MAXIS REAL: TOP NA PREDAJ: Pozemok s budúcou výstavbou prístupovej komunikácie a IS v obci Pavlice

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Pavlice | 1,550 m²

Radi by ste uložili svoje peniaze do pozemku, z ktorého bude v budúcnosti pozemok určený pre vý

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Trnava

80,000 € 52 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok na predaj - Olešná

Reality Olešná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,919 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok s rozlohou 1919 m², situovaný v pokojnej lokalite

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Olešná

139,000 € 72 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CENA DOHODOU PRI RÝCHLOM JEDNANÍ - REKREAČNÝ POZEMOK 100m od DUNAJA 993m2 HAMULIAKOVO - VODNÉ DIELO GABČÍKOVO

Reality Hamuliakovo

Pozemok pre rodinné domy | Labutia | 993 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok pri hrádzi v obci Hamuliakovo. Máte jedinečnú príležitosť

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Hamuliakovo

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK - orná pôda - schválený územný plán

Reality Plavé Vozokany

Pozemok pre rodinné domy | Plavé Vozokany | 161,971 m²

Ponúkame na predaj investičné pozemky v katastrálnom území obce Plavé Vozokany. Pozemky sú vede

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Plavé Vozokany

250,000 € 2 €/m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU/OV LEN 30km od BA

Reality Nový Život

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,812 m²

Ponúkame na predaj pozemok v intraviláne obce Nový Život - časť Vojtechovce. Výmera: 1812m2. L

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nový Život

Cena dohodou

PREDAJ : Pozemok bez tiarch, s IS a výbornou dostupnosťou!

Reality Vinohrady nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 959 m²

POZEMOK na predaj – ideálny na výstavbu rodinného domu! Hľadáte krásny rovinatý pozemok v zast

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vinohrady nad Váhom

95,000 € 99 €/m²

P R E D A J - 130€/m²

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | x | 2,067 m²

PREDAJ – Stavebný pozemok, Galanta – Kolónia ━━━━━━━━━━━━━━━━━━ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: • Výmera:

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

130 €/m2 130 €/m2

Stavebný pozemok v blízkosti mesta Krupina

Reality Čekovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 6,660 m²

Realitná kancelária DOMY BYTY POZEMKY s. r. o. ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v o

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 02.05.2026
Pozemky na predaj Čekovce

44,900 € 7 €/m²

Stavebné pozemky na chaty - penzión - Vysoká nad Kysucou

Reality Vysoká nad Kysucou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,896 m²

Ponúkame na predaj nádherný stavebný pozemok o rozlohe 3896 m², ktorý sa nachádza v malebnej ob

Publikované: 23.07.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Vysoká nad Kysucou

58 €/m2 58 €/m2

Znížená cena- Pozemok na výstavbu rodinných domov - Levice

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | Kalinčiakovo | 1,482 m²

Exkluzívne v zastúpení vlastníka ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinných domov o celko

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Levice

95 €/m2 95 €/m2

Stavebné pozemky pre rodinný dom - Čadca Milošová

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Milošová | 2,367 m²

Z PRENÁJMU DO VLASTNÉHO – STAVEBNÉ POZEMKY ČADCA MILOŠOVÁ! Ešte včera ste sa vracali do podnáj

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 12.03.2025
Pozemky na predaj Čadca

41,000 € 17 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok vhodny na investiciu, v Nitrianskych Hrnciarovciach.

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | Pod Jeleneckou ul. | 621 m²

Pozemok na predaj ma UPI pre rodinne byvanie, v IBV, o vymere 621 m2, + podiely na pristupovych

Publikované: 02.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

62,500 € 101 €/m²

SUPER CENA! Predaj pozemku 1.911 m2, Kocurice pri Piešťanoch

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Kocurice | 1,911 m²

Ponúkam na predaj pozemok v zástavbe rodinných domov v obci Kocurice pri Piešťanoch. Výmera poz

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

83 €/m2 83 €/m2

Stavebný pozemok na predaj - Ochodnica

Reality Ochodnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 764 m²

Ponúkame stavebný pozemok pre váš nový rodinný dom v obci Ochodnica! Poloha: Nachádza sa v obc

Publikované: 08.05.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Ochodnica

60,000 € 79 €/m²

Investičný stavebný pozemok na Bratislavskej ulici - 470m2

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 470 m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK na Bratislavskej ulici v Piešťanoch o výmere 470m2. Túto jedinečnú p

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

145,000 € 309 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v lokalite Šibeničná hora

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | Michalská | 605 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 605 m2 v lokalite Šibeničná hora. Šibenič

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

Pozemok za dobrú cenu v Humennom

Reality Humenné

Pozemok pre rodinné domy | Gaštanová | 0 m²

Mimoriadna príležitosť využiť ponuku predaja stavebného pozemku v lokalite ulice Gaštanova. Poz

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Humenné

49,000 €

Pozemok pri Snine na predaj.

Reality Stakčín

Pozemok pre rodinné domy | Sadová | 2,977 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ. V obci Stakčín neďaleko (8km) okresného sídla je na predaj rovinatý sta

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stakčín

56,500 € 19 €/m²

Predaj - Pozemok - Žikava

Reality Žikava

Pozemok pre rodinné domy | 1,561 m²

! IBA U NÁS ! Ponúkame Vám na predaj pozemok - záhradu s chutným ovocím, v centre obce Žikava,

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Žikava

20,000 € 13 €/m²

Pozemok v Sabinove s rodinným domom-upravená cena-investičná príležitosť!

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | 3,177 m²

Chcete pozemok s rodinným domom,kde sa môžete realizovať? Ponúkame Vám na predaj rozsiahly poze

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 18.06.2025
Pozemky na predaj Sabinov

166,000 € 52 €/m²

Stavebné pozemky pre rodinné domy, Krásnohorské Podhradie

Reality Krásnohorské Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Bývanie v novobudovanej lokalite s pekným výhľadom na hrad a okolitú prírodu len 5 km od okresn

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Krásnohorské Podhradie

55 €/m2 55 €/m2

P R E D A J - 132€/m²

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | Pod vinohradmi | 1,290 m²

NA PREDAJ – dva susediace stavebné pozemky, Pata (okres Galanta) ━━━━━━━━━━━━━━━━━━ Možnosť kú

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Pata

132 €/m2 132 €/m2

+++ KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK NA KAMENNEJ CESTE V TRNAVE NA PREDAJ - 606m2++++

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Johna Dopyeru | 606 m²

+++ KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK NA KAMENNEJ CESTE V TRNAVE NA PREDAJ - 606m2++++ Kamenár&Partners

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

243,000 € 401 €/m²

Cena na dohode.. Slnečný pozemok s veľkou výmerou Brusnica

Reality Brusnica

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 8,000 m²

VÝRAZNÁ ZĽAVA NA CENE, CENA NA DOHODE Máte šikovný nápad a neviete, kam s ním? Táto ponuka je

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Brusnica

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie