Na predaj rodinný dom na pozemku o rozlohe 800 m² – Stropkov, časť Sitník.

Reality Stropkov

Rodinný dom | 803 m²

Ponuka na predaj priestranného rodinného domu nachádzajúceho sa v tichej a pokojnej lokalite Si

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stropkov

200,000 € 249 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt 80 m² + garáž – ul. J. Gagarina v Stropkove.

Reality Stropkov

3 izbový byt | 80 m²

Ponuka na predaj priestranného 3-izbového tehlového bytu s garážou v bytovke (iba 4 byty vo vch

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stropkov

165,000 € 2063 €/m²

Na predaj 2-generačný rodinný dom v centre Stropkova

Reality Stropkov

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkam na predaj priestranný 2-generačný rodinný dom na Konštantínovej ulici v absolútnom cent

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stropkov

100,000 € 1111 €/m²

Na predaj 3-izbový byt – ul. Matice slovenskej v Stropkove

Reality Stropkov

3 izbový byt | 62 m²

Ponuka na predaj 3 - izbového bytu s výmerou 62 m² v tehlovom bytovom dome na ulici Matice slov

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stropkov

80,000 € 1290 €/m²

Na predaj polyfunkčný objekt – rodinný dom (155m²) na ul. Akademika Pavlova v Stropkove.

Reality Stropkov

Polyfunkčný objekt | Akademika Pavlova | 211 m²

Ponuka na predaj polyfunkčného objektu/rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite mesta Stropkov,

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Stropkov

285,000 € 1351 €/m²

Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Stropkov

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stropkov

87,990 € 4290 €/m²

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Stropkov

3 izbový byt | - | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stropkov

89,000 € 1978 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Stropkov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stropkov

155,000 € 1947 €/m²

Reality Stropkov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stropkov

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Stropkov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stropkov

154,000 € 1854 €/m²

Reality Stropkov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stropkov

154,000 € 1854 €/m²

MODERNÝ BYTOVÝ DOM S NAJNOVŠÍMI TECHNOLÓGIAMI. - MATICE SLOVENSKEJ, STROPKOV

Reality Stropkov

3 izbový byt | Matice Slovenskej | 85 m²

Predstavujeme Vám výnimočný bytový dom, ktorý sa stáva novou ikonou pohodlného bývania široko-ď

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Stropkov

Info v RK

2-IZB.BYT S GARÁŽOU A VLASTNÝM KÚRENÍM - SAMUELA JURKOVIČA, STROPKOV

Reality Stropkov

2 izbový byt | Samuela Jurkoviča | 52 m²

Hľadáte priestor, ktorý si upravíte podľa seba, a zároveň oceníte garáž aj samostatné kúrenie?

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Stropkov

84,000 € 1615 €/m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB. BYT – JILEMNICKÉHO, STROPKOV

Reality Stropkov

3 izbový byt | Jilemnického | 63 m²

Chcete bývať ako prví v úspornom byte po úplne novej, kvalitnej a kompletnej rekonštrukcii, v k

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Stropkov

79,000 € 1254 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ARTHUR - Penzión s výdatným liečivým prameňom a veľkým pozemkom

Reality Stropkov

Polyfunkčný objekt | 900 m²

RK ARTHUR ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 40 minút od Prešova výdatný liečivý minerálny

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Stropkov

400,000 € 444 €/m²

Váš nový domov začína tu, priestranný pozemok pod lesom v Stropkove

Reality Stropkov

Pozemok pre rodinné domy | Chotčanská | 1,554 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v rozvíjajúcej sa lokalite Stropkova, na Chotčans

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Stropkov

85,000 € 55 €/m²

SUPER PONUKA: Dom s dvoma 3 izb. bytmi - Bokšanská, Stropkov

Reality Stropkov

Rodinný dom | Bokšanská | 170 m²

Chcete spojiť príjemné s užitočným? Bývať a súčasne prenajímať alebo podnikať? Tak to všetko Vá

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Stropkov

65,000 € 382 €/m²

Veľkorysý 5‑izbový mezonet v prestížnom projekte Átrium pod Kamenicou – centrum Stropkova

Reality Stropkov

Rodinný dom | Hrnčiarska | 178 m²

Predstavujeme vám ATRIUM POD KAMENICOU, moderné dvojpodlažné bývanie, ktoré spája nadčasový diz

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Stropkov

204,795 € 1151 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30354)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie