Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Kálnica, situovaný v pokojnom prostredí s výbornou dostup
119,900 € 1187 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 127 m²
Ponúkame na predaj moderný a priestranný 4-izbový rodinný dom v obci Častkovce. Rodinný dom má
239,900 € 1889 €/m²
2 izbový byt | Športová | 56 m²
Rezidencia Jahôdka prináša do Nového Mesta nad Váhom typ bývania, ktorý sa na trhu objavuje le
153,285 € 2737 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 73 m²
Ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt v obci Častkovce s výbornou dispozíciou.
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,700 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj stavebný pozemok s pridruženými parcelami o celkovej
69,900 € 26 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 75 m²
Ponúkame na predaj veľkometrážny 2-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Sihoť 1 v Tr
Info v RK
Rodinný dom | Skalka nad Váhom | 125 m²
Druhá etapa úspešného projektu Bývanie Skalka – váš nový domov už vo výstavbe Pre veľký záujem
209,900 € 1639 €/m²
2 izbový byt | Rulandská | 51 m²
Hľadáte prenájom v Trenčíne? Mám pre vás túto ponuku nového dvojizbáku na Rulandskej v Trenčíne
750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nevyplnená | 65 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 -izbový byt na Poľ
1,250 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pribišova 41 | 70.31 m²
Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj krásny 3-izbový byt po kompl. rekonštrukcií v lokali
295,900 € 4209 €/m²
2 izbový byt | Hraničná | 36.91 m²
Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj 1,5 izbový apartmán vo vyhľadávanom projekte NUPPU M
225,000 € 6096 €/m²
Rodinný dom | 139 m²
PATRIOT reality vám ponúka na predaj útulne zrekonštruovaný jednopodlažný rodinný dom, ktorý sa
235,000 € 1691 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 14 m²
Patriot reality vám ponúka na prenájom na komplet prerobený, klimatizovaný „kancelársky priesto
220 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Vinica, chmelnica | 1,235 m²
Patriot reality ponúka na predaj viničný pozemok nachádzajúci sa v príjemnom a pokojnom vinohra
18,000 € 15 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na prenájom komfortné priestory v zariadenom poschodovom rodinnom dome, vhodné pre fir
Info v RK
Rodinný dom | 370 m²
Patriot reality vám ponúka na predaj rodinný dom, s dvomi samostatnými bytovými jednotkami. Nac
45,000 € 122 €/m²
Garsónka | 24 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj garsónku na Pereckej ulici v Le
68,000 € 2833 €/m²
2 izbový byt | Španielsko
Vitajte v ABRIL, exkluzívnom rezidenčnom komplexe v srdci golfového ihriska Doña Julia, kde sa
400,000 € 4444 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 12 m²
PATRIOT reality vám ponúka na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor v centre mesta. Nach
220 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 49 m²
Túžite po pokoji a záhradke, kde si môžete vychutnať rannú kávu, grilovať s priateľmi či dopest
54,900 € 1120 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²
PATRIOT reality vám ponúka na prenájom kancelársky priestor vhodný pre kanceláriu, alebo služby
220 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Opravárenský priestor | 4,737 m²
Realitná kancelária PATRIOT REALITY vo výhradnom zastúpení vlastnika ponúka na predaj výrobné
Cena dohodou
Rodinný dom | Španielsko
Vitajte v Asperii, novom rezidenčnom a komerčnom komplexe v srdci centrálneho parku v Estepone,
395,000 € 4293 €/m²
Rodinný dom | 103 m²
Patriot reality vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom typu bungalov, nachádzajúci sa v poko
228,000 € 2214 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.