Obchodné priestory | Mojmírova | 152 m²
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj dva komerčné priestory v novobudovanom komornom rezidenčnom
Cena dohodou
2 izbový byt | Generála Goliana | 65 m²
Púpavy pri Aleji - priestranné 2-izbové byty, v cene štandard a stropné kúrenie a chladenie
209,300 € 2858 €/m²
Rodinný dom | 260 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred
279,000 € 1231 €/m²
Rodinný dom | Hornočermánska | 130 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na
330,000 € 2538 €/m²
3 izbový byt | 105 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pre
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Teplická | 7,224 m²
Tiny House Resort – Liptovská Teplička Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj stavebný poz
800,000 € 111 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Trnovec | 626 m²
626 m² priestoru pre bývanie snov | pokojná lokalita | inžinierske siete | investičný potenciál
54,000 € 86 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Agátová | 6,000 m²
Hľadáte pripravený projekt s vysokým výnosovým potenciálom v hlavnom meste? Ponúkame Vám na pr
Info v RK
Rodinný dom | Prašník | 100.2 m²
!!!VÝHODNÁ PONUKA !!! Ponúkame Vám na predaj za zvýhodnenú cenu 195.500 € HOLODOM 4 izbového bu
195,500 € 1555 €/m²
Rodinný dom | 155 m²
Luxus, ktorý si zaslúžite. Domov, ktorý vás očarí. Na predaj je posledný dom: holodom v cene
669,900 € 4761 €/m²
3 izbový byt | Senecka cesta | 69.51 m²
3-izbové byty v projekte púpavy Bernolák sú ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú kvalitné bývanie
207,000 € 2978 €/m²
4 izbový byt | Senecka cesta | 87.74 m²
Najväčšie byty v projekte púpavy Bernolák sú určené pre tých, ktorí hľadajú priestor, svetlo a
285,300 € 3252 €/m²
2 izbový byt | Senecka cesta | 58.02 m²
Najuniverzálnejšia dispozícia projektu – 2,5-izbový byt – je perfektnou voľbou pre tých, ktorí
194,700 € 3356 €/m²
4 izbový byt | Športová | 91.8 m²
Púpava development prináša do Trnavy výnimočné 4-izbové mezonety s výmerou až 182,17 m², ktoré
541,000 € 5893 €/m²
Rodinný dom | Čerešňová | 203.2 m²
Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom, situovaný na tichej
949,000 € 4670 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 351 m²
OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný horský chalet so súkromným in-house wellne
Info v RK
Apartmán | 51.19 m²
Ponúkame na predaj luxusný apartmán v projekte Jasná Central Resort Hotel priamo v centre celor
Info v RK
1 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 34.04 m²
Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý vám ušetrí na energiách a zároveň ponúkne komfort
138,900 € 3006 €/m²
2 izbový byt | Puškinova | 115 m²
Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj netradičný loftový podkrovný mezonet v historickej b
349,000 € 3035 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed
Cena dohodou
Plocha pre reklamu | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 780510953
500 € 7 €/m²
Plocha pre reklamu | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 736142954
500 € 7 €/m²
Reštaurácia | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 654895022
500 € 7 €/m²
Garsónka | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 200097510
500 € 7 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.