STAVEBNÝ POZEMOK (922 m2) PRE RODINNÝ DOM POD LESOM, MARIANSKA ULICA, STUPAVA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Marianska | 922 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 922 m² v blízkosti lesa a prírody na adrese Ma

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Pozemky na predaj Stupava

289 €/m2 289 €/m2

PREDAJ: stavebný pozemok, pri jazere, 763 m², zast. 45%, Veľký Biel

Reality Veľký Biel

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 763 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok 763 m² pri jazere v obci Veľký Biel Paramet

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

99,990 € 131 €/m²

PREDAJ: stavebný pozemok, pri jazere, 763 m², jzast. 45%, Veľký Biel

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 763 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Senec

99,990 € 131 €/m²

Investičná príležitosť – stavebný pozemok na predaj v obci Mad

Reality Mad

Pozemok pre rodinné domy | 2,488 m²

Realitná kancelária emme reality ponúka Vám na predaj stavebný pozemok s rozlohou 2488 m² v obc

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mad

179,999 € 72 €/m²

Pozemok, v obci Hôrky, Exkluzívne

Reality Hôrky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o rozlohe 1 500m2 v obci Hôrky. Rozmer pozemku š 13m x d 117m.

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Hôrky

75,000 € 50 €/m²

Pozemky vhodné na výstavbu rodinných dvojdomov v Obci Koplotovce

Reality Koplotovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 898 m²

ID: P25049 Pozemok 898m2 v Obci Koplotovce Ponúkame Vám na predaj atraktívne pozemky v novobudo

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Koplotovce

119.24 €/m2 119 €/m2

ZNÍŽENÁ CENA !!! Lukratívny stavebný pozemok

Reality Trenčianska Turná

Pozemok pre rodinné domy | Podlužie | 580 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Trenčianska Turná, časť Podlužie. Nac

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 03.01.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Turná

179,000 € 309 €/m²

Na predaj: slnečný rovinatý stavebný pozemok – Raková (335-P)

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | 1,350 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v tichej a vyhľadávanej lokalite Raková

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Pozemky na predaj Raková

55 €/m2 55 €/m2

člen NARKS

Krásne pozemky o výmere 11 ha pre priemysel, prípadne pre rodinné domy len 25 km od Nitry.

Reality Martin nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | martin nad žitavou | 106,096 m²

Spoločnosť PROFINEX Group s.r.o. je výlučným vlastníkom pozemkov v katastri obce Martin nad Žit

Publikované: 28.08.2020 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Martin nad Žitavou

Cena dohodou

TOP lokalita, Banská Bystrica PRŠIANSKA TERASA

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 553 m²

Príďte si vybrať pozemok pre svoju NOVOSTAVBU RD! Výhody blízkosti centra mesta a zároveň neru

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

168,600 € 305 €/m²

Pozemky so vybudovanými IS, Banská Bystrica, Pršianska terasa - CÍNOVÁ!

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 638 m²

Predstavujeme Vám limitovanú ponuku stavebných pozemkov v novej lokalite Pršianskej terasy, ul.

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

190,770 € 299 €/m²

POSLEDNÝ pozemok s projektom RD a stavebným povolením!, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Slnečné Stráne | 908 m²

POSLEDNÝ voľný STAVEBNÝ POZEMOK S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM na výstavbu Vášho rodinného

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

247,831 € 273 €/m²

Stavebný pozemok vo výbornej lokalite - v prírode, a predsa v meste !

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Medená | 637 m²

Príďte a vyberte si najlepšie! Najnovšia lokalita Cínová na PRŠIANSKEJ TERASE ponúka jedinečné

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

190,470 € 299 €/m²

Pozemky so všetkými IS a prístupovou cestou!

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Medená | 637 m²

Príďte a vyberte si tú svoju! Najnovšia lokalita na Pršianskej terase ponúka jedinečné stavebné

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

190,470 € 299 €/m²

Bývajte v mestskej štvrti Pršianska Terasa, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 567 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 567 m2, lokalita Pršianska Terasa-Vlčia jama, Banská Bystri

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

173,500 € 306 €/m²

Stavebný pozemok v prírode a zároveň blízko do centra BB

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 706 m²

Bývajte 5 min od centra mesta a súčasne v prírodnom prostredí. Ponúkame na predaj stavebný poze

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

216,200 € 306 €/m²

Na predaj stavebný pozemok, 851 M2, Rajec

Reality Rajec

Pozemok pre rodinné domy | Bystrická | 851 m²

AnoReal: Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 851 m2, ktorý sa nachádza v tichej lokalite

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Rajec

52,000 € 61 €/m²

Stavebný pozemok pod Tatrami , Mlynica, 770m2

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | 770 m²

Medzi Vodami – stavebný pozemok s výhľadom na Vysoké Tatry 770 m² | Mlynica, okres Poprad | pr

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

129,500 € 168 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v záhradkárskej oblasti | Košice - Kavečany

Reality Košice-Kavečany

Pozemok pre rodinné domy | 1,472 m²

Invest & Real | Daniel Dombrádi Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 147

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

235,000 € 160 €/m²

Stavebný pozemok nad jazerom, s krásnym výhľadom, Majdán-Horné Orešany

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | 2,099 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie ThamReality predávame stavebný pozemok o výmere 20

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

135,000 € 64 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný pozemok, ktorý čaká na váš nový domov | Žarnov

Reality Žarnov

Pozemok pre rodinné domy | 1,288 m²

Invest & Real | Daniel Sanislo Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obc

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žarnov

42,890 € 33 €/m²

Rovinatý stavebný pozemok v centre | Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,348 m²

Invest & Real | Daniel Sanislo Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s komp

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

77,000 € 57 €/m²

PREDAJ: STAV.POZEMOK S IS; 699 m2; Poprad - Mlynica; 135.000 €

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | 699 m²

ADRIREAL v zastúpení majiteľa ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mlynica s inžinierskymi

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Mlynica

135,000 € 193 €/m²

PREDAJ:STAV.POZEMOK S IS; 747 m2; Poprad - Mlynica; 133.500 €

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | 747 m²

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Mlynica

133,500 € 179 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Rodinné domy na predaj (23077)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie