Predaj: Investičný pozemok, 2917m2, Brezany (263-14-MACH).

Reality Brezany

Komerčná zóna | Bočná | 2,917 m²

(263-14-MACH) Ponúkame na predaj slnečný investičný pozemok s vypracovanou štúdiou pre realizá

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezany

85 €/m2 85 €/m2

Novinka
Novinka

Na predaj pozemky v obci Zohor, okr. Malacky

Reality Zohor

Komerčná zóna | Nezadaná | 9,160 m²

Ponúkame na predaj pozemky v obci Zohor, okres Malacky. VHODNÉ PRE DEVELOPERA alebo INVESTORA

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zohor

50 €/m2 50 €/m2

PRIEMYSELNÝ POZEMOK NA PREDAJ – VIŠTUK

Reality Vištuk

Komerčná zóna | Vištuk | 26,415 m²

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok v obci Vištuk za výnimočnú cenu iba 3 €/m². Pozemok je

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vištuk

79,245 € 3 €/m²

Stavebný pozemok pre priemysel, výrobu, logistiku Senec

Reality Senec

Komerčná zóna | Poľná | 1,809 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok určený na priemyselné využitie. ✅Pozemok je vhodný na vý

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senec

349,500 € 193 €/m²

Investičná príležitosť ! Pozemky na predaj 31 124 m2, Zvolen

Reality Zvolen

Komerčná zóna | Strážska cesta | 31,124 m²

Exkluzívne Vám ponúkame možnosť získať pozemky o celkovej rozlohe 31 124 m2 v atraktívnej

Publikované: 05.02.2024 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj pozemok 2621m2, Drienovská Nová Ves

Reality Drienovská Nová Ves

Komerčná zóna | Nezadaná | 2,621 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 2621m2 v obci Drienovská Nová Ves - Prešov. Nehnuteľnosť je

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Drienovská Nová Ves

24 €/m2 24 €/m2

člen NARKS

Na predaj pozemok so stavebným povolením, Prešov, Košice, Drienov

Reality Drienov

Komerčná zóna | Nezadaná | 25,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 25.000m2 - v priemyselnej zóne aj s právoplatným stavebným

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Drienov

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ areálu (HALA s pozemkami ) 38.688 m2 v BB (E77 a R1)

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | Medený Hámor 14 | 38,688 m²

Jedná sa o areál bývalej nakladacej stanice lanovky ( LOMU ) s rozsiahlymi pozemkami, ktorá bol

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

650,000 € 17 €/m²

GARANT REAL - predaj - pozemok 8000 m2, Zemplínska Nová Ves, okr. Trebišov

Reality Zemplínska Nová Ves

Komerčná zóna | Zemplínska Nová Ves | 8,000 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 8000 m2 v centre obce Zemplínska Nová Ves, časť Úp

Publikované: 30.09.2020 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Zemplínska Nová Ves

15,000 € 2 €/m²

GARANT REAL - predaj pozemok na komerčné účely, 1714 m2, Humenné

Reality Humenné

Komerčná zóna | Humenné | 1,714 m²

Ponúkame na predaj pozemok na priemyselné účely, občiansku vybavenosť, lokalita Humenné o výmer

Publikované: 17.07.2020 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Humenné

62,500 € 36 €/m²

Pozemok priemyselná a výrobná výstavba 26415 m2 Vištuk

Reality Vištuk

Komerčná zóna | 26,415 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj nádherný štvorcový pozemok v obci Vištuk s rozlohou 26 415 m2.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vištuk

20 €/m2 20 €/m2

člen NARKS

Predaj komerčného pozemku, Piešťany

Reality Piešťany

Komerčná zóna | 4,896 m²

Na predaj je exkluzívny pozemok v rozrastajúcej sa komerčnej zóne s rýchlym napojením sa na dia

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

123.6 €/m2 124 €/m2

Pozemok Košťany nad Turcom na komerčné resp. priemyselné využitie - od 5000 m2

Reality Košťany nad Turcom

Komerčná zóna | Košťany nad Turcom | 5,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Košťanoch nad Turcom, 3 km od Martina, na komerčné resp. priemysel

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Košťany nad Turcom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Pozemok s právoplatným Územným rozhodnutím (DU

Reality Bratislava-Vajnory

Komerčná zóna | 2,915 m²

Hľadáte miesto pre svoje podnikanie v rozvíjajúcej sa časti Bratislavy? Ponúkame na predaj lukr

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

Atraktívny pozemok na podnikanie (3 ha) pri Klčove

Reality Spišský Hrhov

Komerčná zóna | 30,000 m²

Číslo ponuky: 7667 - Ponúkame na predaj ATRAKTÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK S CELKOVOU VÝMEROU 3 HEKTÁR

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Spišský Hrhov

Cena dohodou

Atraktívny multifunkčný pozemok (1748 m2) v Levoči

Reality Levoča

Komerčná zóna | Predmestie | 1,748 m²

Číslo ponuky: 9207 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNY POZEMOK nachádzajúci sa v blízkos

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Levoča

176,000 € 101 €/m²

Pozemok v centre mesta PB na PREDAJ

Reality Považská Bystrica

Komerčná zóna | Považská Bystrica | 0 m²

***** Reality Alpia ***** Ponúkame Vám na predaj pozemok v centre mesta Považská Bystrica. *

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

33,000 €

ZNÍŽENÁ CENA!!! Úžasná investičná príležitosť: Pozemok na predaj v blízkosti centra Komárna

Reality Komárno

Komerčná zóna | Komárno | 0 m²

Hľadáte ideálnu lokalitu pre vaše podnikanie v dynamicky sa rozvíjajúcom meste Komárno? Ponúkam

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

94,500 €

Pozemok pre polyfunkciu a bývanie v Prievidzi, 811,75 m2

Reality Prievidza

Komerčná zóna | 811 m²

Exkluzívny pozemok vhodný na výstavbu – bez potreby veľkých investícií - Pozemok pre polyfunkci

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

225,000 € 277 €/m²

Pozemok pre polyfunkciu a bývanie v Prievidzi, 811,75 m2

Reality Prievidza

Komerčná zóna | 811 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

222,900 € 275 €/m²

Pozemok na predaj, neďaleko diaľnice D1, Spišský Hrhov

Reality Spišský Hrhov

Komerčná zóna | 0 m²

Pozemok len 3km od diaľnice D1 Levoča - Prešov s rozlohou 70 000 m2 určených na priemyselnú výs

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Spišský Hrhov

Cena dohodou

Stará mliekareň pod nadjazdom v Leviciach – predaj aj po častiach

Reality Levice

Komerčná zóna | 3,456 m²

PATRIOT Reality ponúka na predaj rozsiahly výrobný a skladový areál s obytnými priestormi v šir

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Levice

750,000 € 217 €/m²

Komerčný pozemok 6 000 m² so stavebným povolením v najväčšej retailovej zóne Liptovského Mikuláša - Kamenné Pole

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Kamenné pole | 6,000 m²

Ponúkame na predaj komerčný pozemok o výmere 6 000 m² v lokalite Kamenné Pole v Liptovskom Miku

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

UNIKÁTNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – POZEMKY NA PREDAJ PRI JAZERE DUCHONKA

Reality Prašice

Komerčná zóna | Nevyplnená | 36,846 m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ FUNKČNÉHO REKREAČNÉHO AREÁLU S POTVRDENÝM GEOTERMÁLNYM POTENCIÁLOM Typ nehn

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prašice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30327)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Upresniť hľadanie