Pozemok pre reklamu | 0 m²
Reality Alpia v zastúpení ponúka na predaj mierne svahovitý a slnečný pozemok v mestskej časti
86,100 €
Pozemok pre rodinné domy | 668 m²
POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE POD TATRAMI! Lokalita IBV Brezinka sa bleskovo vypredáva! Aktuálne h
119 €/m2 119 €/m2
Záhrada | Pod slivkou | 401 m²
Ponúkame vám na predaj slnečnú záhradku v osobnom vlastníctve. Záhradka sa nachádza Liptovskom
Info v RK
Záhrada | 780 m²
Ponúkame vám na predaj dve záhradky v Liptovskom Mikuláši s krásnym výhľadom na mesto. Záhradky
Info v RK
Rekreačný pozemok | Bodice | 0 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok v obci Bodice. Pozemok je vhodný na investič
Cena dohodou
Komerčná zóna | Kamenné pole | 6,000 m²
Ponúkame na predaj komerčný pozemok o výmere 6 000 m² v lokalite Kamenné Pole v Liptovskom Miku
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Sadová | 11,172 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 11 172m2 v blízkosti rodinných domov v obľúbene
55 €/m2 55 €/m2
Iný stavebný pozemok | Ráztocká | 11,823 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na predaj investičný pozemok s výmerou 11 823m2, so stavebným povolením a
200 €/m2 200 €/m2
Orná pôda | Okoličianska | 256,349 m²
RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ rozľahlý a slnečný pozemok v katastrálnom území Okoličné v blízk
5 €/m2 5 €/m2
Orná pôda | Ondrašovská | 8,552 m²
RK SPIRIT ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok s výmerou 8 552 m², nachádzajúci sa v
32 €/m2 32 €/m2
Rekreačný pozemok | Demänová | 1,470 m²
Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj sln
39 €/m2 39 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Liptovský Trnovec | 4,100 m²
Pozemok sa nachádza v katastri obce Liptovský Trnovec s krásnym výhľadom na Nízke a Západné Tat
75 €/m2 75 €/m2
Rekreačný pozemok | Ráztoky | 630 m²
Directreal LMCity - EXKLUZÍVNY POZEMOK PRI LIPTOVSKEJ MARE S PRÍSTUPOM K VODE ️ Predstav si m
119,000 € 189 €/m²
Iný stavebný pozemok | Ráztoky | 24,371 m²
Directreal LMCity - INVESTIČNÝ POZEMOK V SRDCI LIPTOVA – OBROVSKÝ POTENCIÁL DO BUDÚCNA Pred
90 €/m2 90 €/m2
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Liptovský Mikuláš | 523 m²
Directreal LMCity - Investičná príležitosť, ktorá má budúcnosť Ponúkame na predaj pozemok s
43,840 € 84 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | Dechtárska | 1 m²
Leonides Real Vám ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely na viacerých parcelách (pozemkoch).
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | 1,022 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v novovzniknutej lokalite Liptovského Mikuláša – v mestskej čast
150 €/m2 150 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 795 m²
Ponúkame Vám na predaj nádherný slnečný svahovitý pozemok s Právoplatným stavebným povolením, o
115,000 € 145 €/m²
Záhrada | . | 420 m²
ID: 006-14-TICHOa Ponúkam na predaj záhradu s chatkou v Liptovskom Mikuláši v blízkosti sídlisk
21,900 € 52 €/m²
Komerčná zóna | . | 4,675 m²
ID: 013-24-TICHO Ponúkam na prenájom pozemok s rozlohou 4675 m², nachádzajúci sa v zastavanom ú
1,000 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Orná pôda | Ráztocká | 1,761 m²
P50023-14ZV EXKLUZÍVNE! Len v našej realitnej kancelárii ponúkame na predaj slnečný a rovinatý
200,000 € 114 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 300 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v obciach okresu Liptovský Mikuláš - Liptovské Kľ
45,000 € 150 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,283 m²
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1283m² na ulici VITALIŠOVSKÁ, v mestskej č
220 €/m2 220 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1729m² na ulici VITALIŠOVSKÁ, v mestskej č
220 €/m2 220 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.