Na predaj 1 izbový byt, Trenčianska Teplá, 36 m2

Reality Trenčianska Teplá

1 izbový byt | Trenčianska Teplá | 40 m²

Pripravujeme na exkluzívny predaj pekný, slnečný, 1 izbový byt na prvom poschodí bytového domu

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

97,900 € 2448 €/m²

SKVELÁ PONUKA!!! 5 izbový rodinný dom s garážou, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 200 m²

190481 - Ponúkame na predaj 10 ročný priestranný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom s garážou +

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

Cena na vyžiadanie

Luxusný 3 izbový mezonetový byt v UrbanParku (105 m2)-Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 165 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa , ponúka na predaj veľký

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

370,000 € 2242 €/m²

2 izbový luxusný byt v centre (ORION),Dubnica nad Váhom.57 m2

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Námestie Matice slovenskej | 57 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zariadenú novostavbu 2 izbového b

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

155,000 € 2719 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA*** Podnikateľský objekt Pravenec, pozemok 1968 m2

Reality Pravenec

Objekt pre obchod | 1,968 m²

V peknom tichom prostredí obce Pravenec, iba 10 kilometrov od okresného mesta Prievidza predáme

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Pravenec

412,000 € 209 €/m²

Predám Stavebný pozemok Čereňany, 845 m2

Reality Čereňany

Pozemok pre rodinné domy | Čereňany | 845 m²

943403 V peknom tichom prostredí obce Čereňany predáme slnečný Stavebný pozemok o rozlohe 845 m

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Čereňany

54,550 € 65 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok Pravenec, 772 m2

Reality Pravenec

Pozemok pre rodinné domy | 772 m²

Vo veľmi peknej lokalite obce Pravenec predáme pozemok v územnom pláne schválený na výstavbu ro

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Pravenec

73.5 €/m2 74 €/m2

3 IZB BYT 69,29m² + balkón 5 m², novostavba *holobyt* BANKA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Podhorská | 70 m²

189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Piešťany

173,900 € 2484 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbovy bungalov pri Piestanoch | novostavba 2026 | nizke naklady

Reality Piešťany

Rodinný dom | 114 m²

Overeny 4-izbovy bungalov pri Piestanoch, ktory uz ma spokojnych majitelov. Moznost obhliadky h

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Piešťany

173,000 € 1518 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 3660m2 Myjavské kopanice - Krajné

Reality Krajné

Pozemok pre rodinné domy | 3,659 m²

Realitná kancelária VAŠE REALITY s.r.o. ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok nachádzajúc

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Krajné

79,000 € 22 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok s chatkou a nádherným výhľadom v Sokolovciach | 645 m² | elektrina | pokoj a príroda

Reality Sokolovce

Záhrada | 645 m²

VAŠE REALITY s.r.o. ponúkajú na predaj slnečný oplotený pozemok o výmere 645 m² v tichej a vyhľ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

39,000 € 60 €/m²

STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – DRAHOVCE PRI PIEŠŤANOCH

Reality Drahovce

Pozemok pre rodinné domy | 570 m²

190527 - Ideálne pre výstavbu 4 rodinných domov – investičná aj individuálna príležitosť Ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Drahovce

65,000 € 114 €/m²

Stavebný pozemok v obci Banka pri Piešťanoch – 790 m²

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | 790 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Banka, na Moravanskej ulici, len pár m

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Banka

250 €/m2 250 €/m2

Slnečný stavebný pozemok 509m2, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 509 m²

190334 - Len necelých 6km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Moravany nad Váhom, ponúkame na p

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

Cena dohodou

Pozemok 537m2, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Západná | 537 m²

189807 - Predám stavebný pozemok o ploche 537m2 nachádzajúci sa len necelé 4km od kúpeľného mes

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

Cena dohodou

Na predaj Chata Horná Breznica, pozemok 5084 m2

Reality Horná Breznica

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

189971 V krásnom prostredí nad obcou Horná Breznica predáme úplne novú drevenú chatku, postaven

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Breznica

79,900 € 1141 €/m²

Na predaj Obchodný priestor Ilava, ul. Ružová, 30 m2

Reality Ilava

Objekt pre obchod | Ružová | 30 m²

Vo výbornej lokalite mesta Ilava, na ulici Ružová predáme zrekonštruovaný obchodný priestor o r

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Ilava

89,000 € 2967 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok Terchová, Vrátna - 3425 m2

Reality Terchová

Rekreačný pozemok | Vrátna | 3,425 m²

Vo vyhľadávanej turistickej oblasti v obci Terchová, časť Vrátna dolina predáme veľmi pekný poz

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

197,000 € 58 €/m²

Chorvátsko – Investícia pri Jadrane-stavebný pozemok 1300m2 pri Zadare

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Investícia pri Jadrane: exkluzívny stavebný pozemok 1300 m² – Murvica, obec Poličnik [b]Cena s

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj

93,000 € 72 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok Nimnica, 700 m2

Reality Nimnica

Pozemok pre rodinné domy | Nimnica | 700 m²

189288 V peknej tichej lokalite obce predáme stavebný pozemok s krásnym výhľadom o rozlohe 700m

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nimnica

125 €/m2 125 €/m2

Na predaj Orná pôda Ladce, 1500 m2

Reality Ladce

Orná pôda | 1,500 m²

180262 V katastri obce Ladce predáme slnečný rovinatý pozemok, široký 20 metrov s celkovou výme

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ladce

9,800 € 7 €/m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – pri Kúpeľnom ostrove !

Reality Banka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bananská | 2,700 m²

190446 - VAŠE REALITY - Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Banka pri Piešťan

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Banka

120 €/m2 120 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK 561 M² BOROVCE *VIDEO* /ELEKTRINA, VODA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 561 m²

189662 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 6 o výmere 561 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

72,369 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj investičného pozemku - Stupava – extravilán-13 804 m²

Reality Stupava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Stupava | 13,804 m²

Číslo ponuky : 2633, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23123)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Upresniť hľadanie