Ponúkame Vám na predaj záhrada vo Vyšnom Opátskom časť Nižná Úvrať

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Nižná úvrať | 783 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradu vo Vyšnom Opátskom časť Nižná Úvrať. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

59,000 € 75 €/m²

Pozemok s ovocnými stromami na predaj • 670m2

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Ida | 670 m²

• Pozemok č.1 s ovocnými stromami na predaj • 670m2 ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľká Ida

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

45,999 € 69 €/m²

Na predaj investičný pozemok, 13 árov, Južné nábrežie v Košiciach

Reality Košice-Vyšné Opátske

Pozemok pre bytovú výstavbu | Južné nábrežie | 1,289 m²

Investičná príležitosť – na predaj pozemok vo výmere takmer 13 árov na Južnom nábreží pri rých

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

158,280 € 123 €/m²

Investičný pozemok o veľkosti 44.007 m2 v obci Černochov vhodný na developerský projekt

Reality Černochov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Černochov | 44,007 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj investičný pozemok o výmere 44.007 m2 v obci Černochov, okres

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Černochov

20 €/m2 20 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj záhradu na Bukovci Bukovec, Bukovec (Košice-Okolie)

Reality Bukovec

Záhrada | Bukovec | 418 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradu na Bukovci Bukovec, Bukovec (Košice-Okolie) • : záhrada • : 41

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bukovec

25,000 € 60 €/m²

Ponúkam Vám na predaj stavebný pozemok v obci Hrašovík, ktorý je umiestnený v zastavanej časti s asfaltovou prístupovou cestou.

Reality Hrašovík

Pozemok pre bytovú výstavbu | Hrašovík | 695 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Hrašovík – obec vzdialená 8km od Košíc Vybudovaná asfaltová cesta s osvet

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Hrašovík

119,990 € 173 €/m²

Ponúkam Vám na predaj pozemok v mestskej časti Košice – Lorinčík.

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre bytovú výstavbu | Lorinčík | 574 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Košice - Lorinčík V obci sa nachádza materská aj základná škola. Dobré n

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

159,990 € 279 €/m²

REZERVOVANÉ - Stavebný pozemok, predaj, 1009 m2, Baška - časť Maša, Košice-okolie.

Reality Baška

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,009 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný stavebný pozemok v obci Baška pri Košiciach, časť Maša o roz

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Baška

139,990 € 139 €/m²

Stavebné pozemky na predaj, Staničná, Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Pozemok pre rodinné domy | Staničná | 579 m²

Ponúkam Vám na predaj stavebné pozemky v intraviláne mesta Veľké Kapušany. Pozemok sa nachádza

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kapušany

39,480 € 68 €/m²

Exkluzívne na predaj stavebné pozemky v záhradkárskej oblasti za mestom Sečovce!

Reality Sečovce

Rekreačný pozemok | Vinice | 4,388 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebné pozemky na vybudovanie nových chát v krásnom a tich

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

Cena na vyžiadanie

Na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením na penzión

Reality Svätuše

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,650 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1650 m2 s kompletnou projektovou d

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Svätuše

125,000 € 76 €/m²

Pozemok na predaj • 4669 m2 • Košice - okolie

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | 4,669 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľký pozemok na konci obce Veľká Ida smer Perín Chým. Pozem

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

39 €/m2 39 €/m2

NA PREDAJ! Na predaj investičný pozemok Košice - Barca

Reality Košice-Barca

Rekreačný pozemok | t. | 629 m²

Vianema ponúka na predaj investičný pozemok, ktorý sa nachádza v mestskej časti Košice - Barca.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

125,800 € 200 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj chata, záhrada Kráľovský Chlmec

Reality Kráľovský Chlmec

Rekreačný pozemok | Záhradkárska časť | 400 m²

Vianema ponúka - VÝHODNE - dvojposchodová drevená chata/chalupa s udržiavanou záhradou v Kráľo

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovský Chlmec

17,999 € 45 €/m²

IBA U NÁS! Račí potok, záhrada, voda a el., Kalvária, Košice

Reality Košice-Sever

Záhrada | Račí potok | 351 m²

Vianema ponúka na predaj – Záhrada s pekným výhľadom, celoročne pitnou vodou, elektrikou, malou

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

56,999 € 162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Záhrada s možnosťou stavať RD, pozemok, IS, Chorváty

Reality Chorváty

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,386 m²

VIANEMA ponúka na predaj! Pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu. V ponuke záhradka na pesto

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Chorváty

36,999 € 27 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok 800m2 v chatovej oblasti Kaluža

Reality Kaluža

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 800 m²

Ponúkame na predaj pozemok v chatovej oblasti Kaluža s nádherným výhľadom na Zemplínsku Šíravu

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

63,000 € 79 €/m²

Krásny veľký pozemok 30 000m2 pri Palcmanskej maši,

Reality Mlynky

Komerčná zóna | Nevyplnená | 30,000 m²

JEDINEČNÁ lokalita, Palcmanská Maša výborná cena za pozemok Na PREDAJ máme exkluzívne veľký p

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mlynky

16 €/m2 16 €/m2

ZNÍŽENÁ CENA. Pripravený pozemok na výstavbu rekreačnej chaty, 573m2, oblasť Vinianka

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 573 m²

Hľadáte pozemok na Zemplínskej Šírave? ZNÍŽENÁ CENA Ponúkame exkluzívne pekný pozemok s nád

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

39,000 € 68 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinných domov 35 000 m², Dvorníky Včeláre pri Košiciach

Reality Dvorníky-Včeláre

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 35,000 m²

Exkluzívna ponuka pre investorov a developerov Výborný investičný potenciál Ponúkame na pred

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dvorníky-Včeláre

12 €/m2 12 €/m2

Pozemok na výstavbu RD – Spišské Vlachy, ul. Slobody, 1165 m²

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | Slobody | 1,165 m²

Na predaj stavebný pozemok – Spišské Vlachy, ul. Slobody – slnečné a pokojné miesto na výstavb

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

69,900 € 60 €/m²

Na predaj veľký pozemok 3202m2, priamo v obci Ďurďošík

Reality Ďurďošík

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 3,202 m²

Na predaj exkluzívne ponúkame rozsiahly pozemok 3202m2 priamo v obci Ďurďošík medzi rodinnými

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ďurďošík

Cena dohodou

Stavebný pozemok, 1460m2, Ždaňa

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,460 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj veľký rovinatý stavebný pozemok v zastavanej oblasti v lokalite

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

175,000 € 120 €/m²

NA PREDAJ Komerčný pozemok, 600m2, ul. Palackého, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Komerčná zóna | Palackého | 600 m²

Podnikanie priamo v CENTRE Košíc NA PREDAJ PRIESTOR na PODNIKANIE. Podľa územného plánovania v

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Staré Mesto

299,000 € 498 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30402)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23089)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie