Predaj pozemku v Hodruši-Hámroch

Reality Hodruša-Hámre

Pozemok pre rodinné domy | 830 m²

Exkluzívne na predaj rovinatý rekreačný pozemok o veľkosti 830m2 priamo v obci Hodruša-Hámre, č

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hodruša-Hámre

45,000 € 54 €/m²

Predaj pozemku v Malej Lehote - Znížená cena

Reality Malá Lehota

Rekreačný pozemok | 3,627 m²

Exkluzívne na predaj mierne svahovitý rekreačný pozemok o veľkosti 3 627m2 v obci Malá Lehota.

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malá Lehota

28,000 € 8 €/m²

Na predaj stavebný pozemok

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,529 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný rekreačný pozemok o rozlohe 1529m2 neďaleko mesta Nová Ba

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

70,000 € 46 €/m²

Predaj pozemku v Malej Lehote- Znížená cena

Reality Malá Lehota

Rekreačný pozemok | 18,406 m²

Exkluzívne na predaj mierne svahovitý rekreačný pozemok o rozlohe 18 406 m2 v obci Malá Lehot

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malá Lehota

125,000 € 7 €/m²

Pozemok blízko centra Novej Bane

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | 4,141 m²

Exkluzívne: Kráľovský pozemok v slobodnom kráľovskom meste!!! Cena pozemku: 156 000euro Projek

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

159,900 € 39 €/m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU DOMU V OBCI VOZNICA

Reality Voznica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,013 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 2013 m², nachádzajúci sa v pokojnom slnečnom pros

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Voznica

73,000 € 36 €/m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU

Reality Hrabičov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,584 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu nachádzajúci sa v obci Hr

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Pozemky na predaj Hrabičov

98,500 € 62 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V ŽARNOVICI – PARTIZÁNSKA ULICA

Reality Žarnovica

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 666 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok s celkovou výmerou 666 m², situovaný priamo v meste

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

79,900 € 120 €/m²

KOSTIVRCH - NÁDHERNÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA DOMY A CHATY(2 x 758m2) V MALEBNOM PROSTREDÍ

Reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | Kostivrch | 758 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky na výstavbu rodiných domov alebo chát v malebnom prostredí

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

49,000 € 65 €/m²

Slnečný stavebný pozemok 1055 m² – Horné Hámre

Reality Horné Hámre

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,055 m²

Salea Váš partner v realitách ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Horné Hámre.

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

52,750 € 50 €/m²

Stavebný pozemok v malebnej obci Ostrý Grúň o výmere 660 m2

Reality Ostrý Grúň

Pozemok pre rodinné domy | - | 660 m²

Salea – Váš partner v realitách prináša exkluzívnu ponuku pre tých, ktorí hľadajú dokonalé mies

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ostrý Grúň

39,600 € 60 €/m²

Predaj slnečného pozemku na výstavbu rodinného domu, alebo rekreačnej chaty – Ostrý Grúň /okr. Žarnovica/

Reality Ostrý Grúň

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 750 m²

Ponúkame na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok na okraji obce Ostrý Grúň /okres Žarnovica

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Ostrý Grúň

34,000 € 45 €/m²

Predáme rekreačný pozemok, 4.640 m2, Nová Baňa, okr. Žarnovica

Reality Nová Baňa

Rekreačný pozemok | Nová Baňa | 4,640 m²

Exkluzívna ponuka! Pokiaľ hľadáte priestranný pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty pre

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

20 €/m2 20 €/m2

Pozemok - Trvalý trávny porast, 7647 m2, Hámre - Horné Hámre, okres Žarnovica

Reality Horné Hámre

Lúka, pasienok | Hámre - Horné Hámre | 7,647 m²

Realitná kancelária Alpia Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok s plochou 7647 m2 v osobnom v

Publikované: 30.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

1.5 €/m2 2 €/m2

Jedinečná ponuka: viničný dom s modernou pivnicou a rozľahlou vinicou v Hronskom Beňadiku.

Reality Hronský Beňadik

Vinica, chmelnica | 6,814 m²

PATRIOT Reality ponúka na predaj viničný dom s viničom – Hronský Beňadik Hľadáte pokojné miest

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hronský Beňadik

159,430 € 23 €/m²

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK S VÝHĽADOM – MALÁ LEHOTA - VIDEO

Reality Malá Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 1,326 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 1 326 m² v ob

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malá Lehota

130,000 € 98 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nová cena - Na predaj stavebný pozemok – Nová Baňa - Bukovina

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,529 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 529 m², ktorý sa nachádza v katastrálnom území B

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Nová Baňa

71,000 € 46 €/m²

Predaj, rekreačný pozemok - Hronský Beňadik (1246-14-AFI)

Reality Hronský Beňadik

Rekreačný pozemok | 1,169 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok v intraviláne obce Hronský Beňadik, situovaný na okraj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hronský Beňadik

15,900 € 14 €/m²

POZEMOK s nádherným výhľadom...Orovnica (ID 177-14-DAR)

Reality Orovnica

Pozemok pre rodinné domy | Orovnica | 1,000 m²

ID 177-14-DAR Stavebný pozemok pre váš dom... v príjemnom a tichom prostredí s úžasným panoram

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Orovnica

45,000 € 45 €/m²

Predaj pozemok - Žarnovica ( 037-14-MIJKa)

Reality Žarnovica

Orná pôda | 1,062 m²

Ponúkame Vám na predaj prevažne rovinatý pozemok - nachádzajúci sa v Žarnovici. Pred pozemkom j

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

58,000 € 55 €/m²

Stavebný POZEMOK...920m2...Horné Hámre (178-14-DARE)

Reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | 920 m²

ID 178-14-DARE Stavebný pozemok pre váš dom... v príjemnej a pokojnej lokalite s úžasnými pano

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

Cena dohodou

Stavebný POZEMOK ...1142 m2...Horné Hámre (170-14-DARE)

Reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | Horné Hámre | 1,142 m²

ID 170-14-DARE Príjemná a pokojná lokalita na bývanie s priamym kontaktom s prírodou. Ticho...d

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

Cena dohodou

NA PREDAJ krásny pozemok pre váš nový Dom alebo Chalupu

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,529 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka exkluzívne NA PREDAJ stavebný pozemok pre váš nový D

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

59,900 € 39 €/m²

Výnimočný stavebný pozemok s kompletnou prípravou na výstavbu

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Kamenárska | 1,322 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v intraviláne mesta Nová Baňa, ktorý predstavuje

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

79,000 € 60 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie