Rekreačný pozemok v Klasove: Váš únik do vinárskej oázy pri Vrábľoch

Reality Vráble

Vinica, chmelnica | Vráble | 4,624 m²

Predstavujeme Vám v exkluzívnom zastúpení jedinečnú príležitosť na kúpu rekreačného pozemku v m

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

14 €/m2 14 €/m2

Predáme pozemok na komerčné využitie, 1397 m2, Vráble, okr. Nitra

Reality Vráble

Komerčná zóna | 1,397 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v komerčnej zóne v meste Vráble. Pozemok je o rozlohe 1397 m2,

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

190,000 € 136 €/m²

Stavebný pozemok – Vráble – časť Dolný Dušnok - 500m2

Reality Vráble

Rekreačný pozemok | Vinohrady | 500 m²

Plocha pozemku – 500m2 (v prílohe označený modrou farbou) Vlastníctvo – osobné Terén pozemku –

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Vráble

44,999 € 90 €/m²

Stavebný pozemok – Vráble – časť Dolný Dušnok - 1.200m2

Reality Vráble

Rekreačný pozemok | Vinohrady | 1,200 m²

Plocha pozemku – 1.200m2 (v prílohe označený zelenou farbou) Vlastníctvo – osobné Terén pozemku

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Vráble

59,999 € 50 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v pokojnej časti mesta Vráble

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 480 m²

TUrelity ponúka stavebný pozemok Pokojná lokalita • Inžinierske siete pri pozemku • Ideálne mi

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

48,490 € 101 €/m²

Vinohrad Vráble časť Horný Ohaj,Hľadám RD Byt vo vašom okolí ponúknite.

Reality Vráble

Vinica, chmelnica | Vinohrady | 1,290 m²

Vinohrad Vráble časť Horný Ohaj 1290 m2 na pozemku kôlňa , suché wc klenbová pivnica 4 m hlboká

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Vráble

21,500 € 17 €/m²

stavebný pozemok 825 m² s exkluzívnou polohou

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Mostná | 825 m²

Priestranný stavebný pozemok pre Váš rodinný dom s exkluzívnou polohou a výmerou 825m2 vo Vrábľ

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

84,500 € 102 €/m²

stavebný pozemok 569m2 pre RD v tichej lokalite s privátnou ulicou

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 569 m²

Posledný voľný stavebný pozemok s výmerou 569m2 pre Váš rodinný dom v pokojnej novej lokalite s

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

69,500 € 122 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok vo vyhľadávanej časti - Vráble

Reality Vráble

Pozemok pre bytovú výstavbu | 650 m²

TUreality pripravuje do ponuky atraktívny stavebný pozemok o výmere 650 m², vhodný na výstavbu

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

Cena na vyžiadanie

Slnečný pozemok 1032 m² s IS, blízko centra mesta Vráble

Reality Vráble

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,032 m²

TUreality vám ponúka v exkluzívnom zastúpení pozemok o výmere 1032 m², nachádzajúci sa v zastav

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

99,000 € 96 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK v Klasove

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 607 m²

Ponúkam Vám stavebné pozemky AGROLAND Klasov pre rodinné domy v centre obci Klasov. (www.byvani

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Vráble

69,612 € 115 €/m²

Znížená cena - Pozemok - Vráble - komerčné využitie

Reality Vráble

Komerčná zóna | 1,397 m²

Pozemok o rozlohe 1397m2, plus podiel na prístupovej ceste o rozlohe 170,5m2 ktorá má šírku 10m

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

208,000 € 149 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie