KOSTIVRCH - NÁDHERNÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA DOMY A CHATY(2 x 758m2) V MALEBNOM PROSTREDÍ

Reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | Kostivrch | 758 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky na výstavbu rodiných domov alebo chát v malebnom prostredí

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

49,000 € 65 €/m²

Stavebný pozemok v malebnej obci Ostrý Grúň o výmere 660 m2

Reality Ostrý Grúň

Pozemok pre rodinné domy | - | 660 m²

Salea – Váš partner v realitách prináša exkluzívnu ponuku pre tých, ktorí hľadajú dokonalé mies

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ostrý Grúň

39,600 € 60 €/m²

Predaj slnečného pozemku na výstavbu rodinného domu, alebo rekreačnej chaty – Ostrý Grúň /okr. Žarnovica/

Reality Ostrý Grúň

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 750 m²

Ponúkame na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok na okraji obce Ostrý Grúň /okres Žarnovica

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Ostrý Grúň

34,000 € 45 €/m²

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK S VÝHĽADOM – MALÁ LEHOTA - VIDEO

Reality Malá Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 1,326 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 1 326 m² v ob

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malá Lehota

130,000 € 98 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nová cena - Na predaj stavebný pozemok – Nová Baňa - Bukovina

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,529 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 529 m², ktorý sa nachádza v katastrálnom území B

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Nová Baňa

71,000 € 46 €/m²

POZEMOK s nádherným výhľadom...Orovnica (ID 177-14-DAR)

Reality Orovnica

Pozemok pre rodinné domy | Orovnica | 1,000 m²

ID 177-14-DAR Stavebný pozemok pre váš dom... v príjemnom a tichom prostredí s úžasným panoram

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Orovnica

45,000 € 45 €/m²

Stavebný POZEMOK...920m2...Horné Hámre (178-14-DARE)

Reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | 920 m²

ID 178-14-DARE Stavebný pozemok pre váš dom... v príjemnej a pokojnej lokalite s úžasnými pano

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

Cena dohodou

Stavebný POZEMOK ...1142 m2...Horné Hámre (170-14-DARE)

Reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | Horné Hámre | 1,142 m²

ID 170-14-DARE Príjemná a pokojná lokalita na bývanie s priamym kontaktom s prírodou. Ticho...d

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

Cena dohodou

NA PREDAJ krásny pozemok pre váš nový Dom alebo Chalupu

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,529 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka exkluzívne NA PREDAJ stavebný pozemok pre váš nový D

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

59,900 € 39 €/m²

Výnimočný stavebný pozemok s kompletnou prípravou na výstavbu

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Kamenárska | 1,322 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v intraviláne mesta Nová Baňa, ktorý predstavuje

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

79,000 € 60 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebný pozemok v obci Ostrý Grúň, okres Žarnovica

Reality Ostrý Grúň

Pozemok pre rodinné domy | 2,728 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Ostrý G

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ostrý Grúň

98,000 € 36 €/m²

PREDAJ Stavebný pozemok, Nová Baňa - Štále, okr. Žarnovica

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,300 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj stavebný pozemok v lokalit

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

95,000 € 73 €/m²

ZNÍŽENÁ EXKLUZÍVNA CENA - Predám slnečný pozemok v Žarnovici v tichej časti mesta

Reality Žarnovica

Pozemok pre rodinné domy | 1,774 m²

ZNÍŽENÁ CENA - IMG real ponúka na predaj krásny, slnečný pozemok na okraji mesta Žarnovica, ide

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

15 €/m2 15 €/m2

PREDAJ- KRÁSNY POZEMOK PRI LESE - VOZNICA

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 2,013 m²

Popis nehnuteľnosti Hľadáte svoje útulné útočisko v prírode? Tento pozemok 2013 m² je obklopený

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

69,000 € 34 €/m²

EQUITY, realitná kancelária – Krásny pozemok pri JAZERE TAJCH, výborná dostupnosť, ELEKTRINA A MESTSKÁ VODA na hranici pozemku – Nová Baňa, časť Štál

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Prírodná | 2,476 m²

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok v obľúbenej rekreačnej lokalite novobanských Štálov,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

Info v RK

Na predaj investičný pozemok o celkovej výmere 3139 m2, Horné Hámre

Reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | 3,139 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný mierne svahovitý pozemok o výmere 3139 m2 v obci Horné Hámre

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

33,000 € 11 €/m²

Stavebný pozemok Župkov

Reality Župkov

Pozemok pre rodinné domy | 723 m²

1012137 Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v Župkove. Nachádza sa v tichej ulici p

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Župkov

39,000 € 54 €/m²

Predaj pozemku v extraviláne obce Malá Lehota

Reality Malá Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 7,092 m²

Predaj pozemku v extraviláne obce Malá Lehota. . Výmera 7092m2. IS voda bude riešená vlastnou s

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malá Lehota

39,000 € 5 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23086)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie