Záhrada | 470 m²
190241 V obľúbenej chatovej oblasti mesta Dubnica nad Váhom predáme veľmi pekný, slnečný rovina
29,900 € 64 €/m²
Priemyselná zóna | - | 4,787 m²
Moderný maklér ponúka na predaj atraktívny pozemok v areáli ZŤS v Dubnici nad Váhom, ktorý pred
82 €/m2 82 €/m2
Priemyselná zóna | - | 4,782 m²
82 €/m2 82 €/m2
Priemyselná zóna | - | 3,358 m²
82 €/m2 82 €/m2
Komerčná zóna | Obrancov mieru | 4,844 m²
RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Priemyselnom parku v Dubnici nad Váhom. Rovina
265,000 € 55 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Prejtská | 702 m²
STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM DUBNICA NAD VÁHOM ČASŤ PREJTA Na predaj pozemok v meste Dubnica na
119,900 € 171 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 7,236 m²
Na predaj stavebný pozemok pre developerský projekt, Dubnica nad Váhom - Obrancov mieru. Poz
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 1,367 m²
Na predaj stavebný pozemok pre náročného klienta vo vyhľadávanej lokalite, Dubnica nad Váhom -
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Prejtská | 2,318 m²
Na predaj stavebný pozemok 2.318 m2 + starší rd , Dubnica nad Váhom - Prejta. Pozemok sa nachá
Cena dohodou
Iný stavebný pozemok | 1,204 m²
Na predaj stavebný pozemok výstavbu skladového priestoru- menšej haly, Dubnica nad Váhom - O
Cena dohodou
Priemyselná zóna | 16,800 m²
The Best reality sro Vám ponúka na predaj priemyselný pozemok nachádzajúci sa v areáli ZŤS o vý
1 € 0 €/m²
Priemyselná zóna | 5,067 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok určený na podnikanie v priemyselnej časti Dubnica nad V
329,000 € 65 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Obrancov mieru | 14,011 m²
NEWDAY Reality pripravuje do ponuky NA PREDAJ lukratívny stavebný pozemok o rozlohe 14 011 m2 n
Cena na vyžiadanie
Lesná pôda | - | 6,061 m²
Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely lesov a pasienkov (urb
9,000 € 1 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 394 m²
Ponúkame na predaj pekný pozemok pravidelného štvorcového tvaru v centre Dubnice nad Váhom o vý
150,000 € 381 €/m²
Záhrada | 470 m²
29,900 € 64 €/m²
Záhrada | 470 m²
29,900 € 64 €/m²
Priemyselná zóna | Nádražná | 4,388 m²
Ponúkame Vám na predaj v intraviláne mesta Dubnica nad Váhom o veľkosti 4388 m2. Pozemok je ved
80 €/m2 80 €/m2
Komerčná zóna | Dukelská Štvrť | 2,000 m²
Flowreal realitné centrum ponúka na prenájom obchodné priestory v pripravovanom projekte DCA Ob
14.5 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac
Záhrada | Medzihorie | 721 m²
Záhrada má výmeru 721m2, je situovaná vo svahu na jednotlivých , celkovo siedmych terasách. Na
27,900 € 39 €/m²
Rekreačný pozemok | 510 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok o výmere 510 m² nachádzajúci sa v tichej časti Dubnice nad V
65,000 € 127 €/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 129,472 m²
Ponúkame na predaj priemyselné pozemky v areáli ZŤS Dubnica nad Váhom - priemyselná zóna VYUŽI
Cena dohodou
Iný stavebný pozemok | K Váhu | 721 m²
Luca & Doren Vám ponúka na prenájom rovinatý pozemok s rozlohou 721 m2 v Dubnici nad Váhom. Po
500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Medzihorie | 365 m²
AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 365 m² s jedinečnými výhľad
39,900 € 109 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.