Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 12,000 m²
NA PREDAJ – AREÁL vhodný na Senior dom Ponúkame na predaj oplotený areál s dvoma prepojenými b
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | Pri tureckom kopci | 833 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo výbornej lokalite v obci Most pri Bratislave na ul.
190,000 € 228 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 1,723 m²
Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o výmere 1 723 m² so starším rodinným domom v obci Most p
399,990 € 232 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,018 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I
228,500 € 224 €/m²
Orná pôda | Studené | 22,548 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok o rozlohe 22.548 m2 v Studenom - Most pri Bratislave. P
Cena dohodou
Orná pôda | Studené | 10,074 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok o rozlohe 10.074 m2 v Studenom - Most pri Bratislave. P
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 1,018 m²
Ponúkame na predaj ideálny stavebný pozemok o veľkosti 1018 m2 na Budovateľskej ulici v intravi
235,000 € 231 €/m²
Priemyselná zóna | 4,700 m²
Prenájom priemyselnej haly s celkovou plochou 2800 m2 a možnosťou vyhotovenia podľa požiadaviek
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Za Lidlom | 847 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
254,100 € 300 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
Ponúkame na predaj oplotený stavebný pozemok v Moste pri Bratislave časť Studene . Výmera pozem
175,000 € 292 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Muškátová | 527 m²
Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok vo veľmi vyhľadávanej a zabývanej lokalite 3 Vody. Nac
170,000 € 323 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Budovateľská | 2,661 m²
Realitná kancelária INGRE.SK - Ponúkame na predaj pekný, veľký a slnečný pozemok výborná lokali
253 €/m2 253 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Športová | 1,865 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1865 m2 v obci Most pri Bratislave na Športovej ulici. Pr
469,500 € 252 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 612 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v novovznikajúcej lokalite rodinných d
199,999 € 327 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Záhradná | 627 m²
Na predaj máme krásny pozemok hneď v prvej obci od Bratislavy - v obci Most pri Bratislave,
210,000 € 335 €/m²
Orná pôda | Studené | 44,473 m²
Directreal Office - Ponúkame na predaj rozsiahly súvislý celok ornej pôdy o výmere 4,47 hektár
1,111,825 € 25 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 607 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite nových rodinných domov na Podjavorins
199,900 € 329 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Športová | 778 m²
Ponúkame na predaj stavebný rovinatý pozemok o výmere 778m2 v pokojnej časti obce rodinných dom
260 €/m2 260 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Športová | 3,504 m²
Hľadáte tiché miesto s dostatkom priestoru, kde si môžete postaviť vysnívaný domov a zároveň by
275 €/m2 275 €/m2
Iný stavebný pozemok | Jantárová | 22,900 m²
Ponúkame Vám na predaj veľký investičný pozemok o výmere 22 900 m2 (2,29 ha) v katastrálnom úze
11 €/m2 11 €/m2
Rekreačný pozemok | Zadné záhrady | 327 m²
Ponúkame na predaj peknú záhradu s drevenou chatkou v dobrej lokalite v Moste pri Bratislave, v
79,900 € 244 €/m²
Priemyselná zóna | 620 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky pre firmy na logistiku, sklady, haly, showroomy, prevádzky
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Športová | 1,374 m²
Spoločnosť Broker Consulting a.s. vám prináša jedinečnú investičnú príležitosť – exkluzívny rov
343,500 € 250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zadné záhrady | 974 m²
Pozemky na predaj v obci Most pri Bratislave, len pár minút od Bratislavy. Pokojná lokalita pri
165 €/m2 165 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.