Pozemok, alebo starší dom v pôvodnom stave na kúpu

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta pozemok (800-1000m2) v blízkom okolí mesta Liptovský Mikuláš. P

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

SKVELÁ cena za stavebný pozemok v L. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Jahodová | 431 m²

Realitná spoločnosť Eden Real estate, Vám predstavuje na predaj mierne svahovitý pozemok o výme

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

73,500 € 171 €/m²

Na predaj komerčný pozemok pri L. Mare

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Ráztocká | 918 m²

Realitná spoločnosť Eden Real estate, Vám predstavuje na predaj pozemok o výmere 918 m2, nachád

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

129 €/m2 129 €/m2

Predaj ! pozemok 720m2 (41mx17m) Pavčina Lehota-Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Pavčina Lehota | 720 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v Pavčinej Lehote o výmere 720m2 (41m x 17m). Nehnuteľnosť s

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj! stavebný pozemok 429 m2, s IS v Litptovskom Mikuláši časť Háje

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny Háje | 429 m²

AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

79,990 € 186 €/m²

člen NARKS

Predaj ! stavebný pozemok 434 m2 s IS , Podbreziny - Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny | 434 m²

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

79,990 € 184 €/m²

člen NARKS

STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ V ZASTAVANEJ ULICI – 800 m² + PODIEL NA CESTE (SPOLU 1120 m²)

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 800 m²

RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš, mestská časť Okoličné – St

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok pre rodinný dom-Benice

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Benická | 858 m²

Realitná kancelária Liptoreal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok o výmere 85

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

90 €/m2 90 €/m2

Investičný pozemok na predaj Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Zmiešaná zóna | Stošická | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok nachádzajúci sa v Liptovskom Mikuláši v katastrálnom území Okoli

Publikované: 11.02.2021 Aktualizované: 12.02.2024
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

90 €/m2

Šikovný stavebný pozemok Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Armádna | 368 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Demänová.

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

81,000 € 220 €/m²

LM-Pozemok na stavbu rodinného domu

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Benická | 595 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 595 m2, ktorý je zahrnutý v územnom pláne na výstavbu rodi

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

95 €/m2 95 €/m2

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Pod Stráňami | 4,628 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok neďaleko železnič

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

370,000 € 80 €/m²

Pozemok pri Liptovskej Mare - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Ráztoky | 2,758 m²

Realitná kancelária GERT vám ponúka na predaj ( VÝHRADNE ) rovinatý , celodenne slnečný rekreač

Publikované: 04.06.2021 Aktualizované: 22.06.2022
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

52,402 € 19 €/m²

Podiel v Urbári Vrbica na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 170,000 m²

Výnimočná investičná príležitosť - pravidelný výnos - Liptov -Tatry Realitná kancelária GERT v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

1.8 €/m2 2 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK - LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - DEMÄNOVÁ

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | Demänovská cesta | 3,702 m²

Výhradne, iba v realitnej kancelárii GERT vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v Demänovej ,

Publikované: 27.04.2020 Aktualizované: 15.05.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

85 €/m2 85 €/m2

Na predaj podiel v URBÁRI IĽANOVO

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Štúrova | 300,000 m²

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

1.5 €/m2 2 €/m2

Pozemok pri aquaparku Tatralandia , Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Ráztoky | 5,701 m²

Realitná kancelária GERT vám ponúka na predaj ( VÝHRADNE ) mierne svahovitý , celodenne slnečný

Publikované: 01.06.2021 Aktualizované: 10.08.2022
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

159,628 € 28 €/m²

Exkluzívny pozemok v srdci prírody Liptova– Vyšné Matejkovo

Reality Liptovský Mikuláš

Iný stavebný pozemok | 5,514 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výnimočnou atmosférou v obľúbenej lokalite Vyšné Matejko

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

85,000 € 15 €/m²

člen NARKS

Posledné dva stavebné pozemky s IS Liptovský Mikuláš – Háje ZNÍŽENÁ CENA

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Jefremovská | 429 m²

Ponúkame Vám na predaj posledné 2 slnečné pozemky v Liptovskom Mikuláši v mestskej časti Okoli

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

70,000 € 163 €/m²

Posledný voľný rekreačný pozemok - Liptovská Mara, Ráztoky

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Ráztocká | 926 m²

Beňo reality Vám ponúka posledný rekreačný stavebný pozemok pri VN Liptovská Mara, katastrálne

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 24.01.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

175 €/m2 175 €/m2

Predaj lesných pozemkov v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

Lesná pôda | Nezadaná | 5,721.31 m²

Predaj pozemkov v katastrálnom území Svätý Štefan, obec Liptovský Mikuláš, druh lesný pozemok,

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

Investičný pozemok – Liptovský Mikuláš, Okoličné (Stošice západ)

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Podbrezinská | 1,259 m²

Investičný pozemok – Liptovský Mikuláš, Okoličné (Stošice západ) Strategická poloha pri novej

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

41,000 € 33 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pod Stráňami | 1,729 m²

Hľadáte investičnú príležitosť na Liptove? Ponúkame vám atraktívny stavebný pozemok na severe L

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

110 €/m2 110 €/m2

Oplotený areál na prenájom – skvelá poloha pri hlavnej ceste

Reality Liptovský Mikuláš

Priemyselná zóna | 403 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na prenájom oplotený areál s výmerou 403 m², priamo n