Stavebný pozemok 1 201 m², IS - Horný Oháj

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Horný Oháj | 1,201 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 1 201 m² v pokojnej a tichej časti obc

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

96,000 € 80 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA! Pozemok s rozlohou 1813 m2

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Tekovský Hrádok | 1,813 m²

Shark real Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rozsiahly slnečný pozemok v obci Tekovský Hrádok, ok

Publikované: 25.04.2023 Aktualizované: 25.09.2023
Pozemky na predaj Vráble

54,000 € 30 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Investičné stavebné pozemky vo Vrábľoch, pri Nitre

Reality Vráble

Pozemok pre bytovú výstavbu | Chalúpková | 650,000 m²

Ponúkam na predaj výnimočný developerský celok v meste Vráble, ktoré sa nachádza len 20 minút o

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Pozemky na predaj Vráble

9 €/m2 9 €/m2

Predaj viničný domček Horný Oháj(242-13-JUF)

Reality Vráble

Vinica, chmelnica | Horný Oháj | 74 m²

242-131-JUF Ponúkame Vám v tichom prostredí murovaný viničný domček vo vinohradníckej lokalit

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

23,900 € 323 €/m²

Na predaj pozemok s potenciálom výstavby – Horný Ohaj

Reality Vráble

Pozemok pre bytovú výstavbu | Horný Ohaj | 1,489 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 1 489 m² v obci Horný Ohaj. Pozemok sa nachádza v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

150,000 € 101 €/m²

Lukratívne pozemky v centre mesta Vráble na predaj, 2899 m2

Reality Vráble

Komerčná zóna | Moravská | 2,899 m²

Ste developer a hľadáte nové lokality na výstavbu bytov? Ideálne v meste Vráble a nech môžete z

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

Cena dohodou

Pozemky na predaj Vráble, 11015 m2

Reality Vráble

Rekreačný pozemok | Vinice | 11,015 m²

Ste developer a hľadáte nové lokality na výstavbu menších rekreačných nehnuteľností? Ideálne v

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

30 €/m2 30 €/m2

Investičný pozemok 1349 m² Vráble – Horný Ohaj

Reality Vráble

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 1,349 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemky v obľúbenej lokalite

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

42 €/m2 42 €/m2

Vráble - 1421 m2 STAVEBNÝ pozemok

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 1,421 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj pozemok s výmerou 1.421 m2 v zastavanej časti

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Vráble

14,000 € 10 €/m²

2x pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu vo Vrábľoch na predaj

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 1,550 m²

V zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj 2x pozemok vhodný na vý

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Vráble

40,300 € 26 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok C

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 582 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj pozemok vho

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

26,190 € 45 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok E

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 628 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj stavebný po

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

28,260 € 45 €/m²

Pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v tichej obci Žitavce na predaj

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na pr

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

45,000 € 45 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok F

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 543 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj stavebný p

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

24,435 € 45 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok A

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 1,350 m²

Publikované: 19.12.2023 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

60,840 € 45 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok B

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 813 m²

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

36,585 € 45 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok G

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 548 m²

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

24,660 € 45 €/m²

Pozemok pri Vrábľoch (k.ú: Vieska nad Žitavou ) na predaj

Reality Vráble

Iný stavebný pozemok | 800 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj pozemok- za

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Vráble

8,900 € 11 €/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok D

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 625 m²

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

28,125 € 45 €/m²

Investičný pozemok na predaj, Vráble, časť Horný Ohaj

Reality Vráble

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,447 m²

ByDoS Reality Vám ponúkajú nehnuteľnosť na predaj. Pozemok: • Lokalita: časť Horný Ohaj, Konop

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Vráble

16,500 € 11 €/m²

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj vinicu v meste Vráble, v blízkosti reštaurácie Viecha, 3202 m2

Reality Vráble

Vinica, chmelnica | Vinohrady | 3,202 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj vinicu v meste Vráble, v blízkosti reštaurácie Viecha,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

68,000 € 21 €/m²

Stavebný pozemok na predaj

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj lukratívný pozemok v obci Horný Ohaj so za

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

160,000 €

Stavebný pozemok, 569 m2, Poľná ul., Vráble - Horný Ohaj

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 569 m²

Stavebný pozemok na predaj! Ponúkame Vám na predaj stavebnú parcelu nachádzajúcu sa na Poľnej

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

69,500 € 122 €/m²

Predáme stavebný pozemok, 825 m2, Vráble - časť Horný Ohaj, okr. Nitra

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 825 m²

Vhodných pozemkov na výstavbu rodinného domu je vždy málo, preto aj ich hľadanie je často zdĺha

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

84,500 € 102 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie
Ľutujeme hľadaný inzerát neexistuje