Rekreačný pozemok | Podbrežie | 470 m²
Okres: Čadca Mesto: Čadca – širšie centrum, Rozloha: 470 m2, Cena: 30 €/m2, Uvedený pozemok
30 € 0 €/m²
Iný stavebný pozemok | Gočárova | 380 m²
Okres: Čadca, Mesto: Čadca – širšie centrum, Rozloha: 380 m2, Cena: 135.000 €, Uvedený poz
135,000 € 355 €/m²
Zmiešaná zóna | A. Bernoláka | 1 m²
Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Žarec, Cena: info v RK Uvedené parkovacie miesta sa nachádzaj
1 € 1 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 695 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 695 m², nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej
115 €/m2 115 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 637 m²
TUreality ponúka na predaj stavebny pozemok o celkovej výmere 637m2 v lokalite Čadca-Drahošanka
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | bočná | 1,960 m²
VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=3nEipprVrJA (N004-14-KNMAa) Exkluzívne
79,900 € 41 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | bočná | 961 m²
VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=8jDSjuwr67A (N025-14-MAKN) Exkluzívne
83,900 € 87 €/m²
Orná pôda | Rieka | 2,308 m²
791-14-JAS Ponúkame Vám na predaj svahovitý stavebný pozemok o celkovej výmere 2308 m2. Pozemo
55,000 € 24 €/m²
Orná pôda | 2,244 m²
132-14-PEMOa Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v Čadci, mestskej časti Milošová. Jedná
68,000 € 30 €/m²
Orná pôda | Dejovka | 8,625 m²
(190-14-MACH) Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v Čadci, časť Milošova. Pozemok je situ
159,500 € 18 €/m²
Záhrada | 1,738 m²
(218-24-MACH) Ponúkame Vám pozemok na prenájom v Čadci, situovaný v peknom prostredí mestskej č
1,500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Milošová | 2,244 m²
815-14-JAS Ponúkame na predaj pekný investičný pozemok v meste Čadca v miestnej časti Milošová.
68,000 € 30 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Podzávoz | 6,881 m²
735-14-JAS Ponúkame Vám na predaj slnečný investičný pozemok v meste Čadca, miestnej časti Podz
70 €/m2 70 €/m2
Rekreačný pozemok | 7,975 m²
B10 Vám ponúka na predaj Rekreačný pozemok s rozlohou 7975 m² na Kysuciach, v Čadci, v obľúbene
25 €/m2 25 €/m2
Iný stavebný pozemok | Bukov | 769 m²
Directreal Dynamic - Predáme, IBA U Nás. Directreal ponúka na predaj veľmi pekný slnečný poze
31,500 € 41 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Milošová | 1,456 m²
🌳 Hľadáte miesto, kde sa splnia Vaše sny o bývaní? Práve ste ho našli! 🏡 Aj Vy túžite po domov
99,999 € 69 €/m²
Orná pôda | 14,700 m²
Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely na poľnohospodárskej p
13,200 € 1 €/m²
Rekreačný pozemok | Dielnice | 758 m²
www.pramienky.sk Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 41 parciel s možnosťou budúcej
23 €/m2 23 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Rieka | 2,308 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny slnečný pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu ,
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Horelica | 1,336 m²
Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v meste Čadca, miestnej časti Horelica o cel
75 €/m2 75 €/m2
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Jána Kollára | 400 m²
Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 400 m², situovaný v zastavanom území, vo
65,900 € 165 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čadca | 6,881 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Čadca, miestnej časti Podzávoz o celkov
66 €/m2 66 €/m2
Rekreačný pozemok | Rieka | 2,308 m²
Ponúkame Vám na predaj mierne svahovitý pozemok o celkovej výmere 2308 m2. Väčšia časť je rovin
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Milošová | 2,244 m²
Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v meste Čadca v miestnej časti Milošová. Plocha pozem
31.9 €/m2 32 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.