Predaj: Exkluzívne slnečný pozemok v meste Čadca(020-P)

Reality Čadca

Rekreačný pozemok | Bukov | 4,434 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj slnečný pozemok so starým nedokončeným rodinným domom v meste

Publikované: 14.02.2023 Aktualizované: 03.12.2024
Pozemky na predaj Čadca

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

Predaj pozemku 955 m2 pre rodinný dom v Čadci

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Drahošanka | 955 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok, ktorý je ideálny na výstavbu rodinného domu prípad

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Čadca

64,900 € 68 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok Čadca Podzávoz 819m2 s projektom

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | 819 m²

PREHĽAD: Realitná kancelária Realitka pre každého vám prináša na predaj lukratívny stavebný poz

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Pozemky na predaj Čadca

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Odporúčané - Predám pekný rovinatý stavebný pozemok Čadca, intravilán, všetky IS

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | MIlošová | 692 m²

HOLESTIAK.sk reality exkluzívne ponúka na predaj pekný, rovinatý stavebný pozemok pri ceste v m

Publikované: 06.06.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

73,700 € 107 €/m²

Odporúčané - Predám stavebný pozemok v meste Čadca

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 400 m²

Predám exkluzívne stavebný pozemok v mestskej časti Milošová - Čadca. Plocha pozemku: 400 m2,

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

40,700 € 102 €/m²

Predaj pozemku v Čadci - Čadečke

Reality Čadca

Iný pozemok | Čadečka | 1,290 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Čadečka, Rozloha pozemku: 1 290 m2, Cena: 24 €/m2, Uvedený

Publikované: 16.08.2023 Aktualizované: 26.08.2024
Pozemky na predaj Čadca

24 €/m2 24 €/m2

Predaj pozemku v chatovej oblasti Čadca - Bukov

Reality Čadca

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 770 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Bukov, Rozloha pozemku: 769 m2 Cena: 35 €/m2 Uvedený pozemok s

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Čadca

35 €/m2 35 €/m2

Predaj pozemku v Čadci - širšie centrum

Reality Čadca

Pozemok pre bytovú výstavbu | A. Bernoláka | 1,593 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Žarec, Rozloha: 1.593 m2, Cena: info v RK, Uved

Publikované: 21.08.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Čadca

Info v RK

Pozemok v projekte: 1.153 m² v exkluzívnej komunite 4 domov, Svederník - Marček pri Žiline, Cena: 217.949€

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Marček | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO JE PROJEKT MEDOVÁ LÚKA INÝ? Plánovaná výstavba iba 4 rodinných domov. Vlastná

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

217,949 €

Výnimočné stavebné pozemky na predaj v Čadci - Bukov

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Bukov | 1,691 m²

Únik do kľudnej lokality v Bukove: Predstavte si svoj život na mestskej časti Bukov, kde môžete

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Čadca

125,000 € 74 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Čadca, Husárik: Exkluzívna investičná príležitosť s úchvatnými výhľadmi určená na výstavbu luxusných chát

Reality Čadca

Rekreačný pozemok | Rieka | 3,064 m²

Hľadáte výnimočné miesto pre výstavbu luxusných rekreačných chát v srdci kysuckej prírody? Pred

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Čadca

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky pre rodinný dom - Čadca Milošová

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Milošová | 2,367 m²

Z PRENÁJMU DO VLASTNÉHO – STAVEBNÉ POZEMKY ČADCA MILOŠOVÁ! Ešte včera ste sa vracali do podnáj

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 12.03.2025
Pozemky na predaj Čadca

41,000 € 17 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačný pozemok Čadca

Reality Čadca

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 569 m²

Ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite v blízkosti sídliska Kyčerka.

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

25,800 € 45 €/m²

Odporúčané - Predám pekný pozemok Čadca Milošová - Iba u nás 2396 m2

Reality Čadca

Lúka, pasienok | Milošová | 2,396 m²

HOLESTIAK.sk reality ponúka na predaj pozemok, t.t.p. Čadca - Milošová pod Dejovkou, v krásnom

Publikované: 19.05.2022 Aktualizované: 06.02.2026
Pozemky na predaj Čadca

34 €/m2 34 €/m2

Predám pekný pozemok Čadca, iba u nás

Reality Čadca

Lúka, pasienok | Čadečka | 1,517 m²

HOLESTIAK.sk reality exkluzívne ponúka na predaj pekný pozemok v meste Čadca, smer Drahošanka.

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Čadca

36 €/m2 36 €/m2

Predám pozemky v meste Čadca, iba u nás

Reality Čadca

Rekreačný pozemok | Jurošák | 20,500 m²

HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj viacero spolu susediacich pozemkov pri sebe v

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 29.05.2024
Pozemky na predaj Čadca

6 €/m2 6 €/m2

Predám stavebný pozemok na Horelici

Reality Čadca

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 1,487 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v meste Čadca, časť Horelica s možnosťou výsta

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Čadca

87,300 € 59 €/m²

Predám exkluzívne dva krásne rovinaté stavebné pozemky, Čadca

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Rieka | 850 m²

HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj dva rovinaté pozemky pre rodinné domy Čadca,

Publikované: 17.02.2024 Aktualizované: 17.02.2024
Pozemky na predaj Čadca

104 €/m2 104 €/m2

Nádherný pozemok na výstavbu domu, chaty Milošová

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Megoňky | 1,231 m²

Bývanie mimo ruchu a zároveň blízko občianskej vybavenosti sa stáva čoraz viac nedostupným a pr

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

55,500 € 45 €/m²

pozemok na výstavbu domu v Čadci- Rieke

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Rieka | 1,700 m²

1. Reality Rent Vám ponúka na predaj jedinečný pozemok v Čadci-Rieke s rozlohou 1700 m2. Pozemo

Publikované: 09.06.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

99 €/m2 99 €/m2

Predaj pozemku na výstavbu v Čadci- Horelici

Reality Čadca

Komerčná zóna | Horelica | 1,487 m²

Ponúkame vám na predaj veľmi zaujímavý pozemok na výstavbu domu, výstavbu haly, poyfunkčného ob

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

59 €/m2 59 €/m2

Pozemok vhodný na relax a záhradkárčenie Čadca- Rieka

Reality Čadca

Rekreačný pozemok | Rieka | 1,279 m²

Ponúkame vám na predaj nádherný rekreačný pozemok v Čadci- Rieke s celkovou výmerou 1279 m2, vh

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

28,600 € 22 €/m²

Predaj pozemku 944 m2 v obchodnej zóne centra mesta Čadca

Reality Čadca

Komerčná zóna | Mesto | 944 m²

1. Reality Rent ponúkam na predaj pozemok v centre mesta Čadca s rozlohou 944 m2. Nachádza sa

Publikované: 06.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

420,000 € 445 €/m²

LUKRATÍVNY STAVEBNÝ, SLNEČNÝ POZEMOK v ČADCI, 2672m2

Reality Čadca

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v Čadci -Horelica , rozmer 2672m2. Ideálny ako inve

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

227,000 €

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie