!ZNÍŽENÁ CENA! Veľký pozemok o výmere 3734 m² v obci Čenkovce

Reality Čenkovce

Pozemok pre rodinné domy | Maslovce | 3,734 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Najnovšou exkluzívnou ponukou realitnej kancelárie emme reality je poze

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Čenkovce

529,990 € 142 €/m²

Miesto pre Vaše bývanie a podnikanie v Tekovských Lužanoch

Reality Tekovské Lužany

Pozemok pre rodinné domy | J.A. Komenského | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký pozemok vhodný na bývanie, ale rovnako aj podnikanie v Tekovských

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tekovské Lužany

104,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok so starým domom v pokojnom prostredí v obci Vlčany

Reality Vlčany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,496 m²

Kitti Sebestyén Vám ponúka pozemok na výstavbu rodinného domu s rozlohou 1496 m². Poloha: Poze

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vlčany

53,400 € 36 €/m²

Pozemok o veľkosti 1238 m² na predaj v obci Povoda

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,238 m²

ZNÍŽENÁ CENA Ponúkam Vám na predaj pozemok s rozlohou 1238 m² v obci Povoda. Lokalita: Povoda

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kútniky

74,280 € 60 €/m²

Veľký pozemok na predaj v obci Ňárad

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kukucínova | 1,720 m²

❗️ZNÍŽENÁ CENA ❗️Kitti Sebestyén Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Ňárad. Poloha: Poz

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

65,000 € 38 €/m²

Možnosť okamžitej výstavby RD! Pršianska terasa - Cínová

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 638 m²

Vyhľadávaná lokalita v Banskej Bystrici, Pršianska terasa - Cínová ponúka harmonické spojenie k

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

190,770 € 299 €/m²

Stavebné pozemky v krásnej lokalite mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 531 m²

DEVELOPERSKÝ PROJEKT - Na predaj nové stavebné pozemky, lokalita Pršianska terasa - Vlčia jama,

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

162,100 € 305 €/m²

PONUKA na vybrané pozemky v lokalite ŠIBENIČNÁ HORA - C96

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | Ľubomírska | 656 m²

Ponúkame na predaj pozemok C96 v lokalite Šibeničná hora o celkovej výmere 656 m2 za zvýhodnenú

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

90 €/m2 90 €/m2

PONUKA na vybrané pozemky v lokalite ŠIBENIČNÁ HORA - C98

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | Ľubomírska | 644 m²

Ponúkame na predaj pozemok C98 v lokalite Šibeničná hora o celkovej výmere 644 m2 za zvýhodnenú

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

90 €/m2 90 €/m2

Rekreačné pozemky SLNEČNÉ ÚDOLIE

Reality Vyšné Ružbachy

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 929 m²

Ponúkame na predaj krásne slnečné pozemky v novovytvorenej lokalite SLNEČNÉ ÚDOLIE. Slnečné ú

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

Cena dohodou

Slnečný pozemok v Detve - Piešť I.

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | 1,006 m²

Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56), V

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Detva

59,900 € 60 €/m²

MH233 – Na predaj stavebné pozemky pre rodinné domy

Reality Blatná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Blatná na Ostrove | 636 m²

Ponúkame na predaj 3 stavebné pozemky pre výstavbu rodinných domov v prevážne zastavanom území

Publikované: 12.11.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Blatná na Ostrove

Cena dohodou

Okamžitá výstavba RD

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 532 m²

Na predaj stavebný pozemok 532 m2, lokalita Pršianska Terasa-Vlčia jama, Banská Bystrica. Všetk

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

162,600 € 306 €/m²

Slnečné stavebné pozemky, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 534 m²

DEVELOPERSKÝ PROJEKT - Na predaj nové stavebné pozemky s možnosťou okamžitej výstavby! Lokalita

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

163,500 € 306 €/m²

Investičný pozemok na výstavbu rodinného domu | Gánovce

Reality Gánovce

Pozemok pre rodinné domy | 726 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 726 m² v obci Gánovce

Publikované: 06.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Gánovce

59,690 € 82 €/m²

Stavebný pozemok v obci Čekovce

Reality Čekovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,492 m²

Realitná kancelária DOMY BYTY POZEMKY s. r. o. ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v o

Publikované: 02.11.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Čekovce

34,900 € 8 €/m²

ENVIRE Investičné pozemky na výstavbu

Reality Povina

Pozemok pre rodinné domy | 744 m²

ENVIRE ponúka na predaj rozľahlé slnečné pozemky na výstavbu rodinných domov • Tichá lokalita

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Povina

100 €/m2 100 €/m2

Slnečný stavebný pozemok v malebnej obci Pokrývač, okres Dolný Kubín

Reality Pokryváč

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,741 m²

Exkluzívne: Ponúkame NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK v malebnej obci Pokrývač, v okrese Dolný Kubín

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 18.01.2026
Pozemky na predaj Pokryváč

25 € 0 €/m²

Pozemok v zastavanej časti

Reality Kaluža

Pozemok pre rodinné domy | 588 m²

Predáme 588m² pozemok v obci Kaluža, vhodný k výstavbe chaty alebo na investičné zhodnotenie.

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 18.05.2025
Pozemky na predaj Kaluža

25,000 € 43 €/m²

POZEMOK NA PREDAJ ,462 m2, RADATICE , OKR. PREŠOV

Reality Radatice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 462 m²

ZNÍŽENA CENA! BENARD reality ponúka na predaj pozemok v obci Radatice, len 14 km od Prešova (a

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Radatice

27,000 € 58 €/m²

Predaj väčšieho, lukratívneho pozemku na Hlavnej v Dunajskej Lužnej na ktorom je postavená staršia " Iná budova"

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 2,132 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 2 132m2 nachádzajúci sa v obci Dunajská Lužná, časti Jánoší

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 03.07.2025
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

320 €/m2 0 €/m2

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Stavebný pozemok na rodinný dom v obci Šúrovce – pozemok 643m2

Reality Šúrovce

Pozemok pre rodinné domy | 643 m²

Chcete bývať v obci s dobrou občianskou vybavenosťou len 13 km vzdialená od krajského mesta Trn

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.12.2025
Pozemky na predaj Šúrovce

84,900 € 132 €/m²

člen NARKS

Koscsiková farma

Reality Viničky

Pozemok pre rodinné domy | Viničná | 44,721 m²

Jej celková rozloha je 4,4721 ha, ktorá sa nachádza v Medzibodroží v katastri obce Viničky a La

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 18.08.2025
Pozemky na predaj Viničky

160,000 € 4 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok C05 v lokalite Šibeničná hora

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | Michalská | 882 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok C05 v lokalite Šibeničná hora 3. etapa o celkovej výmere 88

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie