CREDA | predaj pozemok v priemyselnom parku, Čab

Reality Čab

Priemyselná zóna | 30,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný / priemyselný stavebný pozemok nachád

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný pozemok, Horňany

Reality Horňany

Priemyselná zóna | 47,630 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný pozemok. -POZEMOK- Výmera: 47 630 m2 Druh n

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Horňany

Cena dohodou

CREDA | predaj komerčný pozemok, Nové Zámky, Výpalisko

Reality Nové Zámky

Komerčná zóna | Výpalisko | 16,465 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný pozemok v Nových Zámkoch na hlavnom ťahu cesty I

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

CREDA | predaj zrekonštruovaný 3-izb. byt Nitra - centrum, Chalupkova č. 18

Reality Nitra

3 izbový byt | Chalupkova | 91 m²

CREDA REAL ESTATE vám exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt na Chalupkovej u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

190,000 € 2088 €/m²

CREDA | predaj pozemok pre občiansku vybavenosť 2 262 m2, Zlaté Moravce - centrum

Reality Zlaté Moravce

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 1. mája | 2,262 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s vynikajúcou polo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

195,000 € 86 €/m²

CREDA | predaj 2400 m2 komerčný objekt, Nitra - Bratislavská ul.

Reality Nitra

Skladový objekt | 2,400 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný objekt vo výbornej lokalite na ulici

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Nitra

2,200,000 € 917 €/m²

CREDA | predaj rodinný dom s veľkým pozemkom, Svätoplukovo

Reality Svätoplukovo

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Svätopluk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Svätoplukovo

Info v RK

CREDA | predaj pozemok, Pod Zlatým brehom, Nitra - Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod Zlatým Brehom | 492 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na ulici Pod Zlatým brehom. Pozemok s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

142,000 € 289 €/m²

CREDA | predaj kaštieľsky park so stavebným povolením, Bojná, Malé Dvorany

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Malé Dvorany | 25,239 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť jedinú svojho druhu na Slovensku

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Bojná

1,750,000 € 69 €/m²

CREDA | predaj 4-izb. rodinný dom na kľúč, Rišňovce

Reality Rišňovce

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj modernú 4-izbovú novostavbu v developerskom projekte Nov

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Rišňovce

211,150 € 1624 €/m²

CREDA | predaj 10 355 m2 výrobná hala so žeriavmi, Nitra - Dolné Krškany

Reality Nitra

Výrobný objekt | 10,355 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj výrobnú halu so žeriavmi a so 4-podlažnou administratívno

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

4,990,000 € 482 €/m²

CREDA | predaj pozemok na hlavnom ťahu, Nitra - Dolné Krškany

Reality Nitra

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Novozámocká | 2,921 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný komerčný pozemok na viacúčelové podn

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

320,000 € 110 €/m²

CREDA | predaj priemyselný pozemok, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Priemyselná zóna | Šurianska | 30,950 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný pozemok v Nových Zámkoch na ulici Šurianska,

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok 3 000 m2 v priemyselnom parku, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Komerčná zóna | Hlohovecká | 3,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok v priemyselnom parku WPN Lužianky. -POZEMOK- Vý

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok 7 300 m2 v priemyselnom parku, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Komerčná zóna | Hlohovecká | 7,300 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok 3 797 m2, Dolné Trhovište

Reality Dolné Trhovište

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 3,797 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok na vybavenosť v obci Dolné Trhovište -POZEMOK- V

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Dolné Trhovište

450,000 € 119 €/m²

CREDA | predaj pozemok na bytovú výstavbu, Pezinok

Reality Pezinok

Pozemok pre bytovú výstavbu | Šenkvická cesta | 7,491 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok určený na bytovú výstavbu Možnosť odstrániť budo

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Pezinok

2,850,000 € 380 €/m²

CREDA | predaj komerčný pozemok, Rumanová

Reality Rumanová

Priemyselná zóna | 6,607 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Rumanová. Pozemok je v

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Rumanová

Info v RK

CREDA | predaj pozemok, Ľudovítová

Reality Výčapy-Opatovce

Rekreačný pozemok | 4,697 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok v obci Ľudovítová, okres Nitra. -POZEMOK- Výmer

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Výčapy-Opatovce

20,000 € 4 €/m²

CREDA | predaj rodinný dom, Veľký Lapáš

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave s rozsiahlym poz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

104,000 € 800 €/m²

CREDA | predaj priemyselný objekt s pozemkom, Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Skladový objekt | 991 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj skladový objekt s pozemkom, ktorý je súčasťou priemyselné

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný areál, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Prevádzkový areál | Šurianska | 30,950 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Nových Zámkoch. V blízkosti sa nachád

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

CREDA | predaj komerčný objekt, Nitra, Novozámocká

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | Novozámocká | 623 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčnú budovu v Dolných Krškanoch na Novozám

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

410,000 € 658 €/m²

CREDA | predaj polyfunkčný objekt, Dolné Trhovište

Reality Dolné Trhovište

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 846.56 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt v Dolnom Trhovišti. -OBJEKT- Stav: O

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Dolné Trhovište

450,000 € 532 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23050)
Upresniť hľadanie