Priemyselný pozemok na predaj

Reality Dubnica nad Váhom

Komerčná zóna | 26,655 m²

Priemyselný pozemok na predaj / prenájom o celkovej výmere 26 655 m2 - možnosť prenajať ploch

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

Stavebný pozemok pre rodinný dom neďaleko centra Dubnice

Reality Dubnica nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Palárikova | 1,008 m²

Pozemok o výmere 1008 m² je situovaný v atraktívnej časti Dubnice nad Váhom, len na skok od cen

Publikované: 13.09.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

153,000 € 152 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23061)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie