Rodinný dom | 170 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s rovinatým pozemkom o výmere 1220 m²
95,000 € 559 €/m²
Obchodné priestory | Saleziánska | 570 m²
Ponúkame na prenájom obchodné a skladové priestory s celkovou výmerou cca 570 m², nachádzajúce
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 695 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 695 m², nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej
115 €/m2 115 €/m2
3 izbový byt | Lichardova | 72.1 m²
Ponúkame Vám na prenájom komplet zariadený 3 izbový byt v Žiline, na Lichardovej ulici. Moder
860 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 917 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 917 m², nachádzajúci sa v tichej a
35,000 € 38 €/m²
1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²
Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 1-izbový apartmán o celkovej rozlo
151,900 € 3918 €/m²
2 izbový byt | Hlboká cesta | 44 m²
Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový apartmán o celkovej rozlo
166,900 € 3748 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf
Dom je 5-izbovou novostavbou, skolaudovaný a užívaný od r. 2012 prvým vlastníkom. Je na poze
Cena dohodou
2 izbový byt | Pribinova | 65 m²
Ponúkame Vám na prenájom moderný 2-izbový byt v Eurovea Riverside, v mestskej časti Staré Mesto
895 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Malobytčianska | 50.06 m²
Byt o výmere 50,06 m2 (loggia 9,35 m2) je situovaný v novej vystavanej štvrti Jablone v Bytči n
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,060 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa predáme stavebný pozemok v Bratislave – Devínska Nová Ves Na
339,000 € 320 €/m²
Reštauračné priestory | Česká | 230 m²
Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj nehnuteľnosť: zab
750,000 € 3261 €/m²
Obchodné priestory | Andreja Kmeťa | 116 m²
3D prehliadka priestoru na tomto linku:
1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lodno | 889 m²
Exkluzívne Vám ponúkame pozemok v obci Lodno s výmerou 889 m2 + podiel na prístupovej ceste
25,000 € 28 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 49,759 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Dunajský Klátov. Plocha: pozemku 49
7.99 €/m2 8 €/m2
Lesná pôda | 6,899 m²
Ponúkame Vám na predaj podiely na pozemkoch v k.ú. Kolárovice, C-KN a E-KN. Spolu cca 6899 m
6,000 € 1 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 7,699 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 7699m2 v obci Snežnica vzdialenej 6km od KNM a 10km
9 €/m2 9 €/m2
Orná pôda | Malá Domaša | 35,218 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky využiteľné ako poľnohospodárska pôda v katastrálnom území Slo
5 €/m2 5 €/m2
Orná pôda | Nezadaná | 877 m²
Ponúkame na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Rosina. Celková plocha 877 m2. Šírka cca 1
10 €/m2 10 €/m2
3 izbový byt | Komárnická | 69 m²
Máme pre Vás 3 izbový byt s vymenenými plastovými oknami, loggiou a aj balkónom, ktorý si viet
239,000 € 3464 €/m²
2 izbový byt | T. Vansovej | 55 m²
Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový byt na sídlisku Vlčince na ulici T. Vansovej 3. Byt sa
700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mlynec | 1,256 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný, slnečný, rovinatý pozemok so všetkými inžinierskými
199 €/m2 199 €/m2
2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 54.9 m²
Na prenájom 2. izbový byt s veľkou loggiou na 1. poschodí bytového domu (nie prízemie) na Bulvá
730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²
Hľadáte pokojné miesto na život alebo víkendový únik z mesta? Máme pre vás ponuku – rodinný dom
139,900 € 1865 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.