Sklad na prenájom Martin 1500 m2

Reality Martin

Priestor pre sklad | Martin | 1,500 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka sklad na prenájom v meste Martin. Sklad je o ploche cca 3

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Martin

4.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Rodinný dom novostavba na predaj Kláštor pod Znievom

Reality Martin

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame na predaj Rodinný dom novostavba v prevedení holodom v obci Kláštor pod Znievom. Dom j

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Martin

255,000 € 2318 €/m²

2 izbový byt na predaj 59.52 m2 novostavba vo výstavbe Martin Tomčany

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 55.92 m²

Ponúkam Vám 2 izbový byt na predaj apartmán Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Martin

134,000 € 2665 €/m²

Sklad na prenájom Martin Priekopa 492 m2

Reality Martin

Priestor pre sklad | Priekopa | 492 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka sklad na prenájom v meste Martin časť Priekopa. Sklad je

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Martin

3 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Hala na prenájom Martin, priemyselná zóna

Reality Martin

Priestor pre sklad | Československej armády | 400 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka sklad/hala + kancelária na prenájom mesto Martin. Sklad/h

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Martin

2.5 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Chaty novostavby na prenájom Martinské Hole pre ďalší prenájom

Reality Martin

Chata, drevenica, zrub | Martinské Hole | 225 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka Chaty na prenájom Martin, lokalita Martinské Hole. Jedná

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Martin

Cena dohodou

Hala na predaj okres Martin obec Sučany, príjazd na diaľnicu cca 4

Reality Martin

Priestor pre výrobu | 1,340 m²

Reality AK ponúka sklad hala na predaj v obci Sučany, okres Martin vhodnú pre výrobu alebo skla

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Martin

Cena dohodou

4 izbový byt na predaj v rodinnom dome

Reality Turčianske Teplice

4 izbový byt | 120 m²

Ponúkam Vám 4 izbový byt na predaj v obci Jazernica okres Turčianske Teplice, nachádzajúci sa v

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

Pozemok na predaj v Lubine: Slnečný svah s výhľadom, ideálny pre váš nový domov

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Lubina | 493 m²

Radi by sme Vám predstavili jedinečnú príležitosť na kúpu pozemku v malebnej obci Lubina, ktorá

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

101 €/m2 101 €/m2

Hala na prenájom Martin, s dobrým napojením na diaľnicu

Reality Martin

Priestor pre výrobu | Francúzskych partizánov | 370 m²

Reality AK ponúka hala na prenájom v Martin o ploche 370 m2 a kancelárie plocha cca 100 m2. Výš

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Martin

2,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom Martin, s dobrým napojením na diaľnicu

Reality Martin

Priestor pre sklad | Francúzskych partizánov | 370 m²

Reality AK ponúka sklad na prenájom v Martin o ploche 370 m2 a kancelárie plocha cca 100 m2. Vý

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Martin

2,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj štyri apartmány na jednom poschodí Podhájská

Reality Podhájska

2 izbový byt | Svätuša | 49 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečné apartmány s krásnym výhľadom v apartmánovom dome DIAMOND v obc

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Podhájska

Cena dohodou

Na predaj 2-izbový apartmán v novostavbe v obci Podhájska

Reality Podhájska

2 izbový byt | Nezadaná | 31 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový apartmán v novostavbe v obci Podhájska len 200 m od termálneho

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Podhájska

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok v obci Dolný Ohaj.

Reality Dolný Ohaj

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu kľudnej lokalite v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Ohaj

Cena dohodou

Na predaj prerobený 3-izbový rodinný dom v meste Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3- izbový rodinný dom v meste Šurany. Plocha: úžitko

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šurany

199,000 € 1990 €/m²

Na predaj apartmán s balkónom Podhájska

Reality Podhájska

Garsónka | Svätuša | 25 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený a klimatizovaný apartmán - v obci Podhájska 200m od termálneh

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Podhájska

67,900 € 2716 €/m²

Na predaj 4-izbová novostavba Nitra- KYNEK

Reality Nitra

Rodinný dom | Kynek | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový bungalov s dvojgarážou a terasou v meste Nitra časť Kynek. Ploc

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

369,000 € 2109 €/m²

Na predaj stavebné pozemky Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Cabaj-Čápor | 580 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky - pre rodinné domy v intraviláne obce Cabaj-Čápor časť

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

59,000 € 102 €/m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave v meste Šurany.

Reality Šurany

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Iba u nás na predaj tehlový 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave v meste Šurany. Plocha: úžitk

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šurany

77,900 € 708 €/m²

Na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok Šurany

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Nitriansky Hrádok | 656 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite v meste Š

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

155 €/m2 155 €/m2

Na predaj pozemok v priemyselnom areály v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Komerčná zóna | Nezadaná | 20,000 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v priemyselnom areály vo vyhľadávane

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Komerčná zóna | Nezadaná | 3,000 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

129 €/m2 129 €/m2

Ponúkame Vám na predaj prerobený 4-izbový rodinný dom Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | Vansovej | 254 m²

Ponúkame Vám na predaj podpivničený a krásne prerobený 4-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej a k

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

414,500 € 1632 €/m²

Na predaj krásna novostavba bungalova Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v obci Lužianky len 4 km o

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

389,000 € 2223 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23079)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Upresniť hľadanie