3 izbový byt | 59.4 m²
Ponúkame útulný 3 izbový byt priamo v Kremnici pár minút od centra o rozlohe 59,40 m2 + pivnica
95,000 € 1684 €/m²
2 izbový byt | 64 m²
SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt v zateplenom bytovom dome v Kremnica. Byt je
90,000 € 1406 €/m²
2 izbový byt | 118 m²
Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:
105,000 € 890 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 140 m²
Ponúkame na predaj nádhernú tehlovú novostavbu domu - chaty, nemeckého štýlu v lokalite Kremnic
208,000 € 1486 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
208,000 € 1486 €/m²
Rodinný dom | 350 m²
Na predaj unikátny historický meštiansky dom priamo v centre mesta Kremnica, len 200 metrov od
198,000 € 566 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,263 m²
Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s rozlohou 1 263 m², nachádzajúci sa v zastavanom území m
139,000 € 110 €/m²
Rodinný dom | Dolná 44 | 160 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v radovej zástavbe centra historického mesta Kre
265,000 € 1656 €/m²
Rodinný dom | Dolná | 552 m²
AAA-real, exkluzívne ponúka na predaj Meštiansky dom nachádzajúci sa priamo na pešej zóne mest
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Jula Horvátha | 90 m²
AAA-real, exkluzívne ponúka na predaj menší rodinný dom nachádzajúci sa na ulici Jula Horvátha
35,000 € 389 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,689 m²
IMG real Vám ponúka stavebný pozemok v srdci historického mesta Kremnica (ul. Továrenská).
70 €/m2 70 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²
AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj meštiansky/rodinný dom priamo v cent
199,500 € 384 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 400 m²
ABSOLÚTNE JEDINEČNÁ PONUKA! TOTO BEŽNE NA REALITNOM TRHU NENÁJDETE! STAVEBNÝ POZEMOK PRIAMO V
140 €/m2 140 €/m2
Rodinný dom | S. Chalupku | 100 m²
RE/MAX Diamond exkluzívne ponúka na predaj dom so záhradou v historickom banskom meste Kremnic
139,000 € 1390 €/m²
Polyfunkčný objekt | J. Horvátha | 29,384 m²
História mesta Kremnica siaha až do roku 1328 a je spojená nielen s výskytom zlatonosných rúd,
Cena dohodou
Zmiešaná zóna | Veternícka | 1,149 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Kremnica. Poze
10,000 € 9 €/m²
Priemyselná zóna | Nevyplnená | 4,439 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj objekt - predajňu záhradkárs
350,000 € 79 €/m²
Historický objekt | Kutnohorská | 1,436 m²
Ponúkame na predaj HISTORICKÁ BUDOVA, ktorá sa nachádza v lukratívnej časti mesta KREMNICA - pr
650,000 € 453 €/m²
Objekt pre obchod | Kutnohorská | 1,436 m²
650,000 € 453 €/m²
Rodinný dom | 89 m²
Kúzelný dom s panoramatickým výhľadom na Kremnicu – miesto, kde sa dotýka história s pokojom a
119,000 € 1337 €/m²
3 izbový byt | Dolná | 69 m²
HD REALITY ponúka na predaj slnečný a vzdušný 3-izbový byt o výmere 70m2, nachádzajúci sa na i
107,500 € 1558 €/m²
Historický objekt | Štefánikovo námestie | 1,700 m²
Klára Holicová - Reality s.r.o. ponúka na predaj rozsiahlu historickú budovu v centre mesta, si
850,000 € 500 €/m²
Rodinný dom | Dolná | 200 m²
Klára Holicová - Reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj rodinný dom na pešej zóne v Kremnici: •
265,000 € 1325 €/m²
Komerčná zóna | Štefánikovo námestie | 2,290 m²
Investičná príležitosť v centre mesta – územie občianskej a verejnej vybavenosti Klára Holicov
510,000 € 223 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.