Prenájom komerčného miesta - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Mobilné bunky a stánky | Nezadaná | 100 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na prenájom menší pozemok vo výbornej lokalite. Ideálny na u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Objekty na prenájom Žiar nad Hronom

350 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

CREDA | predaj komerčný objekt, Nitra, Novozámocká

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | Novozámocká | 623 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčnú budovu v Dolných Krškanoch na Novozám

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

410,000 € 658 €/m²

CREDA | prenájom sklad s kanceláriami, Nitra, Cabajská 21

Reality Nitra

Skladový objekt | Čabajská | 255 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom skladové priestory s dvoma kanceláriami a parkoviskom.

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Nitra

2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

CREDA | bytový dom s 37 bytmi - hrubá stavba, Hlohovec, Nitrianska ul.

Reality Hlohovec

Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 2,200 m²

CREDA COMMERCIAL ponúka exkluzívne na predaj investičný projekt bytového domu v širšom centre H

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Hlohovec

600,000 € 273 €/m²

Dražba pohostinstva (rodinného domu) v obci Prietrž

Reality Prietrž

Objekt pre obchod | Nezadaná | 167 m²

Spoločnosť U9, a.s. ponúka na predaj formou dražby stavbu v obci Prietrž okres Senica. Stavba j

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Prietrž

167,400 € 1002 €/m²

Dražba pohostinstva (rodinného domu) v obci Prietrž

Reality Prietrž

Objekt pre obchod | Nezadaná | 167 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na dražba Prietrž

167,400 € 1002 €/m²

Hala s pozemkom v Kolárove na predaj

Reality Kolárovo

Skladový objekt | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť U9, a. s. ponúka na predaj formou dražby halu s pozemkami v Kolárove. Celková výmera

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Kolárovo

Cena na vyžiadanie

CREDA | prenájom výrobná hala so žeriavom 1 200 m², Nitra, Jakuba Haška, výjazd R1

Reality Nitra

Výrobný objekt | Jakuba Haška | 1,200 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom priemyselný objekt v strategickej lokalite Nitry. Objek

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Nitra

Info v RK

Prenájom kancelárskych priestorov priamo na námestí

Reality Rožňava

Administratívny objekt | Námestie | 15 m²

CBF-REALITY, Vám ponúka príjemné a reprezentatívne miesto pre vaše podnikanie. Prenájom dvoch ú

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Rožňava

120 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Garáž 19m² na diaľkové ovládanie Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Garáž | Potravinárska | 19 m²

Garáž o výmere 19 m² s garážovou bránou na diaľkové ovládanie a elektrinu, nachádzajúcej sa v n

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Nitra

30,000 € 1579 €/m²

CREDA | prenájom vykurovaná hala 700 m2, Nitra, výjazd R1

Reality Nitra

Skladový objekt | Jakuba Haška | 700 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom priemyselný priestor v logistickom areáli NAD Nitra. Ha

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Nitra

Info v RK

Pripravujeme Prenájom penziónu, Vysoké Tatry, Ždiar

Reality Ždiar

Hotel, penzión, ubytovňa | 2,750 m²

LEGENDÁRNA ŠANCA V TATRÁCH: PRENAJMITE SI PENZIÓN, KTORÝ JE PRIPRAVENÝ NA SEZÓNU! ✨ Máte víziu,

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Ždiar

5,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Parkovacie státie Vajanského ulica, Modra

Reality Modra

Garáž | 6 m²

Parkovacie státie - Vajanského ulica, Modra Poznáte ten pocit, keď večer krúžite po ulici ako

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Modra

7,500 € 1250 €/m²

Na prenájom garážové státie pri komplexe Tammi, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Agátová | 13.2 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom garážové parkovacie státie v lokalite Pri Hrubej lúke 4B / Ag

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

66 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na prenájom garáž v lokalite Žilina – Hájik

Reality Žilina

Garáž | 17.94 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom praktickú garáž situovanú na prízemí bytového domu v centre o

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Výnosová nehnuteľnosť s vlastným bývaním - Budimír, Košice-okolie

Reality Budimír

Nájomný dom | Nezadaná | 200 m²

5 prenajímateľných apartmánov + komfortný 3-izbový byt pre majiteľa v obci Budimír, Košice-okol

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Budimír

409,000 € 2045 €/m²

Predám garáž na Sihoti v Trenčíne.

Reality Trenčín

Garáž | 17 m²

TUreality ponúka na predaj garáž na Sihoti v Trenčíne o výmere 17m2. Garáž je suchá a nachádza

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

37,000 € 2176 €/m²

CREDA | predaj zrekonštruovaný objekt, Nitra - centrum, Koceľova

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | Koceľova | 246 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný objekt na Koceľovej ulici v Nitre. Vďaka

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Nitra

400,000 € 1626 €/m²

Garážové státie v objekte Octopus - Mraziarenska ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 14 m²

Ponúkame na prenájom garážové státie o výmere 14 m² v modernom objekte Octopus na Mraziarenskej

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

BOSEN | TABÁŇ - Obchodný priestor s výkladom 160 m2

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Štúrova | 160 m²

BOSEN NITRA Vám ponúka na prenájom obchodný priestor v srdci Nitry – TABÁŇ Hľadáte miesto, kde

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

BOSEN | parkovacie státie Bratislava - Dúbravka - Dúbravy

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Pri Hrubej lúke | 12 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj vonkajšie parkovacie miesto - Bratislava - Dúbravka, projekt D

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Predaj parkovacieho státia pri letisku v projekte Ovocné sady

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ivanská cesta 32 | 15 m²

Bosen Group ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie v novom projekte Ovocné Sady. Nachádza

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

18,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Prenájom-veľkometrážna hala, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Dunajská Streda | 1,600 m²

BOSEN Group Vám ponúka na prenájom velkometrážnu halu v obci Padáň, ktorá je vzdialená len 10 m