Na predaj pozemok 1647 m2 v obci Pozba

Reality Pozba

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,647 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok v zastavanej časti obce Pozba neďaleko od Te

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pozba

18,000 € 11 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Cabaj Čápor

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 580 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky - pre rodinné domy v intraviláne obce Cabaj-Čápor časť

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

Cena dohodou

Na predaj prerobený 1-izbový byt v centre obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

1 izbový byt | Nezadaná | 46 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 1-izbové byt v polyfunkčnom objekte v obci Dvory nad

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dvory nad Žitavou

80,000 € 1739 €/m²

Na predaj zariadený apartmán s balkón PODHÁJSKA

Reality Podhájska

Garsónka | Belek | 25 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený apartmán v obci Podhájska, len 200m od termálneho kúpaliska.

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Podhájska

72,900 € 2916 €/m²

Na predaj 4- izbový rodinný dom v Golianove

Reality Golianovo

Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu nízkoenergetického bungalovu v obci Golianovo. Pl

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Golianovo

259,000 € 2023 €/m²

Na predaj luxusná 4-izbová novostavba rodinného domu Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v obci Lužianky. Plocha: ú

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lužianky

389,000 € 2223 €/m²

Na predaj veľký 49m2 apartmán Podhájská.

Reality Podhájska

2 izbový byt | Svätuša | 49 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný apartmán s krásnym výhľadom v apartmánovom dome v obci Podhájs

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Podhájska

Cena dohodou

Na predaj pozemok 1647 m2 Podhájska

Reality Podhájska

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,647 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

18,000 € 11 €/m²

Na predaj stavebný pozemok neďaleko Šurian

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu kľudnej lokalite v

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

Cena dohodou

Na predaj 4-izbové novostavby s garážou Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nezadaná | 183 m²

V meste Nové Zámky vznikne jedinečná štvrť pozostávajúca z rodinných domov a množstva zelene. P

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

379,000 € 2071 €/m²

Na predaj 4-izbová novostavba s garážou Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Šurany | 125 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový 4-izbový rodinný dom s garážou v radovej výstavbe v meste Šur

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šurany

289,000 € 2312 €/m²

Na predaj apartmán s veľkou terasou Podhájská.

Reality Podhájska

Garsónka | Svätuša | 38 m²

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Podhájska

Cena dohodou

Na predaj krásna novostavba v obci Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbovú novostavbu rodinného domu v obci Čechy. Projekt ponúka na preda

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Čechy

149,000 € 1753 €/m²

Na prenájom novostavba rodinného domu Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Kynek | 175 m²

Ponúkame Vám na prenájom novostavbu 4-izbového bungalovu s dvojgarážou a terasou v meste Nitra

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Nitra

1,350 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Reality Dvory nad Žitavou

1 izbový byt | Nezadaná | 46 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dvory nad Žitavou

80,000 € 1739 €/m²

Elegantný 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím

Reality Rovinka

2 izbový byt | Kvetná | 58 m²

Vitajte v priestore, kde sa budete cítiť už od prvého momentu ako doma. Predstavujem Vám elega

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Rovinka

227,000 € 3914 €/m²

4 IZB. BYT S VÝHĽADOM NA DUNAJ VO VYDRICI, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0474

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Floriánska | 107 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt s lodžiou s výhľadom na D

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

STAROMESTSKÝ 4 IZB. BYT, PANSKÁ ULICA, BRATISLAVA I, ID: 0419

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Panská | 109 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom výnimočný 4-izbový byt situovaný na

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

člen NARKS

CHATA POD KRIVÁŇOM, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - VÝCHODNÁ, ID: 0411

Reality Východná

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 178 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj unikátnu rekreačnú chatu situovanú v t

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 04.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Východná

659,000 € 3702 €/m²

člen NARKS

2 IZB. BYT S VÝHĽADOM NA MALÉ KARPATY, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0447

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 50.93 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt 3-2.3 v rez

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 30.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

297,389 € 5839 €/m²

člen NARKS

ZARIADENÝ 3-4 IZB. BYT PRI KALVÁRII, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0450

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tajovského | 134 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s t

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

AKTUALIZOVANÁ CENA: 5-IZB. PENTHOUSE NA ZÁMOCKEJ, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0459

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Zámocká | 217 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj veľkometrážny 5-izbový penthouse nachádzajúci s

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 5986 €/m²

člen NARKS

LUXUSNÉ PRIESTORY GASTRO PREVÁDZKY V CENTRE BRATISLAVY – SKALNÁ ULICA, ID: 0358

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Skalná | 156 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj kompletne zariadený priestor gastro prevádzky –

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

730,000 € 4679 €/m²

člen NARKS

LUXUSNÁ 6 IZB. VILA V PROMINENTNEJ LOKALITE, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0124

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 625 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj luxusnú vilu s jedinečným výhľadom na mesto sit

Publikované: 06.05.2022 Aktualizované: 15.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie