Pozemok pre rodinné domy | 1,673 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:
59,900 € 36 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v okolí Novej Bane,vhodný na výstavbu rekreačnej
30,000 € 15 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 761 m²
Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:
73,000 € 96 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 10,000 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší pozemok vhodný na výsadbu ovocných stromov. Pozemok
30,000 € 3 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Horné Hámre | 1,178 m²
Directreal PNB - V nádhernom prostredí neďaleko Novej Bane, ponúkame na predaj pozemok zahrnut
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nová Baňa | 2,023 m²
Directreal PNB - Ponúkame na predaj pozemok s výhľadom na mesto. Na pozemku pôvodne stál RD, t
43,000 € 21 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Horné Hámre | 2,147 m²
Directreal PNB - Ponúkame na predaj 3 pozemky určené na výstavbu RD. Pôvodná parcela bude rozd
65 €/m2 65 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Inovec | 3,266 m²
Directreal PNB - Ponúkame na predaj úzky dlhý pozemok s krásnym výhľadom na okolie. Na pozemku
60,800 € 19 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Voznica | 1,565 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, slnečný, rovinatý pozemok s možnosťou stavby o výmere 1 565
75,000 € 48 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Fraňa Kráľa | 3,020 m²
Stavebný pozemok vhodný pre VÝSTAVBU aj NÁJOMNÉ BYTY ( Pomôžeme VYBAVIŤ VŚETKY NÁLEŽITOSTI s t
109 €/m2 109 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,529 m²
Ponúkam na predaj pozemok so schváleným stavebným povolením v tichej lokalite – Nová Baňa Pozem
69,000 € 45 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 932 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa spája absolútny pokoj, príroda a výborná dos
59,000 € 63 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,500 m²
Hľadáte miesto, kde sa ráno budíte s výhľadom na panenskú prírodu a večer pozorujete hviezdy v
85,000 € 19 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Starohutská | 5,491 m²
JMB Reality Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v intraviláne mesta Nová Baňa, v krásnom prost
138,150 € 25 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 1,243 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok
86,990 € 70 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Laznícka | 9,629 m²
Hľadáte rozsiahly pozemok s obrovským developerským potenciálom? V exkluzívnom zastúpení ponúka
249,900 € 26 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,041 m²
Hľadáte miesto, ktoré má potenciál zaujať na prvý pohľad a zároveň dáva zmysel ako investícia?
104,000 € 34 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,041 m²
HD Reality ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok s vydaným súhlasným stanoviskom obce
104,500 € 34 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 830 m²
Exkluzívne na predaj rovinatý rekreačný pozemok o veľkosti 830m2 priamo v obci Hodruša-Hámre, č
45,000 € 54 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,529 m²
Ponúkame na predaj rovinatý stavebný rekreačný pozemok o rozlohe 1529m2 neďaleko mesta Nová Ba
70,000 € 46 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 4,141 m²
Exkluzívne: Kráľovský pozemok v slobodnom kráľovskom meste!!! Cena pozemku: 156 000euro Projek
159,900 € 39 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,013 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 2013 m², nachádzajúci sa v pokojnom slnečnom pros
73,000 € 36 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,584 m²
Ponúkame na predaj rovinatý pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu nachádzajúci sa v obci Hr
98,500 € 62 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 666 m²
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok s celkovou výmerou 666 m², situovaný priamo v meste
79,900 € 120 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.