Pozemok 17500 m2 na priemysel a obchod Košice Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

Komerčná zóna | 17,500 m²

Ponúkame na predaj pozemok 17.500 m2 v priemyselnej časti Košice Nad Jazerom, vhodný na podnika

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Nad jazerom

111 € 0 €/m²

Posledný pozemok 750 m2, Košice – Západ, oproti rezidencii Nová Terasa, IS na pozemku

Reality Košice-Západ

Pozemok pre rodinné domy | Popradská | 750 m²

POSLEDNÝ voľný pozemok v súkromnom areáli – 750 m2, Popradská ulica Hľadáte maximálne súkromie

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Západ

279,000 € 372 €/m²

Predaj: Predaj: *MAXEN*, Investičný pozemok Rožňava ,od 65 000 m2 - 150 000m2, obec Brzotín, Košický kraj, Rožňava

Reality Brzotín

Priemyselná zóna | 15,000 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj pozemok pre investorov v obci Brzotí

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 28.02.2025
Pozemky na predaj Brzotín

13 €/m2 13 €/m2

Stavebný pozemok 870 m2 so sieťami, Košice okolie

Reality Slanec

Pozemok pre rodinné domy | 870 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Slanec, vzdialenej cca 20 km od Košíc. P

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Slanec

44,900 € 52 €/m²

Predaj: *MAXEN*, Pozemok, 905 m2, Košice IV - Barca

Reality Košice-Barca

Zmiešaná zóna | 905 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj pozemok registra C, v suseststve zastavaného územia, mom

Publikované: 20.11.2020 Aktualizované: 19.09.2025
Pozemky na predaj Košice-Barca

55 €/m2 55 €/m2

Priemyselné pozemky blízko automobilky Košice Barca

Reality Košice-Barca

Komerčná zóna | 4,000 m²

Ponúkame na predaj pozemky v priemyselnej časti Košice Barca, vhodný na podnikanie vo výrobe, s

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

114 €/m2 114 €/m2

Pozemok 11 ár, v intraviláne Vyšná Kamenica, Košice Okolie

Reality Vyšná Kamenica

Pozemok pre rodinné domy | 1,070 m²

Ponúkame na predaj pozemok na rodinný dom v intraviláne obce Vyšná Kamenica v okrese Košice Oko

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 08.02.2024
Pozemky na predaj Vyšná Kamenica

52,900 € 49 €/m²

Predaj: *MAXEN*, Pozemok orná pôda, 3 parcely, 3 585 m2, Košice IV - Barca

Reality Košice-Barca

Orná pôda | 3,585 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj 3 parcely o celkovej výmere 3 585 m2 orná pôda, na budúc

Publikované: 13.05.2021 Aktualizované: 19.09.2025
Pozemky na predaj Košice-Barca

35 €/m2 35 €/m2

Prenájom: Pozemok na komerčné účely 4 949 m2 , Košice IV - Barca v susedstve KOSIT

Reality Košice-Barca

Priemyselná zóna | Barca | 4,949 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka komerčný pozemok na dlhodobý prenájom v časti Košice IV - Barca, p

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 12.11.2025
Pozemky na prenájom Košice-Barca

4.8 €/m2/rok 5 €/m2/rok

Predaj: * MAXEN*, Pozemok na stavbu rodinného domu alebo bytového domu, 2100 m2, intravilán obce Ždaňa, Košice - okolie

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,100 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu, alebo bytového domu

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

230,000 € 110 €/m²

Stavebný pozemok, predaj, 625 m2, Betliar, okres Rožňava

Reality Betliar

Pozemok pre rodinné domy | Betliar | 625 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Betliar vzdialenej 6 km od Rožňavy. Pozemok s ro

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Betliar

64,990 € 104 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Sečovciach

Reality Sečovce

Pozemok pre rodinné domy | Sečovce | 4,240 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o celkovej výmere 4240 m². Je rozdelen

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

23 €/m2 23 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na predaj • 792 m2 • Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Ida | 792 m²

• Pozemok č.3 na predaj • 792 m2 • Veľká Ida ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľká Ida Účel v

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

45,000 € 57 €/m²

Vinica na predaj

Reality Streda nad Bodrogom

Vinica, chmelnica | 4,000 m²

Predám vinicu s chatkou a krásnym výhľadom – Streda nad Bodrogom, 4000 m² Ponúkam na predaj ud

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Streda nad Bodrogom

27,900 € 7 €/m²

Vinica s murovanou chatkou

Reality Kráľovský Chlmec

Vinica, chmelnica | 2,600 m²

Ponúkame na predaj udržiavanú vinicu v záhradkárskej oblasti Kráľovského Chlmca. Nehnuteľnosť

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovský Chlmec

24,000 € 9 €/m²

Pozemok na predaj • 570 m2 • Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Ida | 570 m²

• Pozemok č2 na predaj • 570 m2 • Veľká Ida ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľká Ida Účel vy

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

42,000 € 74 €/m²

REZERVOVANÉ - Stavebný pozemok o veľkosti 954 m2 na Plechotickej ul. v Sečovciach

Reality Sečovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Plechotická | 954 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 954 m2 na Plechotickej ulici v mest

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

Cena dohodou

Záhradka s pozemkom

Reality Kráľovský Chlmec

Záhrada | 2,169 m²

Rozľahlá záhrada s domčekom (2169 m²) – Kráľovský Chlmec Ponúkame na predaj udržiavanú záhradu

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovský Chlmec

14,000 € 6 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebné pozemky v obci Rozhanovce, Košice - okolie.

Reality Rozhanovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Rozhanovce | 554 m²

Základné údaje: Lokalita : obec Rozhanovce Účel využitia : výstavba rodinného domu Sklon poz

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

114,900 € 207 €/m²

Ponúkame Vám na predaj záhrada vo Vyšnom Opátskom časť Nižná Úvrať

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Nižná úvrať | 783 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradu vo Vyšnom Opátskom časť Nižná Úvrať. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

59,000 € 75 €/m²

Pozemok s ovocnými stromami na predaj • 670m2

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Ida | 670 m²

• Pozemok č.1 s ovocnými stromami na predaj • 670m2 ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľká Ida

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

45,999 € 69 €/m²

Ponúkam Vám na predaj pozemok v mestskej časti Košice – Lorinčík.

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre bytovú výstavbu | Lorinčík | 574 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Košice - Lorinčík V obci sa nachádza materská aj základná škola. Dobré n

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

159,990 € 279 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8547)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie