1,443 m²

Ponúkame Vám na predaj starší vidiecky dom s pozemkom nachádzajúci sa v obci Čajkov vzdialenej

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Čajkov

67,900 € 47 €/m²

Na predaj pozemky v intraviláne, Zubné (N012-14-MABA)

Reality Zubné

Pozemok pre bytovú výstavbu | 7,579 m²

N012-14-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Informácia o cene v texte inzerátu! Realitná ka

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Zubné

1 € 0 €/m²

EXKLUZÍVNE. Na predaj pozemok v obci Kochanovce (N027-14-ZDHA3E)

Reality Kochanovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,361 m²

N027-14-ZDHA3E Uverejňujeme iba aktuálne ponuky!!! EXKLUZÍVNE - Realitná kancelária NOVÉ BÝV

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Kochanovce

53,000 € 22 €/m²

Na predaj pozemok, Ubľa (N002-14-MABA)

Reality Ubľa

Pozemok pre bytovú výstavbu | 769 m²

N002-14-MABA Uverejňujeme iba aktuálne ponuky! Bonus pre klienta : Už zastavaný pozemok v intr

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ubľa

12,000 € 16 €/m²

STAVEBNY POZEMOK SAČUROV

Reality Sačurov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Osloboditeľov | 0 m²

Slušný pozemok za rozumnú cenu, v tichom prostredí obce Sačurov. ROZLOHA - Rozloha pozemku 133

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Sačurov

29,999 €

Exkluzívny slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom na Prešov – Kráľova Hora, Sídlisko 3. (N005-14-MIDUa)

Reality Prešov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Jána Lazoríka | 843 m²

Exkluzívny slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom na Prešov – Kráľova Hora, Sídlisko 3. Hľa

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

130,000 € 154 €/m²

Predaj,pozemok, 850m2, Bytčica, okres Žilina(N016 - 14- MOPR-)

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bytčica | 850 m²

N016 - 14- MOPR Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 850 m2 , nachádzajúci sa v katastrálnom úz

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

65,000 € 76 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (753)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Rodinné domy na predaj (23077)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Upresniť hľadanie