Na predaj 3i byt s priestranným balkónom vo výbornej lokalite

Reality Kremnica

3 izbový byt | 59.4 m²

Ponúkame útulný 3 izbový byt priamo v Kremnici pár minút od centra o rozlohe 59,40 m2 + pivnica

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Kremnica

95,000 € 1684 €/m²

SLOVREAL - predaj 2i byt v meste Kremnica, 64m2

Reality Kremnica

2 izbový byt | 64 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt v zateplenom bytovom dome v Kremnica. Byt je

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Kremnica

90,000 € 1406 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, pôvodný stav alebo zrekonštruovaný. Platb

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

90,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Kremnici. Platba v hotovosti. Ďakujem z

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Kremnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kremnica

2 izbový byt | 118 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Kremnica

105,000 € 890 €/m²

Novostavba rekreačnej nehnuteľnosti na celoročné bývanie Chata Kremnica - Kremnické Bane

Reality Kremnica

Chalupa, rekreačný domček | 140 m²

Ponúkame na predaj nádhernú tehlovú novostavbu domu - chaty, nemeckého štýlu v lokalite Kremnic

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kremnica

208,000 € 1486 €/m²

Novostavba rekreačnej nehnuteľnosti na celoročné bývanie Rodinný dom Kremnica - Kremnické Bane

Reality Kremnica

Rodinný dom | 140 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kremnica

208,000 € 1486 €/m²

Pozemok na výstavbu v Kremnici – ideálna investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rekreačný pozemok | 1,263 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s rozlohou 1 263 m², nachádzajúci sa v zastavanom území m

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

139,000 € 110 €/m²

člen NARKS

Historický meštiansky dom v centre Kremnice – investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rodinný dom | 350 m²

Na predaj unikátny historický meštiansky dom priamo v centre mesta Kremnica, len 200 metrov od

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kremnica

198,000 € 566 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM V CENTRE KREMNICE

Reality Kremnica

Rodinný dom | Dolná 44 | 160 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v radovej zástavbe centra historického mesta Kre

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kremnica

265,000 € 1656 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE na predaj - Meštiansky dom priamo na pešej zóne

Reality Kremnica

Rodinný dom | Dolná | 552 m²

AAA-real, exkluzívne ponúka na predaj Meštiansky dom nachádzajúci sa priamo na pešej zóne mest

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kremnica

1 € 0 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj – menší rodinný dom v blízkosti pešej zóny

Reality Kremnica

Rodinný dom | Jula Horvátha | 90 m²

AAA-real, exkluzívne ponúka na predaj menší rodinný dom nachádzajúci sa na ulici Jula Horvátha

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kremnica

35,000 € 389 €/m²

Stavebný pozemok v meste Kremnica (ul. Továrenská)

Reality Kremnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,689 m²

IMG real Vám ponúka stavebný pozemok v srdci historického mesta Kremnica (ul. Továrenská).

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

70 €/m2 70 €/m2

NA PRENÁJOM - 1 izb. byt KREMNICA, okr. Žiar nad Hronom

Reality Kremnica

1 izbový byt | Československej armády | 29 m²

Ponúkam na prenájom 1 izbový byt ( 29m2 ) ul. Českoslov. armády v meste KREMNICA okr. Žiar nad

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na prenájom Kremnica

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Meštiansky dom na pešej zóne v Kremnice – investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj meštiansky/rodinný dom priamo v cent

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kremnica

199,500 € 384 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Stavebný pozemok priamo v centre mesta Kremnica_400m2

Reality Kremnica

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 400 m²

ABSOLÚTNE JEDINEČNÁ PONUKA! TOTO BEŽNE NA REALITNOM TRHU NENÁJDETE! STAVEBNÝ POZEMOK PRIAMO V

Publikované: 30.07.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

140 €/m2 140 €/m2

EXKLUZÍVNE PREDAJ DOMU SO ZÁHRADOU V KREMNICI

Reality Kremnica

Rodinný dom | S. Chalupku | 100 m²

RE/MAX Diamond exkluzívne ponúka na predaj dom so záhradou v historickom banskom meste Kremnic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kremnica

139,000 € 1390 €/m²

Nájde sa investor ?

Reality Kremnica

Polyfunkčný objekt | J. Horvátha | 29,384 m²

História mesta Kremnica siaha až do roku 1328 a je spojená nielen s výskytom zlatonosných rúd,

Publikované: 06.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Kremnica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok pri rybníku Veterník v Kremnici

Reality Kremnica

Zmiešaná zóna | Veternícka | 1,149 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Kremnica. Poze

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

10,000 € 9 €/m²

Predaj komerčný objekt Bartošova Lehôtka EXKLUZÍVNE

Reality Kremnica

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 4,439 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj objekt - predajňu záhradkárs

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

350,000 € 79 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HISTORICKÁ BUDOVA, PREVÁDZKOVÝ DOM, PREDAJ, CENTRUM, KREMNICA

Reality Kremnica

Historický objekt | Kutnohorská | 1,436 m²

Ponúkame na predaj HISTORICKÁ BUDOVA, ktorá sa nachádza v lukratívnej časti mesta KREMNICA - pr

Publikované: 23.03.2023 Aktualizované: 04.10.2024
Objekty na predaj Kremnica

650,000 € 453 €/m²

PREVÁDZKOVÝ DOM, HISTORICKÁ BUDOVA, PREDAJ, CENTRUM, KREMNICA

Reality Kremnica

Objekt pre obchod | Kutnohorská | 1,436 m²

Publikované: 24.03.2023 Aktualizované: 04.10.2024
Objekty na predaj Kremnica

650,000 € 453 €/m²

HD REALITY, predaj rodinného domu, Kremnica, okr. Žiar nad Hronom

Reality Kremnica

Rodinný dom | 89 m²

Kúzelný dom s panoramatickým výhľadom na Kremnicu – miesto, kde sa dotýka história s pokojom a

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kremnica

119,000 € 1337 €/m²

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt v Kremnici

Reality Kremnica

3 izbový byt | Dolná | 69 m²

HD REALITY ponúka na predaj slnečný a vzdušný 3-izbový byt o výmere 70m2, nachádzajúci sa na i

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Kremnica

107,500 € 1558 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Rodinné domy na predaj (23068)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Upresniť hľadanie