131841 (JuLrtT9-qo1) Aktualizovaný: 21. 05. 2026 1. publikácia: 21. 05. 2026

Stavebný pozemok 687 m2 na predaj Gabčíkovo

Nevyplnená
Gabčíkovo • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

82,440 € 120 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
687 m²
Info
NA PREDAJ : Pozemok na bývanie 687 m2

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok na Brezovej ulici v Gabčíkove o výmere 687 m2.

Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete.
Pozemok je na rovine a je slnečný.
Výmera stavebného pozemku je 341 m2.
Prístup na pozemok z hlavnej ulice.

Pozemok sa nachádza v tichej a kľudnej časti mesta, s výbornou a rýchlou dostupnosťou do centra mesta. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, obchody, zdravotnícke zariadenia, reštaurácie, kaviarne ....

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

V prípade záujmu o viac informácií, alebo obhliadku ma neváhajte kontaktovať.

FINANCOVANIE: Súčasťou našej kancelárie je hypotekárne centrum, kde Vám zastreší kompletný servis náš certifikovaný hypotekárny špecialista s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti financovania.

Plocha pozemku:
687 m²

Elektrina:
Na pozemku, Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 400 V

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Andrea Findurová

RE/MAX Developer

REMAX Slovakia

Jeruzalemská 18 1 • 917 01, Trnava
Celá ponuka spoločnosti

82,440 € 120 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Andrea Findurová

RE/MAX Developer