Slnečný pozemok na predaj, Okoličné s IS

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia v zastúpení ponúka na predaj mierne svahovitý a slnečný pozemok v mestskej časti

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

86,100 €

Novinka
Novinka

POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE V PRIBYLINE – ZOSTÁVA UŽ LEN JEDEN VOĽNÝ POZEMOK

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 668 m²

POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE POD TATRAMI! Lokalita IBV Brezinka sa bleskovo vypredáva! Aktuálne h

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

119 €/m2 119 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečná záhradka v osobnom vlastníctve na Liptove

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Pod slivkou | 401 m²

Ponúkame vám na predaj slnečnú záhradku v osobnom vlastníctve. Záhradka sa nachádza Liptovskom

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

člen NARKS

Dve záhradky s krásnym výhľadom na Liptovský Mikuláš

Ponúkame vám na predaj dve záhradky v Liptovskom Mikuláši s krásnym výhľadom na mesto. Záhradky

Publikované: 03.11.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

člen NARKS

Rekreačný pozemok na predaj, Bodice - Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Bodice | 0 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok v obci Bodice. Pozemok je vhodný na investič

Publikované: 24.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Komerčný pozemok 6 000 m² so stavebným povolením v najväčšej retailovej zóne Liptovského Mikuláša - Kamenné Pole

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Kamenné pole | 6,000 m²

Ponúkame na predaj komerčný pozemok o výmere 6 000 m² v lokalite Kamenné Pole v Liptovskom Miku

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

Developerský pozemok NA PREDAJ - Stošice, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Sadová | 11,172 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 11 172m2 v blízkosti rodinných domov v obľúbene

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

55 €/m2 55 €/m2

NA PREDAJ – investičný pozemok pri Tatralandii – Liptovský Mikuláš, Ráztoky, Maladinovo

Reality Liptovský Mikuláš

Iný stavebný pozemok | Ráztocká | 11,823 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj investičný pozemok s výmerou 11 823m2, so stavebným povolením a

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

200 €/m2 200 €/m2

Pozemok o výmere 256 349 m2 NA PREDAJ v blízkosti Lipt. Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Okoličianska | 256,349 m²

RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ rozľahlý a slnečný pozemok v katastrálnom území Okoličné v blízk

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

5 €/m2 5 €/m2

Investičný pozemok pri aquaparku Tatralandia - NA PREDAJ

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Ondrašovská | 8,552 m²

RK SPIRIT ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok s výmerou 8 552 m², nachádzajúci sa v

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

32 €/m2 32 €/m2

DIRECTREAL|NOVÁ CENA - pozemok v Demänovej na Liptove

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Demänová | 1,470 m²

Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj sln

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

39 €/m2 39 €/m2

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Ponuka exkluzívneho stavebného pozemku Liptovský Trnovec na ktorý bola schválená IBV

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Liptovský Trnovec | 4,100 m²

Pozemok sa nachádza v katastri obce Liptovský Trnovec s krásnym výhľadom na Nízke a Západné Tat

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

75 €/m2 75 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Slnečný pozemok na výstavbu chalupy na skok od Liptovskej Mary

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Ráztoky | 630 m²

Directreal LMCity - EXKLUZÍVNY POZEMOK PRI LIPTOVSKEJ MARE S PRÍSTUPOM K VODE ️ Predstav si m

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

119,000 € 189 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Rozľahlý a slnečný investičný pozemok v skvelej lokalite Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

Iný stavebný pozemok | Ráztoky | 24,371 m²

Directreal LMCity - INVESTIČNÝ POZEMOK V SRDCI LIPTOVA – OBROVSKÝ POTENCIÁL DO BUDÚCNA Pred

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

90 €/m2 90 €/m2

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Investičný pozemok v blízkosti nákupného centra

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Liptovský Mikuláš | 523 m²

Directreal LMCity - Investičná príležitosť, ktorá má budúcnosť Ponúkame na predaj pozemok s

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

43,840 € 84 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj spoluvlastnícke podiely na pozemkoch v Demänovskej Doline a okolí Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

Iný poľnohosp. pozemok | Dechtárska | 1 m²

Leonides Real Vám ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely na viacerých parcelách (pozemkoch).

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 29.11.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

Pozemok s južnou orientáciou, Stošice - L. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 1,022 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v novovzniknutej lokalite Liptovského Mikuláša – v mestskej čast

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

150 €/m2 150 €/m2

Pozemok so Stavebným povolením na RD, L. Ondrašová

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 795 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný slnečný svahovitý pozemok s Právoplatným stavebným povolením, o

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

115,000 € 145 €/m²

Záhrada s chatkou v Liptovskom Mikuláši ID: 006-14-TICHOa

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | . | 420 m²

ID: 006-14-TICHOa Ponúkam na predaj záhradu s chatkou v Liptovskom Mikuláši v blízkosti sídlisk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

21,900 € 52 €/m²

Na prenájom pozemok v Liptovskom Mikuláši ID: 013-24-TICHO

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | . | 4,675 m²

ID: 013-24-TICHO Ponúkam na prenájom pozemok s rozlohou 4675 m², nachádzajúci sa v zastavanom ú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na prenájom Liptovský Mikuláš

1,000 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Predaj pozemkov Ráztoky okres Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Ráztocká | 1,761 m²

P50023-14ZV EXKLUZÍVNE! Len v našej realitnej kancelárii ponúkame na predaj slnečný a rovinatý

Publikované: 31.03.2022 Aktualizované: 19.09.2023
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

200,000 € 114 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok okr. Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 300 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v obciach okresu Liptovský Mikuláš - Liptovské Kľ

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Liptovský Mikuláš

45,000 € 150 €/m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1283m² na ulici VITALIŠOVSKÁ s krásnym výhľadom na liptovské hory a lesy

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,283 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1283m² na ulici VITALIŠOVSKÁ, v mestskej č

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

220 €/m2 220 €/m2

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1729m² na ulici VITALIŠOVSKÁ s krásnym výhľadom na liptovské hory a lesy.

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1729m² na ulici VITALIŠOVSKÁ, v mestskej č

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

220 €/m2 220 €/m2

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie