Nehnuteľnosť vhodná na DSS, Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 12,000 m²

NA PREDAJ – AREÁL vhodný na Senior dom Ponúkame na predaj oplotený areál s dvoma prepojenými b

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

Cena dohodou

PREDAJ, POZEMOK 833 m2, MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pri tureckom kopci | 833 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo výbornej lokalite v obci Most pri Bratislave na ul.

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

190,000 € 228 €/m²

Na predaj priestranný pozemok s rodinným domom v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 1,723 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o výmere 1 723 m² so starším rodinným domom v obci Most p

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

399,990 € 232 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1018 m2 Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | 1,018 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

228,500 € 224 €/m²

Pozemok 22.548 m2 s prístupom - Most p. BA - Studené | JKV REAL

Reality Most pri Bratislave

Orná pôda | Studené | 22,548 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok o rozlohe 22.548 m2 v Studenom - Most pri Bratislave. P

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

Cena dohodou

Pozemok 10.074 m2 s prístupom - Most p. BA - Studené | JKV REAL

Reality Most pri Bratislave

Orná pôda | Studené | 10,074 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok o rozlohe 10.074 m2 v Studenom - Most pri Bratislave. P

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

Cena dohodou

Stavebný pozemok v intraviláne - starej časti obce Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 1,018 m²

Ponúkame na predaj ideálny stavebný pozemok o veľkosti 1018 m2 na Budovateľskej ulici v intravi

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

235,000 € 231 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 104911 l Prenájom priemyselnej haly s možnosťou vyhotovenia podľa požiadaviek nájomcu

Reality Most pri Bratislave

Priemyselná zóna | 4,700 m²

Prenájom priemyselnej haly s celkovou plochou 2800 m2 a možnosťou vyhotovenia podľa požiadaviek

Publikované: 22.05.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na prenájom Most pri Bratislave

Info v RK

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Most pri Bratislave ID 105633

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Za Lidlom | 847 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

254,100 € 300 €/m²

Pozemok 6á všetky IS, Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Ponúkame na predaj oplotený stavebný pozemok v Moste pri Bratislave časť Studene . Výmera pozem

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

175,000 € 292 €/m²

Rožný stavebný pozemok s ideálnou výmerou v Moste pri Bratislave - 3 Vody

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Muškátová | 527 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok vo veľmi vyhľadávanej a zabývanej lokalite 3 Vody. Nac

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

170,000 € 323 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Budovateľská | 2,661 m²

Realitná kancelária INGRE.SK - Ponúkame na predaj pekný, veľký a slnečný pozemok výborná lokali

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

253 €/m2 253 €/m2

Stavebný pozemok pre RD v obci Most pri Bratislave na ul. Športová

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 1,865 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1865 m2 v obci Most pri Bratislave na Športovej ulici. Pr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

469,500 € 252 €/m²

ROŽNÝ VOĽNÝ STAVEBNÝ POZEMOK (612M2), SKVELÁ POLOHA - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 612 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v novovznikajúcej lokalite rodinných d

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

199,999 € 327 €/m²

rkDOM | Na predaj krásny stavebný pozemok v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Záhradná | 627 m²

Na predaj máme krásny pozemok hneď v prvej obci od Bratislavy - v obci Most pri Bratislave,

Publikované: 02.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

210,000 € 335 €/m²

DIRECTREAL|Orná pôda o veľkosti 44 473 m2 v k.ú.STUDENÉ, Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Orná pôda | Studené | 44,473 m²

Directreal Office - Ponúkame na predaj rozsiahly súvislý celok ornej pôdy o výmere 4,47 hektár

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

1,111,825 € 25 €/m²

ROŽNÝ STAVEBNÝ POZEMOK (607M2)SO SIEŤAMI V NOVOVYBUDOVANEJ LOKALITE RODINNÝCH DOMOV - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 607 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite nových rodinných domov na Podjavorins

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

199,900 € 329 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK - MOST PRI BRATISLAVE - 778M2

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Športová | 778 m²

Ponúkame na predaj stavebný rovinatý pozemok o výmere 778m2 v pokojnej časti obce rodinných dom

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

260 €/m2 260 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Grebeči real ponúka na predaj priestranný pozemok v Moste pri Bratislave – ideálne miesto pre váš domov / developerský projekt!

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 3,504 m²

Hľadáte tiché miesto s dostatkom priestoru, kde si môžete postaviť vysnívaný domov a zároveň by

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

275 €/m2 275 €/m2

Na predaj veľký investičný pozemok o výmere 22 900 m2 - Senec

Reality Most pri Bratislave

Iný stavebný pozemok | Jantárová | 22,900 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký investičný pozemok o výmere 22 900 m2 (2,29 ha) v katastrálnom úze

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

11 €/m2 11 €/m2

Záhrada s chatkou v tichej lokalite , blízko jazera, Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rekreačný pozemok | Zadné záhrady | 327 m²

Ponúkame na predaj peknú záhradu s drevenou chatkou v dobrej lokalite v Moste pri Bratislave, v

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

79,900 € 244 €/m²

Pozemky pre firmy od 653 do 15.000m2 - D4 park, pozemky na logistiku, prevádzku, ľahkú výrobu a pod. - takmer v Bratislave, blízko pri D4

Reality Most pri Bratislave

Priemyselná zóna | 620 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky pre firmy na logistiku, sklady, haly, showroomy, prevádzky

Publikované: 28.07.2024 Aktualizované: 28.07.2024
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

Cena dohodou

Na predaj stavebny pozemok so starym RD

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 1,374 m²

Spoločnosť Broker Consulting a.s. vám prináša jedinečnú investičnú príležitosť – exkluzívny rov

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

343,500 € 250 €/m²

člen NARKS

Investičné pozemky C3, 30 % zastavanosť, 2 NP + podkrovie-Most pri BA

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Zadné záhrady | 974 m²

Pozemky na predaj v obci Most pri Bratislave, len pár minút od Bratislavy. Pokojná lokalita pri

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

165 €/m2 165 €/m2

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie